Dyskusja o sytuacji na świecie 200

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.607
nie bede za bardzo tutaj spamował i tlumaczyl sie bo nie ma za bardzo przed czym. WYGI jak stały jak stoją tylko kilku graczy sie sprzedało i z bliska zabierają wioski no cóz taka jest gra speedow.
Co do faktów wielkich speedów ktorzy bili i bija w dwa człony randomow z mapy:
I duża akcja speedów na wygi 93 wioski podbite (40 odbite przez wygi )
II duza akcja speedow na wygi 47 wioski podbite (17 odbite przez wygi)
III duza akcja krzywa z kosownikami 122 wioski podbite (21 odbite przez wgi)
i tam kilka dni po kilka wiosek i aktualnie jest 357:123 dla sPEEDOW

i teraz powiedzcie mi gdzie tu sa wielkie speedy gdzie jest ta ich wielka przewaga. 230 wiosek przez 16 dni na tak szybkim swiecie gdzie speedy od poczatku 0 wojen powaznych. Dawajcie bociarze w głowny czlon ktorym mirek tu wbil na wstepnym a nie bijecie chlopakow z mapy co nie ktorzy pierwszy raz uczyli sie klinowac a juz zniechęciliscie ich do gry i nie rusza na kolejnych swiatach przez speedow krzywe zagrywki xD.

I przeczytalem że jakis pajac ze speed napisał ze mamy 8k wiosek z Nieobliczalnymi? chlop policzył 10-20 wiosek !N! na naszym terenie jako 4000 wiosek !N! i gada ze jest WYGI i !N! vs sPEEDY - to jest własnie poziom speedów.


tak czy siak nie martwcie sie nie rozpadamy sie i jeszcze postawimy opór :)


Chłop się cieszy że w dwa tygodnie są tylko -230 wsi, nie licząc osób co z plemienia wyszły ofc xD nie no człowieku wielki sukces, pomijając fakt że na pierwszej akcji ludzie karetami latali po 50h żeby się na front z wami wgl dostać xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Black nasza forumowa spierdolino. Temat był wyjaśniony już dawno, osoba winna przyznała się nawet publicznie na FO 145 świata. Co do samej kari już na tamtym świecie pisałem je, że jeżeli uważa mnie za winnego niech napisze do mnie na pw dam jej pełne dane niech zgłasza sprawę na policję.

DZIWNYM TRAFEM PO MOIM WPISIE PRZESTAŁA OSKARŻAĆ MNIE A CAŁY HEJT Z RESZTĄ GÓWNO GŁODOW PRZENIOSŁA. NA KLEO.

Więc proszę skończ powtarzać plotki, które mają z prawdą tyle wspólnego co fakty tvn czy tv pis swego czasu.

Nie miałem z tym screenem nic wspólnego tak samo jak nie posiadałem numeru do kari bo mieliśmy kose już od kilkunastu światów gdzie dostała czape od kleo za obrażanie mojej coopiczki i wyzywanie jej od kurew i szmat.


Ale przyznam, że sytuacja bawi mnie do tej pory bo ze screen, który widziało może 10 osób zrobiła się sprawa publiczna kiedy sama zainteresowana wkleiła go na FO. Pokazał go jej twój ulubieniec na tym świecie czy świetlisty władca dobre kilka miesięcy po tym jak ten screen powstał.

Mam nadzieję, że rozwinąłem twoje wątpliwości i nie będę musiał kolejny raz tego tłumaczyć.

No i brawo podstęp znowu zadziałał. Ale jestem dobry.
Od roku pytałem czy Aspol na pewno siedzi na tym koncie i niby wszyscy mówili, że tak, ale zawsze z zastrzeżeniem, że pewności nie ma.
W końcu.
Ale to zrobiłem, poziom master.

Niestety mój wpis to też konsekwencja Twoich działań. No nie czarujmy się, jesteś mistrzem podstępów, knucia i krzywych akcji. I potraktuj to jako komplement, bo wskazuje to na wyjątkową sprawność umysłu.
W zasadzie założę odważną tezę, że jesteś zaraz po mnie jedną z najinteligentniejszych osób w całej tej grze, choć Ty tą inteligencję wykorzystujesz w złych celach.

Upiekłem dwie pieczenie za jednym zamachem, bo przy okazji mamy potwierdzenie kto to zrobił i że wszystko co pisałem o @Kleomenes I jest prawdą. To cham i prostak.
 

Zgredeczek

Miecznik
Wynik reakcji
531
78990db22d2be7b9222975871716fdd7.png


ciekawe czy za tydzień jakieś wioski wpadną
 
Wynik reakcji
183
Stary co ty piszesz
Witam podpisało się z każdym dookoła nich oprócz APK
Stefanów zrekrutowali
OTS zrekrutowali
Ares próbowali zrekrutować
Rekrutacja pełna para XD
Stefanow wzięli 10ciu (APK podobno chciało nas wziąć, ale również podobno mialem za dobre koneksje w WITAM - co było nie prawda)
OTS 5ciu?
APK wyciągnęło 10 kretów ze stefanow i 20 kuzynów.

Obudź się albo zajeb barana w ścianę.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
Siema troche mnie nie było bo wITAM mi kompa spaliło, co słychać na frontach? Ponoć wITAM dziś dostaje baty nawet od Much, kazdy kto się śmiał z wielkiego Hałsa mówiącego że nie wazna jest PIERWSZA OBRONA tylko fakt że łykamy barby a wITAM może mnie przeprosić, ustawiajcie się w kolejkę tylko pojedynczo żebym nikogo nie pominąl.
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
73
Siema troche mnie nie było bo wITAM mi kompa spaliło, co słychać na frontach? Ponoć wITAM dziś dostaje baty nawet od Much, kazdy kto się śmiał z wielkiego Hałsa mówiącego że nie wazna jest PIERWSZA OBRONA tylko fakt że łykamy barby a wITAM może mnie przeprosić, ustawiajcie się w kolejkę tylko pojedynczo żebym nikogo nie pominąl.
A śmiali sie z BCM :(
to teraz dostają na ryj haha
 
Do góry