Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
jesteśmy pod patronatem snowa nki nam nie straszne

Tylko sojusz z Witam i pozbycie się aPK i Ares, może ustawić SPEED w doskonałej sytuacji do walki z eNkami.
Nie zmieniam zdania.

Jednocześnie SPEED aktualnie stosuje taktykę obsranych gaci i czeka, aż cała koalicja południowa zakumplowana ze Snuffym ich po prostu wydyma.

Przykro mi, że nie będę mógł się śmiać na FO, bo to będzie oznaczało, że przegrałem zakład ale na pewno wyśmieje SPEED na priv iks de

@Keymil LoveOrHate jak koń z klapkami na oczach, szyją mu garnitur co pokazują działania eNek, a on ślepy.
Postarzał się, to jakaś podróba Keymila
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Nki obecnie najwieksza masowa na dwusetce

Nie zgadzam się. Po prostu są sprytni i was koncertowo wydymają. Razem z WYGAMI stworzą bunkry takie, że będziecie się rozbijać jak Szermet na dyktandzie.
I bardzo wam dobrze, bo jesteście obsraluchami. Dyma was całe południe, pisze o tym każdy a wy żyjecie w swojej bańce wielkości. To zobaczymy:)
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.552
Tylko sojusz z Witam i pozbycie się aPK i Ares, może ustawić SPEED w doskonałej sytuacji do walki z eNkami.
Nie zmieniam zdania.

Jednocześnie SPEED aktualnie stosuje taktykę obsranych gaci i czeka, aż cała koalicja południowa zakumplowana ze Snuffym ich po prostu wydyma.

Przykro mi, że nie będę mógł się śmiać na FO, bo to będzie oznaczało, że przegrałem zakład ale na pewno wyśmieje SPEED na priv iks de

@Keymil LoveOrHate jak koń z klapkami na oczach, szyją mu garnitur co pokazują działania eNek, a on ślepy.
Postarzał się, to jakaś podróba Keymila
Jakiej walki z eNkami? Przecież my dogadani z SPEED :)
Koalicja ściany wschodniej.
 
Do góry