Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.359
KanarQ co ty opowiadasz za głupoty, Ban na plecach Enek to wcale nie łatwy przeciwnik był . GoT tez dobrze sobie radzili . To ze nie latamy tutaj na Fo prężyć muskuł to nie znaczy że nic nikt nie gra .
No to naprawde powazni przeciwnicy, filozofom sie o nich nie snilo.

Bo Nki maja przeciez zakaz FO
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
79
Sugerowanie, że speedom opłaca się wejść w współpracę z witam to XD, sugerowanie, że komukolwiek się opłaca się współpracować z witaczami to jeszcze większe X D Jeśli speedy zagrają z witaczami, to imo wtedy na pewno stworzy się ta waszą wyimaginowana południowa koalicja
Dlatego grasz w Aresach a nie TI/APK/SPEED/Witam/N xD dzbany z ARES. Wystarczy że TI dojebie Węgrów i od razu macie marsz na półkulę północną bo nic innego TI nie zostanie. Albo wjazd w Nki skaczące na front ze Speedami co oznacza jak chuj ze są pewni swojej zachodniej granicy skoro skaczą połowę świata na Speedy albo wjazd w was, bo na chuj im jesteście? Będzie układ sPEET Witam Ares albo będziecie mieli wcześniejsze wakacje bo was po prostu koalicja pizd wystrzela pojedynczo. Koalicja pizd mistrzowsko rozegrana dyplomacja przez politykę baranów północy
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Dlatego grasz w Aresach a nie TI/APK/SPEED/Witam/N xD dzbany z ARES. Wystarczy że TI dojebie Węgrów i od razu macie marsz na półkulę północną bo nic innego TI nie zostanie. Albo wjazd w Nki skaczące na front ze Speedami co oznacza jak chuj ze są pewni swojej zachodniej granicy skoro skaczą połowę świata na Speedy albo wjazd w was, bo na chuj im jesteście? Będzie układ sPEET Witam Ares albo będziecie mieli wcześniejsze wakacje bo was po prostu koalicja pizd wystrzela pojedynczo. Koalicja pizd mistrzowsko rozegrana dyplomacja przez politykę baranów północy
ja tam łakomie patrze na KanarQa ale nie wiem czy mi Nezus pozwoli ;D
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.359
przynajmniej sie bronili i nikt im plemienia nie rozwiazał. Wiecej maja RO/RA niz wy :p
A to RA/RO jest teraz jakims wyznacznikiem?
No my przynajmniej nie rekrutowalismy

Duzo sie nam zarzuca, a na poludniu to samo sie dzieje, krety i ludzie powciskani po ekipach i potem rekrutacja zeby szybciej pokonac jakis bambikow z obrzezy.

To zapraszam satynowa, Wygi wioski za darmo oddaja.
Ja dopiero bede rozwijal skrzydla, takze masz czas.
 
Do góry