Dyskusja o sytuacji na świecie 200

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
XDD ty chyba na innym swiecie grałes lub z zaplecza i widzę, że nie bardzo orientujesz sie co działo sie na froncie przy mnie. Początkowo zjadałem graczy, którzy zakończyli grę z byłego WO, ale pozniej wskoczyli gracze z P!Lose i z nimi walczylem ciągle. Miałem pełno diod i konto musiało być online 24/7. Ciezko obstawić kilkadziesiąt diod. Akcje latały pode mnie i przejmowałem wszystko co tylko leciało. Były akcje co ponad +20 wychodziłem jednego dnia. Sam też robiłem akcje lokalnie na graczy P!Lose, które kończyły ich graczy psychicznie. Pamiętam, że pierwsze tygodnie mało co spałem (grałem też spory front na 152), bo pilnowałem wiosek w nocy lub ustawiałem obrone, atakowałem - wtedy też padło chyba każdemu już znane "moje konto dziś padnie. bierzcie co możecie". Więc tak mega zajebisty grill jak u mireczka XD
XDDDDDDDD ja pierdole ale masz wyobrażenia po tych 3,5 roku. Problem w tym, że grałem obok Ciebie, ba, przez miesiąc byłem Twoim jedynym sąsiadem bo nikt z nuppkow nie poleciał za Ciebie, więc tak, niezłe zaplecze.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.454
XDDDDDDDD ja pierdole ale masz wyobrażenia po tych 3,5 roku. Problem w tym, że grałem obok Ciebie, ba, przez miesiąc byłem Twoim jedynym sąsiadem bo nikt z nuppkow nie poleciał za Ciebie, więc tak, niezłe zaplecze.

A no byłeś za BNK jak dobrze pamiętam wskoczyłeś obok mnie?
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.454
Zresztą @incremonsta piszesz cos o kretowaniu, a czemu skończyłeś gre w nuppkach?> Spłakałeś sie o coś? XD Już nie pamiętam dokladnie, ale kojarzę, że cos tam odwalałeś + chodziły plotki, że wynosiłeś info, więc zajebisty jesteś typie. Twoje plemie poniżej:
1713187237370.png

O ile twoj nick to "Masny fest ten -IncRe.?" bo trudno z tobą i tym ukrywaniem nicków.

Zresztą z tw stats wynika, że grałeś jako moralówka, czyli jak największa pizda XDDD
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
Zresztą @incremonsta piszesz cos o kretowaniu, a czemu skończyłeś gre w nuppkach?> Spłakałeś sie o coś? XD Już nie pamiętam dokladnie, ale kojarzę, że cos tam odwalałeś + chodziły plotki, że wynosiłeś info, więc zajebisty jesteś typie. Twoje plemie poniżej:
View attachment 63486

O ile twoj nick to "Masny fest ten -IncRe.?" bo trudno z tobą i tym ukrywaniem nicków.

Zresztą z tw stats wynika, że grałeś jako moralówka, czyli jak największa pizda XDDD
Bo cisnąłem na multi więc przerzuciłem sobie drugie konto jako moralowke bo byłeś pizda która defa nie potrafiła dać i nie wyrabiałem z rekrutacja XD

PS. To to samo konto na którym gram niedojebańcu, nick 1ncr3 od świata 150 ustawiony twstats podaje stary z 129 XD

Chodzily pogłoski że mój chuj jest słodki, chcesz się przekonać? Dałem info o Twoich kolegach, niestety nie rozebrali ich do końca gry ;)
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.454
Bo cisnąłem na multi więc przerzuciłem sobie drugie konto jako moralowke bo byłeś pizda która defa nie potrafiła dać i nie wyrabiałem z rekrutacja XD

PS. To to samo konto na którym gram niedojebańcu, nick 1ncr3 od świata 150 ustawiony twstats podaje stary z 129 XD

Chodzily pogłoski że mój chuj jest słodki, chcesz się przekonać? Dałem info o Twoich kolegach, niestety nie rozebrali ich do końca gry ;)

No to jesteś zwykłą kurwą, a oskarżasz kogoś bezpodstawnie o kosowanie. Gratuluję.

Edit. Jeszcze piszesz o wynoszeniu info z plemienia przez ludzi z byłego WO, a sam wynosiles info XDD
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Jakbyś nie zdradził to wcisnalbys kasację, lub poszedł do plose jak koledzy. Ty przeszedłeś do nuppkow i urządziłeś sobie grilla jak mireczek bo obok same ziomki to atakowałeś tylko pare wiosek na krzyż

Mam wrażenie że zapominacie o tym że WO miało też wojnę z Plose. Po oficjalnym końcu WO poszło pozwolenie na dołączenie do innych plemion, w tym do Nuppkow. Jeśli ktoś chciał grać dalej musiał wybrać między byłym wrogiem a byłym wrogiem.
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.337
Mam wrażenie że zapominacie o tym że WO miało też wojnę z Plose. Po oficjalnym końcu WO poszło pozwolenie na dołączenie do innych plemion, w tym do Nuppkow. Jeśli ktoś chciał grać dalej musiał wybrać między byłym wrogiem a byłym wrogiem.

Dziwnym trafem wszyscy wybrali Nuppków

edit; żarcik, nie wiem ilu wybrało Nuppków bo już dawno uciekłem z frontu wrzucając zasta
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
No to jesteś zwykłą kurwą, a oskarżasz kogoś bezpodstawnie o kosowanie. Gratuluję.

Edit. Jeszcze piszesz o wynoszeniu info z plemienia przez ludzi z byłego WO, a sam wynosiles info XDD
Że sprzedałem ludzi którzy niszczą tą grę? Tak masz rację zjebie. Lepiej siedzieć obok kolegów i oznaczyć na zielono ich wioski bo w zasadzie nie istnieją. Ale i tak będziesz mówić że jesteś frontowcem bo miałeś diody, kolegów nieaktywne i puste ale diody XD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.454
Że sprzedałem ludzi którzy niszczą tą grę? Tak masz rację zjebie. Lepiej siedzieć obok kolegów i oznaczyć na zielono ich wioski bo w zasadzie nie istnieją. Ale i tak będziesz mówić że jesteś frontowcem bo miałeś diody, kolegów nieaktywne i puste ale diody XD

No tak idz sie spłakać, ze ktos ma kreta i zacznij sam sprzedawać własne plemie. Taki płaczek w plemieniu to poprostu skarb XD
Jeszcze wyżej napisałeś, że "cisnąłeś na mulciakach". No jestes niesamowity typie XD

Mulciaki nie niszczą gry, ale krety juz tak XDDDD
Takiego głupka w tej grze jeszcze nie widziałem.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
No tak idz sie spłakać, ze ktos ma kreta i zacznij sam sprzedawać własne plemie. Taki płaczek w plemieniu to poprostu skarb XD
Jeszcze wyżej napisałeś, że "cisnąłeś na mulciakach". No jestes niesamowity typie XD

Mulciaki nie niszczą gry, ale krety juz tak XDDDD
Takiego głupka w tej grze jeszcze nie widziałem.
Jak sprzedawać plemię XD Sprzedałem Twoich kolegów aka kretów. Więc mogę powiedzieć że sprzedałem Ciebie za garść srebrników czyli sprzedaż kretów kosyniera :))
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
APK ARES BCM DUDU TI jak wy chcecie się podzielić blaszkami? :D
ja pierdole ale żenua xDDDDDDDDDDDD można kogoś nie lubić ale robić już prawie połowę świata na jedno plemię to trzeba być pizdą do kwadratu. A później tacy kretyni będą dumnie latali z blachami TI + APK + ARES + BCM + DUDU bo zjeby grać nie potrafią. Dobrze ze chociaż Nki coś prezentują bo póki co to poziom świata dno xD Kończcie ten jóbileuszowy i wypierdalajcie na emerytury leszcze
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
ja pierdole ale żenua xDDDDDDDDDDDD można kogoś nie lubić ale robić już prawie połowę świata na jedno plemię to trzeba być pizdą do kwadratu. A później tacy kretyni będą dumnie latali z blachami TI + APK + ARES + BCM + DUDU bo zjeby grać nie potrafią. Dobrze ze chociaż Nki coś prezentują bo póki co to poziom świata dno xD Kończcie ten jóbileuszowy i wypierdalajcie na emerytury leszcze
ale to ty dmuchaz żale, jak na tę chwile my sobie gramy.
nawet specjalnie nie gadamy ze sobą , chyba ze na poziomach rady , tego ja nie znaju
 
Do góry