Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.555
Dodam swoje 5 centow. Mirek z reszta graczy mial ponad MIESIAC zeby mnie rozebrac. Co zrobili? Dawali mi darmy na privie po radnym na wyspie ktorą od poczatku robilem pod przejscie XD.

Czemu mial miesiac zeby mnie rozebrac?

1. Ziomek ktory tez byl dogadany od poczatku swiata sie wygadal a ja jakos nie bylem za chetny zeby go rozbierac. Ten sam ziomek mnie polecil do WYG i nawet prosilem pare razy zeby mnie wstawili do tego samego czlonu co on bo sie znamy XDDDDDDD.
2. Potem Miksa napisal na forum ze gralem w SPEEDach na 100? Ile by zajelo sprawdzenie TW ze jestem dogadany od poczatku swiata? 30 sekund? Mirek tego nie zrobil.
3. Od etapu pierwszej wioski byly zdjecia z forum SPEEDOwego gdzie sie zglaszalem do grania na obrzezach.

Napisał to!
On to właśnie napisał!

Kosiarz bez honoru przychodzi i robi taki wysryw...
Jesteś zwykła ***** bez zasad.
Jeśli robisz takie akcje w grze to w życiu pewnie taki sam.
Haa tfu na takich jak ty.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ha ha ha aPK już swoich przyjaciół ze SPEED nazywa k****

Brawo @Keymil LoveOrHate na dobrego konia postawiłeś.
Mimo, że SPEED dokonało normalnego zagrania wobec ruchów N i Wyg, to przyznaje, że brawo dla południa i aPK, bo SPEEED wpada w pułapkę coraz bardziej i będzie wydymane koncertowo:)
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
Napisał to!
On to właśnie napisał!

Kosiarz bez honoru przychodzi i robi taki wysryw...
Jesteś zwykła ***** bez zasad.
Jeśli robisz takie akcje w grze to w życiu pewnie taki sam.
Haa tfu na takich jak ty.
ja jebie xDDDD

no i to są prawdziwe ambicje ,a nie jakieś obmyślanie taktyk i pokazanie że się lepiej ogarnia tą grę

kolejny świat kolejne akcje speedów ale no ludzi się sami zgadzają na takie coś ;)
 

Labi84

Chłop
Wynik reakcji
3
Mogli by wprowadzić na nowych światach że Barbary generują automatycznie wojsko żeby utrudnić farmienie i ulepszyć rozgrywkę. Gra by się stała atrakcyjniejsza i zarazem trudniejsza
 
Wynik reakcji
2.646
Mogli by wprowadzić na nowych światach że Barbary generują automatycznie wojsko żeby utrudnić farmienie i ulepszyć rozgrywkę. Gra by się stała atrakcyjniejsza i zarazem trudniejsza
Proponuję program okno + aby wstawić jedno nowe okno nowe w opuszczonych kamienicach. Kamienica będzie wyglądać ładniej.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
mgr stx*1 dzisiaj o 08:26
tez od poczatku pod to gralem :p
i to dopiero poczatek tego co sie wydarzy! :p


bo wystartowanie w jednym miejscu ekipą jest za trudne xDD

wy chcecie zmian plemion bez zmian podejścia do gry ,co byście nie dostali ,nie wiadomo jakie nowe super ustawienia gra i tak będzie się toczyć tak samo bo teraz przecież strategią jest kto ma więcej kretów żeby każde plemie rozjebać xD wszyscy wszystkich skosują

przynajmniej nie ma juz po co wracać na plemiona bo gra się sama skończyła ;)
 
Do góry