Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Twierdzisz z Chorielem,że Witam nie pisało wiadomości do graczy ARES.

Więc możemy zrobić szybką weryfikację..

Choriel zarzucil Alkowi rozbiórki gracza za niewinność...
Jak powiedziałem by dał choć jeden nick.

To temat ucichł...

Ty żartujesz teraz?
Ty serio wrzucasz info, które pojawiło się już na FO tydzień temu i uważasz, że masz jakiegoś newsa tajemnego? XD

Przecież tu na FO latała nawet treść wiadomości chłopa z rady Witam do graczy Ares XD XD XD
 
Wynik reakcji
2.642
Ty żartujesz teraz?
Ty serio wrzucasz info, które pojawiło się już na FO tydzień temu i uważasz, że masz jakiegoś newsa tajemnego? XD

Przecież tu na FO latała nawet t4reść wiadomości chłopa z rady Witam do graczy Ares XD XD XD
Przed chwilą twierdziłeś,ze tak nie bylo i ze maja sie dobrze.


Operacje miałeś odbytu czy głowy?


Może mozg wysrałeś?
 

Alek-

Chłop
Wynik reakcji
68
No tak Alek zrobił plemię zebrał ludzi z mapy i wychodza z Witam na plus.


Wedlug mnie super i będę im kibicował do końca swiata.

Zdecydowanie wzbudzają we mnie większą sympatię niz plemie bociarzy

Przekonał. Leci grupówka do plemienia żeby wchodzili i lajkowali.
Dzięki Czarodziej.


witam to jest ten stan umysłu, że muszą próbować rekrutować na przeddzień wejścia swojej akcji w nas, proszą swoich graczy aby ci wypisywali po naszych graczy jeśli ktokolwiek kogoś zna z innego świata i wiele innych. My teraz jesteśmy Ci źli, że dostajemy deffa od naszego partnera tutaj w grze i w tej wojnie. Pomaganie partnerowi jest złe, granie na botach jest dobre/normalne, kombinowanie i kręcenie jest znormalizowane, zerowy kręgosłup moralny jest już czymś standardowym. To jest taka spaczona mentalność godna dzisiejszych czasów - a potem się dziwić, że ludzie się zdradzają nawzajem jak leci, są w otwartych związkach i kłamią, manipulują na lewo i prawo.

Plemię zrobione w 99% z łapanki ( bo paru znajomych przypadkiem się przez te 2 miesiące napatoczyło.. ), rada złożona z łapanki z obcych sobie ludzi, dyplomacja klarowna i uczciwa bez machlojek.. i z niczego próbujemy zrobić "coś" mając dodatkowo w swoich szeregach podłożonych graczy od przeciwników - czego nie dałoby się w 100% uniknąć. Jak robimy plemię z niczego to najpierw musiała być masa, a teraz jest jest rzeźbienie - i mam nadzieję, że damy radę i na ładną pogodę będzie sześciopak.

A nawet jeśli nam się nie uda - to przynajmniej się nie zeszmacimy tak jak niektórzy już to zrobili na tym świecie. Bo niezależnie od efektów i rezultatów, które będą w przyszłości - to przynajmniej w oczach wielu niektóre plemiona/osoby już przegrały i się skompromitowały wystarczająco mocno.

Zarządzanie plemieniem i jego organizacja jest ciut.. ciut ważniejsza od uczestniczenia w walce na łopatki w piaskownicy na FO świata z trollami i chorielowatymi blacksnowymi inteligentami. Także swoją łopatkę zostawiam innym i niech się tutaj dzielnie bawią, a my wracamy do normalnej gry i dalej będziemy próbować robić swoje. A jeśli ktoś się tutaj odzywa i cwaniakuje przy jednoczesnym dawaniu dupy w grze - to może powinien nieco zmienić swoje priorytety w tej giereczce. No chyba, że ktoś już nie gra, bo mu konto zbanowali ekhm chor***.. ja nie maluję, ale granie na pianinie jak najbardziej :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Przed chwilą twierdziłeś,ze tak nie bylo i ze maja sie dobrze.


Operacje miałeś odbytu czy głowy?


Może mozg wysrałeś?

Ty pisałeś coś o radzie Witam, więc śmiałem się, bo nawet nie wiesz kto wypisywał
Jedną osobę nazywa radą XD XD
Skisnę

Co ma wypisywanie do tego, że mają się dobrze? Gdzie w Twojej prostej chłopskiej głowie jest tu jakiekolwiek połączenie? Heh

Żyłka zaczyna Ci pękać.
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.220
Dzień dobry, z tej strony KO ARES,
Robimy formację żółwik, ale taki jak w przyrodzie,
Choriel z multi sieje ferment u nas od początku świata wraz z innymi graczami "kretamów" ale my się nie damy!
Mój kolego, chorielu proszę o uspokojenie się albo nasze topory wreszcie wjadą wam w dupę :*
Na waszej akcji piwko się otwiera od rana i patrzymy znowu jak odbijacie się od murów, GANG!
O nie, tylko nie ten upoś od gang XDD
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
No i widać tą różnicę przecież. 5k wiosek przewagi mają, obrzeża i dalej nie potrafią nas przełamać ;)
fajnie tak czytać jak witam przeszło od "hehe front przełamany w kilku miejscach, łatwo to wygramy" do "no jeszcze nas nie przełamali, cienko" xD Ale ładnie budujesz narrację że "ojej ich było więcej ale byliśmy lepsi" kiedy frontowcy wam rzucają kontami albo tracą wioski bez akcji obecnie dzień w dzień ;)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
fajnie tak czytać jak witam przeszło od "hehe front przełamany w kilku miejscach, łatwo to wygramy" do "no jeszcze nas nie przełamali, cienko" xD Ale ładnie budujesz narrację że "ojej ich było więcej ale byliśmy lepsi" kiedy frontowcy wam rzucają kontami albo tracą wioski bez akcji obecnie dzień w dzień ;)

Fajnie tak czytać narrację Hałsa jak to:
ho ho pojedziemy z Witaczami do samego spodu, już są na dnie.

Na narrację: TI ich wykorzysta a tak w ogóle zrobiłem swoje i nara.

Cyrk odjechał, klauna zostawił. I męcz się teraz człowieku
 
Wynik reakcji
2.642
Ty pisałeś coś o radzie Witam, więc śmiałem się, bo nawet nie wiesz kto wypisywał
Jedną osobę nazywa radą XD XD
Skisnę

Co ma wypisywanie do tego, że mają się dobrze? Gdzie w Twojej prostej chłopskiej głowie jest tu jakiekolwiek połączenie? Heh

Żyłka zaczyna Ci pękać.
XD.

Dyskusję z tobą uważam za zamknięta...
Chyba te tabletki na odbyt ci szkodzą xD.
Może mniejsza dawke ?

Zdrówka życzę
 
Do góry