Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
@Bl-ack sno-w:
mefisto na poprzednich światach był w 100% uczciwy, dopiero na s200 zaczął oszukiwać

Mefisto:
View attachment 63585

XDD ależ jest poniewierany.
Kolejna mela na łeb, tym razem od własnego przyjaciela

No hit absolutny

Co?
Czy Ty właśnie napisałeś, że słowo 'kiedyś' musi oznaczać odległą przeszłość? XD XD XD XD

Edukacja to zdecydowanie nie Twój konik.

Ale doceniam starania, następnym razem na pewno już Ci się uda iks de
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Co?
Czy Ty właśnie napisałeś, że słowo 'kiedyś' musi oznaczać odległą przeszłość? XD XD XD XD

Edukacja to zdecydowanie nie Twój konik.

Ale doceniam starania, następnym razem na pewno już Ci się uda iks de
nie, nic takiego nie napisałem.
Widzisz jeszcze te literki? Czy z nerwów zaplułeś już cały ekran i przestajesz kontaktować.

Oczywiście przyznał się do bocenia w przeszłości.
Oczywiście w przeszłości grał między innymi na s186.

Oczywiście nie masz pojęcia kiedy oszukiwał, a kiedy nie, bo od lat traktował Cię jak pazia i wciskał bajki, przy każdej możliwej okazji XD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
nie, nic takiego nie napisałem.
Widzisz jeszcze te literki? Czy z nerwów zaplułeś już cały ekran i przestajesz kontaktować.

Oczywiście przyznał się do bocenia w przeszłości.
Oczywiście w przeszłości grał między innymi na s186.

Oczywiście nie masz pojęcia kiedy oszukiwał, a kiedy nie, bo od lat traktował Cię jak pazia i wciskał bajki, przy każdej możliwej okazji XD

Widzę wszystkie literki, widzę też to jak teraz musisz się tłumaczyć ze swoich słów XD
To najlepsze podsumowanie dzisiejszych Twoich wyczynów tutaj:)

Pisząc to, mogło mu chodzić chociażby o świat 198.

Wiem doskonale, że na świecie 186 był wyjątkowo uczciwą osobą, dlatego byłem tak zaskoczony tym jak zbłądził.
Bycie paziem tak wybitnego gracza, to istna duma. Dziękuję za komplement.
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
Niestety support jest za głupi by wpaść na rozwiązania, które by to uniemożliwiały.

blokada składów dopiero 180 wręcz zachęca do wrzucania po całym świecie swoich kolegów, którzy tylko będą czekać na hejke
Rozwiązanie jest dosyć proste. Wystarczy aby support banował masówki kilkuczłonowe za bugowanie ustawień serwera, a bug polegałby na naruszaniu liczby graczy w plemieniu. Niby za granicą banowali Polaków za burzenie wiosek katasami bo było to sprzeczne z zasadami społecznymi więc czemu by nie. Ciekawe byłyby igrzyska śmierci kretów dążące do udowadnianiu w tickecie że dane plemię to ukryte plemię innego plemienia xD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Ej a wytłumaczysz się znowu ze swoich słów? XD XD

Czy może zaczniesz od wytłumaczenia społeczności plemion, dlaczego na świecie 182 w wyniku prowokacji zgodziłeś się kretować i zdradzić swoje plemię?
Przypomnimy screen?
IMG_7864.jpeg
„ej wytłumaczysz się znowu ze swoich słów?”

XD

Matko Boska, cóż za zaczepka.
chyba się nie pozbieram i będę musiał podpisać pona na forum xDD

Co sie chłop dziś stoczył, to koniec.
 
Do góry