Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
113
Płaczecie, ze Witam sie kończy, Witam ma sie świetnie, co do statystyk, cóż przecież 90% z tego to po barbach, miarodajne to są co najwyżej z APK. Na forum więcej sie płacze o Witam niż sami gracze w rzeczywistości to robią : p

Powodzenia Ares na obronie w dzisiejszej akcji.

Co do dyplomacji na tym świecie No cóż bywa i tak z reguły chce sie pozbyć silnych plemion dużą masą. Oczywiście nie ujmuje tu APK bo ładnie klikają, ale Ares do tej ligi bym nie zaliczal.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.358
Płaczecie, ze Witam sie kończy, Witam ma sie świetnie, co do statystyk, cóż przecież 90% z tego to po barbach, miarodajne to są co najwyżej z APK. Na forum więcej sie płacze o Witam niż sami gracze w rzeczywistości to robią : p

Powodzenia Ares na obronie w dzisiejszej akcji.

Co do dyplomacji na tym świecie No cóż bywa i tak z reguły chce sie pozbyć silnych plemion dużą masą. Oczywiście nie ujmuje tu APK bo ładnie klikają, ale Ares do tej ligi bym nie zaliczal.
Sprawa mogłaby wyglądać inaczej, gdyby witam nie miało tak wybujałego ego przy negocjacjach i kto wie, może w tym czasie gralibyśmy przeciwko apk.
Nic nie ma do rzeczy pozbycie się silniejszego plemienia bo sprawia zagrożenie, tylko, że nie potrafi w dyplomację XD
Zresztą co to za zakłamywanie rzeczywistości. Z której strony witam ma się dobrze, skoro już się upadla to paskudnych sztuczek z pw, ponieważ inaczej nie potrafi przepchać frontu?
Nawet jak wam się uda uzyskać kilka wiosek na plus to w tym czasie będziemy mieli x razy większy wynik na barbach czego wy sami nie będziecie mogli się pochwalić bo jesteście zamknięci w centrum
Niestety czas gra na waszą niekorzyść
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Gdy Black Snow wysuwa jakieś zarzuty, to zawsze je potwierdza.
Tak jak obiecałem.
Dla osób, które mogą nie wiedzieć o co chodzi, oto dowody jak moralista i mądrala @przemeczi wyraził gotowość kretowania i zdrady kolegów z plemienia, byle uniknąć katas XD
Wklejam całość, czytamy od dołu

1000016319.png

Ej pudzian, ho no.
Weź napisz teraz coś w stylu - ale go boli od wczoraj XD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Gdy Black Snow wysuwa jakieś zarzuty, to zawsze je potwierdza.
Tak jak obiecałem.
Dla osób, które mogą nie wiedzieć o co chodzi, oto dowody jak moralista i mądrala @przemeczi wyraził gotowość kretowania i zdrady kolegów z plemienia, byle uniknąć katas XD
Wklejam całość, czytamy od dołu


Ej pudzian, ho no.
Weź napisz teraz coś w stylu - ale go boli od wczoraj XD
To ten świat po s176, na którym tworzyłeś mulciaki, z których wypisywałeś do mnie i atakowałeś, bylebym zwrócił na ciebie uwage?

A tak, właśnie tak było XD

Dobrze sobie go wytresowałem, co?

Klasycznie - farmazony, nuda i słabizna
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
To ten świat po s176, na którym tworzyłeś mulciaki, z których wypisywałeś do mnie i atakowałeś, bylebym zwrócił na ciebie uwage?

A tak, właśnie tak było XD

Dobrze sobie go wytresowałem, co?

Klasycznie - farmazony, nuda i słabizna

Taaak! Mam to!
Przemeczi od rana zbity jak śmietana:)

Tak czułem, że zaraz zaczniesz kłamać i wiedziałem, że się zagotujesz i znowu nie będziesz skrupulatny.

Szanowni Państwo
Proszę otworzyć screen jeszcze raz i zobaczyć jak pudzian plemion kłamie:)
Kto do kogo napisał zgodnie z tym co widnieje?
Taaak przemeczi do mnie.
Szybko obnażone kłamstwo iks de
Kurtyna

Jak z dzieckiem.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Taaak! Mam to!
Przemeczi od rana zbity jak śmietana:)

Tak czułem, że zaraz zaczniesz kłamać i wiedziałem, że się zagotujesz i znowu nie będziesz skrupulatny.

Szanowni Państwo
Proszę otworzyć screen jeszcze raz i zobaczyć jak pudzian plemion kłamie:)
Kto do kogo napisał zgodnie z tym co widnieje?
Taaak przemeczi do mnie.
Szybko obnażone kłamstwo iks de
Kurtyna

Jak z dzieckiem.
Oczywiście nie było to jedyne konto i jedyna konwersacja w tamtym czasie xD

Jak na porządnego pazia przystało, zrobiłeś tych kont przynajmniej kilka.

Powtórz jeszcze raz, że na 176 nie dostałeś łupnia, i wrzuć jakiegoś screena z następnych światów, który udowadnia że od tamtej pory latasz za mną i próbujesz się odegrać XD

chłop znów sam się ora, wprost niesamowite
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Oczywiście nie było to jedyne konto i jedyna konwersacja w tamtym czasie xD

Jak na porządnego pazia przystało, zrobiłeś tych kont przynajmniej kilka.

Powtórz jeszcze raz, że na 176 nie dostałeś łupnia, i wrzuć jakiegoś screena z następnych światów, który udowadnia że od tamtej pory latasz za mną i próbujesz się odegrać XD

chłop znów sam się ora, wprost niesamowite

Zostałeś złapany za rękę jak małolata na kradzieży lizaka i dalej brzęczysz?
Choć akurat kłamstwo, to w tej sprawie najmniejszy problem. Okazałeś się kosownikiem i kretem. I to za co? Nawet nie za blaszkę a za uniknięcie katas XD XD
Choć to kija dało, bo i tak oberwałeś katasami i dostałeś mele ze świata iks de

To jak pudzianek będzie?
Pisać nie umiesz
Kłamać też średnio
Riposty słabe

Do czego się nadajesz?:)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.144
Płaczecie, ze Witam sie kończy, Witam ma sie świetnie, co do statystyk, cóż przecież 90% z tego to po barbach, miarodajne to są co najwyżej z APK. Na forum więcej sie płacze o Witam niż sami gracze w rzeczywistości to robią : p

Powodzenia Ares na obronie w dzisiejszej akcji.

Co do dyplomacji na tym świecie No cóż bywa i tak z reguły chce sie pozbyć silnych plemion dużą masą. Oczywiście nie ujmuje tu APK bo ładnie klikają, ale Ares do tej ligi bym nie zaliczal.
Płacz że witam się kończy wyniknął z tego że Pietrek ich zostawił i dostali 8 (poprawcie mnie jeżeli przesadziłem) banów za bota. Tutaj nie chodzi o to że witam przegrało lub nie, po prostu w oczach wielu ludzi straciło i zdaje się że sam założyciel miał was dosyć chociaż to też są moje domysły :x
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Płacz że witam się kończy wyniknął z tego że Pietrek ich zostawił i dostali 8 (poprawcie mnie jeżeli przesadziłem) banów za bota. Tutaj nie chodzi o to że witam przegrało lub nie, po prostu w oczach wielu ludzi straciło i zdaje się że sam założyciel miał was dosyć chociaż to też są moje domysły :x

Myślenie nie jest Twoją mocną stroną. Zostaw to innym
 
Do góry