Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
528
Wybacz obrazę, po prostu irytuje mnie jak ktoś na siłę próbuje wrzucić tu swoja przekłamana narrację.

Patrząc od startu s200 to jedynie APK i witam walczą więcej od Ti, choć może nie więcej, a z przeciwnikiem na wyższym poziomie.
Nezus nie daje odpocząć naszym dzielnym wojaka i zanim wrócą do wioski mają już kolejne rozkazy do wykonania.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
No na speed też wszyscy cisną,część narracji jest przekłamana i nieprawdziwa

Gram w tej ekipie pierwszy raz i dziwię się niektórym że aż tak nienawidzą tej ekipy bo większość ludzi jest spoko i gra się bardzo przyjemnie

Najbradziej komiczne jest wytykanie palcami rekrutacji jak inne ekipy zrobiły to samo ;)
 
Wynik reakcji
2.635
Miałem Pana zablokować, natomiast czytając takie posty, zdecydowanie Pan plusuje. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru wszystkim Milanistom. Ha tfu na Inter, derby są nasze.

XD


Nawet jak przegramy wrócimy silniejsi

Jednym słowem szkoda w ch*j.
Sezon przegrany #PIOLIOUT.
Obawiam się jednak Conte na ławce i jego 3-5-2 pod które nie mamy graczy
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
671
No na speed też wszyscy cisną,część narracji jest przekłamana i nieprawdziwa

Gram w tej ekipie pierwszy raz i dziwię się niektórym że aż tak nienawidzą tej ekipy bo większość ludzi jest spoko i gra się bardzo przyjemnie

Najbradziej komiczne jest wytykanie palcami rekrutacji jak inne ekipy zrobiły to samo ;)
Co innego rekrutacja najlepszych graczy z pokonanego plemienia, a co innego wciskanie do roznych plemion na starcie kretów xd A potem placz, ze wszyscy sie zgaduja zeby Was dojechac.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Co innego rekrutacja najlepszych graczy z pokonanego plemienia, a co innego wciskanie do roznych plemion na starcie kretów xd A potem placz, ze wszyscy sie zgaduja zeby Was dojechac.
Najwyżej dojadą,każde plemię kiedyś dostalo na plapę podaj mi któreś które nigdy wpierdolu nie dostało ? (oczywiście chodzi o ekipy które startowały więcej niż na jednym świecie)
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
671
Najwyżej dojadą,każde plemię kiedyś dostalo na plapę podaj mi któreś które nigdy wpierdolu nie dostało ? (oczywiście chodzi o ekipy które startowały więcej niż na jednym świecie)
Czemu mam podawać plemię, które nigdy nie dostało oklepu, skoro nigdzie nic nie pisałem takiego. Po prostu zakuło w oczy porównanie rekrutacji perełek po wygranej wojnie do rekrutowania by wygrać wojnę.

Ale jak tak bardzo Ci zależy to pierwszy przykład z brzegu - Stefany. Nigdy nie dostają wpierdolu, bo szybciej się kasują xD
 
Do góry