Wycieruch

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie ma zgody na promocję patologicznych postaw. O ile nie dziwię się @Keymil LoveOrHate, że korzysta z takich zer, to jednak z takimi bezczelnymi kosownikami należy jechać do samego spodu.

Przedstawiam państwu kosownika i oszusta - @Szum Lasu

Te zero świata plemion najpierw obrażało SPEED od jakich tylko się dało, by następnie zdradzić swoich kolegów z Wyg i wbić kosę przechodząc do...SPEED, a jakże inaczej.
Ten głupiec naprawdę to zrobił!

NIe ma już dla Ciebie miejsca na świecie 200
Jesteś plemiennym zerem i personą non grata. Wychrzaniaj razem ze swoją moralnością i zachłannością, nie chcemy Cię tu już. Jesteś szkodnikiem, który psuje całą zabawę. Szykuj nowy login, bo chciałeś być cwany, a już nie zaznasz spokoju.
Popełniłeś błąd za który będziesz swoim loginem płacił tu długo.
Nie warto być mendą.

Jeszcze ma czelność toto wchodzić na FO i nadawać na swoje dotychczasowe plemię XD
No skisnę
Skala bezczelności wystrzeliła.

1000016622.jpg
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Oczywiście dziś z samego rana poszły obszerne zgłoszenia. Osobiście dopilnuję, by to coś grało uczciwie.
Skoro nie ma oporów wbijać kos, to jeszcze bardziej nie ma oporów w korzystaniu z nielegalnych programów i skryptów.
Będę Cię mendo pilnował dzień dnia.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Oczywiście dziś z samego rana poszły obszerne zgłoszenia. Osobiście dopilnuję, by to coś grało uczciwie.
Skoro nie ma oporów wbijać kos, to jeszcze bardziej nie ma oporów w korzystaniu z nielegalnych programów i skryptów.
Będę Cię mendo pilnował dzień dnia.
Czy w takim razie podpieprzyłeś tego gościa „w ciemno”, bez dowodów, za potencjalne oszustwa?


W sprawie delikwenta pełne poparcie.
@Szum Lasu - absolutnie najgorszy sort. Życzę rychłej rozbiórki.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Czy w takim razie podpieprzyłeś tego gościa „w ciemno”, bez dowodów, za potencjalne oszustwa?


W sprawie delikwenta pełne poparcie.
@Szum Lasu - absolutnie najgorszy sort. Życzę rychłej rozbiórki.

Co zrobiłem, to moja sprawa, proszę nie ingerować w moje działania


--

Właśnie rozpoczynam akcje informowania na wszystkich forach świata plemion o tym nikczemniku.
Jak wspomniałem - jego kariera na tym loginie się właśnie skończyła
 
Do góry