Dyskusja o sytuacji na świecie 200

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Ha ha ha ha ha XD XD XD

No przecież w dalszym ciągu dostajesz, to zero szukania iks deeee

Pudzian plemion znowu nadmuchał mięśnie a ja znowu wziąłem igłę i je mu przebiłem XD
Pamiętaj, ja nie lakiernik, ze mną musisz kontrolować każde słowo, bo wezmę Cię za grzywę i palne w łeb jak gdzieś się pomylisz:)
Pierwsza wtopa zaliczona. Czekam na więcej.
Napisz jeszcze coś mądrego
Toż przyszedł @Kleomenes I i potwierdził publicznie, to co pisałem XD faktycznie, nie musiałem niczego szukać.

Nie zdążyłeś się jeszcze odezwać, a już dostałeś kolejny raz po łbie.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Ktos tu juz pisal, ze prawdopodbnie byli

To po co placzecie tutaj, ze macie rozwoj na poludniu zablokowany skoro rowniez rekrutujecie i wyciagacie swoich ludzi?
Z tego co widze to Nki maja rozwoj i dostep do obrzezy
Wiec skonczcie juz plakac bo to hipokryzja ostro zalatuje

Sodowka Ci do glowy uderzyla nezus po tej czerwonej kropce na tym 184 xD
Kto płakał?
wskazesz chodź przybliżona lokalizacje tego posta ? nie mam tyle życie zeby wertować wszystkie strony a jestem ciekawa
raz juz zaczełam czytac swiat 200 od poczatku , niektóre z tamtych wypowiedzi dzis brzmią komicznie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Toż przyszedł @Kleomenes I i potwierdził publicznie, to co pisałem XD faktycznie, nie musiałem niczego szukać.

Nie zdążyłeś się jeszcze odezwać, a już dostałeś kolejny raz po łbie.

Co? Czyli w chwili gdy zobaczyłeś, że Cię obnażyłem, bo nie miałeś żadnego screena, poleciałeś do Kleo prosić go by wszedł i potwierdził? XD XD XD XD
Chłopa z jUTRA, którego zgniatałem jak karalucha?

Rozwaliłeś system, czegoś takiego jeszcze tu nie widziałem, totalna kompromitacja XD XD XD XD XD XD XD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Najśmieszniejsze jest to, że @Bl-ack sno-w podpisuje tu jakieś pony, rozejmy i sojusze. Zawiązuje przyjaźnie i wypowiada wojny, a poza forum, wszyscy jak jeden mąż, jadą z nim jak z furą gnoju i traktują jak zwykłego trutnia XD
obudź się Panie boomer
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.291
Kto płakał?
wskazesz chodź przybliżona lokalizacje tego posta ? nie mam tyle życie zeby wertować wszystkie strony a jestem ciekawa
raz juz zaczełam czytac swiat 200 od poczatku , niektóre z tamtych wypowiedzi dzis brzmią komicznie
Przewin sobie 2-3 strony do tylu, bylo pisane ze maja zablokowany rozwoj i nie maja latwo.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Najśmieszniejsze jest to, że @Bl-ack sno-w podpisuje tu jakieś pony, rozejmy i sojusze. Zawiązuje przyjaźnie i wypowiada wojny, a poza forum, wszyscy jak jeden mąż, jadą z nim jak z furą gnoju i traktują jak zwykłego trutnia XD
obudź się Panie boomer

Nie zmieniaj tematu XD XD

Kogo jeszcze prosiłeś o potwierdzenie swoich słów, gdy ocknąłeś się z ręką w nocniku? Iks de

Dajcie kaczkę, bo posikam się ze śmiechu
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.653
Ktos tu juz pisal, ze prawdopodbnie byli

To po co placzecie tutaj, ze macie rozwoj na poludniu zablokowany skoro rowniez rekrutujecie i wyciagacie swoich ludzi?
Z tego co widze to Nki maja rozwoj i dostep do obrzezy
Wiec skonczcie juz plakac bo to hipokryzja ostro zalatuje

Sodowka Ci do glowy uderzyla nezus po tej czerwonej kropce na tym 184 xD
Sodówka bo bronie interesów swojego plemienia czy co ? Jak ktoś nas z APK zacznie atakować to też się będę bronić :D

Ja się skupiam i robię swoje, na sodówke przyjdzie czas
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.291
Sodówka bo bronie interesów swojego plemienia czy co ? Jak ktoś nas z APK zacznie atakować to też się będę bronić :D

Ja się skupiam i robię swoje, na sodówke przyjdzie czas
Swojego plemienia? Z tego co wiem to grasz u briki.
Jak juz to koalicjanta bronisz :p

Zagadajcie moze Witamy oddadza darmowe wioski pod apk
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Co? Czyli w chwili gdy zobaczyłeś, że Cię obnażyłem, bo nie miałeś żadnego screena, poleciałeś do Kleo prosić go by wszedł i potwierdził? XD XD XD XD
Chłopa z jUTRA, którego zgniatałem jak karalucha?

Rozwaliłeś system, czegoś takiego jeszcze tu nie widziałem, totalna kompromitacja XD XD XD XD XD XD XD
Oczywiście dysponujesz screenem z widoczną datą, na którym widać, jak piszę do Kleo?

No wiesz, głupio by było gdybyś wyszedł teraz na kompletnego durnia XD oh wait
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Oczywiście dysponujesz screenem z widoczną datą, na którym widać, jak piszę do Kleo?

No wiesz, głupio by było gdybyś wyszedł teraz na kompletnego durnia XD oh wait

Do ilu jeszcze osób napisałeś? XD

Wiesz, bym napisał, że to takie mało smaczne...ale nie, to już jest taki przejaw totalnej bezradności:)
Jak bardzo trzeba czuć się upokorzonym, by zamiast grzecznie się przyznać, że blefowałeś...to lecieć do kumpla z plemienia i prosić o pomoc XD XD XD
Toż to tak grubymi nićmi szyte, że nie pozostaje nic innego jak parsknąć śmiechem heh

Dziecko drogie, dalej nie możesz dorosnąć do tego, by grać w tej samej lidze co ja. Choć usilnie się starasz.
Kibicuję


@Bl-ack sno-w
Zaprzyjaźniłeś się już dziś z jakimś forumowiczem?

XDD

Mamy kolejny wpis, bez odczekania na odpowiedź:)
Do bezradności dochodzi bezsilność:)
Zapocone rączki próbują spłodzić cokolwiek, byle tylko uderzyć, wyprowadzić cios, spróbować kogoś upokorzyć. Ale chłoptaś nie rozumie, że nie trzyma w ręku miecza a gumowy młotek, którym wali się w łeb:)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
No wy macie tylko z Wygami chyba wojne? czyli 1 vs 1 na jakies randomy. Dobra nie pierdol xD jak byscie byli w sytuacji enek gdzie maja wszedzie poblokowany rozwoj to bys nie zjadal darmowych wsi Wyg? Defa maja to moge sobie zamrozic front z wami i tylko zjadac Wygi pod przyszly front


Speed faworyt gdyby nie uposledzenie i wspaniale wypowiedzi na FO Witam to pewnie by każdy sie rzucił na Enki/Speed/Kleksów bo największy piar
@Kanarinios. znałazłam ;D
mówiłam, nie znam kolesia , on gra w eNkach ?
 
Do góry