Dyskusja - zaczynamy ;)

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Dzisiaj same sukcesy przecież, wniebo może oprawić blachy ro z obrony barby, Wojtek wkroczył do Komnaty Chwały, i zobacz ile wiosek do obstawy wam odeszło. teerdee ma się dobrze

Tak. TRD ma się dobrze, myślę, że Wariaty już czują dużą różnicę w organizacji obrony względem tej a poprzednich akcji w SGMT.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
No myślę, że jak w Jutro mają trochę doświadczenia to rozumieją, że nie na wszystko jesteśmy wstanie dać deffa.
Ale spokojnie, miłego kiszenia teraz :)
 
Wynik reakcji
1.011
Może mi ktoś powiedzieć do kogo można pisać w tych kotach żeby odpowiedział bo jakieś dziwne bany się posypały w radzie i już nie wiem do kogo zagadać.
 
Wynik reakcji
99
Tak. TRD ma się dobrze, myślę, że Wariaty już czują dużą różnicę w organizacji obrony względem tej a poprzednich akcji w SGMT.
hmm nie znam się ale patrząc po rankingach to po prostu zassaliście deffa od kotów i tym broniliście, a SGMT nie pomagaliście więc trochę bez sensu porównanie ;) może jakbyście tak supportowali SGMT jak koty was to kto wie, też by stali dobrze organizacyjnie? :D
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
hmm nie znam się ale patrząc po rankingach to po prostu zassaliście deffa od kotów i tym broniliście, a SGMT nie pomagaliście więc trochę bez sensu porównanie ;) może jakbyście tak supportowali SGMT jak koty was to kto wie, też by stali dobrze organizacyjnie? :D

nie płacz tylko Vipy deffuj :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry