Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Łysy WaRninG ?

Łucznik
Wynik reakcji
542
Od niego nie. Kto inny tam robił robotę :)


Co boli Cię pizda że nie długo robicie papa? Ma boleć. Już jest kombinowanie, płakanie i straszenie kasacja jak na 186 ;). A tutaj zaraz się zbliży TI :***
Kto ? Bo aż ciekawy jestem. Skoro był KD to chyba on, skoro wasze akcje były tak chujowe, że nie ugraliście wygranego świata. A co TI też obiecaliscie 5 blach, że nimi się zasłaniasz ? Hmmm
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Tak, to był mój pomysł. Ja WITAM 6 kont zablokowałem.

No i już koniec dyskusji kłamczuchu. Przegapiłeś może wpis kmica, który pisał, że kasacja to efekt nowego narzędzia wdrożonego przez dev.
Idź dalej się pucować, ale nie tu, tu nikt nie kupi Twoich bzdur. Twórco największej akcji w historii gry iks de XD XD XD
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
No i już koniec dyskusji kłamczuchu. Przegapiłeś może wpis kmica, który pisał, że kasacja to efekt nowego narzędzia wdrożonego przez dev.
Idź dalej się pucować, ale nie tu, tu nikt nie kupi Twoich bzdur. Twórco największej akcji w historii gry iks de XD XD XD

Nie zrozumiałeś. Nawiązałem do grupówki WITAM. Otóż chodziło mi o to, że przeze mnie 6 graczy WITAM nie może atakować 1/3 frontu z ARES, a nie, że dostali bana na konto.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Nie zrozumiałeś. Nawiązałem do grupówki WITAM. Otóż chodziło mi o to, że przeze mnie 6 graczy WITAM nie może atakować 1/3 frontu z ARES, a nie, że dostali bana na konto.

To Ty się źle wyraziłeś a nie ja zrozumiałem.
Dobra
Zatem możemy pogadać.
Grasz w Ares pod padalcem Alkiem i twórcą baśni Świetlistym.
I ja mam Cię traktować poważnie, jo?
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.432
Idź mapki zrób, coś Ci chyba nie pykło kartografie XD XD

plus/minus wszystko się zgadza zgodnie z tym co pisałem

wymieniłem w poście plemiona, które się rozpadną LAS, Dance, GoT, Grzyb, s200, BCM, K|D, NNŻ, OB, zostało tylko BCM, które ledwo zipie, zaraz dostaną miejsca w APK.

Nie przewidziałem tylko rozpadu BAN, wyglądali na bardziej ogarniętych.
 
Do góry