Dyskusja o sytuacji na świecie 200

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Czemu mam podawać plemię, które nigdy nie dostało oklepu, skoro nigdzie nic nie pisałem takiego. Po prostu zakuło w oczy porównanie rekrutacji perełek po wygranej wojnie do rekrutowania by wygrać wojnę.

Ale jak tak bardzo Ci zależy to pierwszy przykład z brzegu - Stefany. Nigdy nie dostają wpierdolu, bo szybciej się kasują xD
To w BAN sporo perełek musiało być
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Cwanym to trzeba było być kiedyś gdzie po prostu rozmową przekabaciłeś gracza, aby dawał ci info z forum wzamian za grę u siebie.

Teraz zrekrutowanie na starcie świata kilkunastu albo kilkudziesięciu graczy aby zagrali w różnych częściach świata i donosili o innych plemionach to po prostu krętactwo. Tymbardziej, że zapewne 90%+ tych graczy z góry nie ma szans na bycie w finałowym składzie.
To nieźły kurwa spryt xd rozumiem, że tych kiboli co w klubie mówią dawaj 1:1, a potem na zewnątrz czeka 10kumpli i dostajesz wpierdol… bo oni są SPRYTNI xD

Wy za te blachy to pewnie rodziców byście sprzedali. W CV je sobie wpiszcie.
@Hunter x Hunter
Ale wy rozumiecie różnice pomiędzy
1. Podczas serwera namawiasz gościa aby tobie szpiegował,
2. Oprócz minimum członów plemienia po 100 graczy startujesz z kolejnymi 100 w różnych częsciach świata aby szpiegowali xD
Już pomijam fakt darm itp to takie topowe plemie musi mieć z 500kont na świecie xD ofc nie licząc botów. Nie no zajebista taktyka.
To na chuj w ogóle wojny prowadzić skoro połowa wrogiego plemienia to twoje plemie xD albo masz dostęp do ich wojsk, bądź możesz w każdej chwili rozwiązać ich xD mistrzowie TAKTYKI, SPRYTNI

Proponuję na kolejnym świecie stworzyć 1 plemie. Kto załóżmy po 100dniach zgarnie więcej barb dostaje blache.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.770
To nieźły kurwa spryt xd rozumiem, że tych kiboli co w klubie mówią dawaj 1:1, a potem na zewnątrz czeka 10kumpli i dostajesz wpierdol… bo oni są SPRYTNI xD

Wy za te blachy to pewnie rodziców byście sprzedali. W CV je sobie wpiszcie.
brawo @Szum Lasu najpierw cisniesz sPEEDY ze za blache sprzedali by rodziców po czym pod osłoną nocy uciekasz do nich xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Screenshot_20240423_045641_Chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.635
Srać z nim, wiadome, że i tak rozbiórkę SPEEDY mu zrobią za jakiś czas, bo mają swoich za dużo.

Niemniej mógłby przynajmniej zamknąć mordę.
Tak by wypadało

Właśnie według mnie powinno sie jechac z taka rura...

Choć z drugiej strony masz rację.
Po co zwracać na smietnika uwagę .

Chłop i tak napisał w profilu,że od 12-stego świata gra pod rożnymi nickami więc pewnie to nie pierwsza kosa/zdrada
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Właśnie według mnie powinno sie jechac z taka rura...

Choć z drugiej strony masz rację.
Po co zwracać na smietnika uwagę .

Chłop i tak napisał w profilu,że od 12-stego świata gra pod rożnymi nickami więc pewnie to nie pierwsza kosa/zdrada

A nie
Jechać z nim oczywiście popieram.
Ale chodzi mi o to, że on mógłby zamknąć pysk a nie jeszcze łachudra na fo wbija
 
Do góry