Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
plus/minus wszystko się zgadza zgodnie z tym co pisałem

wymieniłem w poście plemiona, które się rozpadną LAS, Dance, GoT, Grzyb, s200, BCM, K|D, NNŻ, OB, zostało tylko BCM, które ledwo zipie, zaraz dostaną miejsca w APK.

Nie przewidziałem tylko rozpadu BAN, wyglądali na bardziej ogarniętych.

Czyli plus minus się zgadza.
Połowa nie, połowa tak.
No faktycznie, dobry analityk.
Uda się, albo nie
 
Wynik reakcji
625
Kim Ty randomie jesteś, by się wypowiadać o Witam? Wracaj dalej do bycia nikim.

--

@Lord Rajmund z Kałuży.
@NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC
@Ostry Cień Mgły


@Świetlisty Władca mając około 300 osób w plemieniu, podpisał się z aPK w zamian za 5 blach na koniec XD XD
Dla kogo?
Jedna dla niego
Druga dla Alka
A trzy dla wchodzących w dupsko Alkowi

Nic się nie zmieniło, ten człowiek jest niepoczytalny i nie ma grama godności XD XD XD


To nadal o 5 za dużo dla tego obłudnika, ale jak widać wszystko zrobi dla paru pikseli gdzie przehandlowanie plemienia jest dla niego jedyna szansą na zdobycie paru pikseli jak widać.

Na 198 już został wyjaśniony teraz czas na 200 aż znowu zniknie z plemiennego świata, teraz pewnie w poszukiwaniu dywanu do legendarnego mieszkania

Do spodu z obłudnikami
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
To nadal o 5 za dużo dla tego obłudnika, ale jak widać wszystko zrobi dla paru pikseli gdzie przehandlowanie plemienia jest dla niego jedyna szansą na zdobycie paru pikseli jak widać.

Na 198 już został wyjaśniony teraz czas na 200 aż znowu zniknie z plemiennego świata, teraz pewnie w poszukiwaniu dywanu do legendarnego mieszkania

Do spodu z obłudnikami

Krążą słuchy, że już rzucił tu kontem XD XD XD
Ale czekam na potwierdzenie
 
Do góry