Dyskusja o sytuacji na świecie 200

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.611
Odezwał się ten co jechał z Zakalisem jak z furą gnoju XD
Toż go wtedy wyzywałeś od jakich tylko potrafiłeś, sam mu kretowanie wypominałeś XD XD
Ale cię boli dupsko po tym jak wiatrak tu z Ciebie zrobiłem, co?
Nawet zakalisowi w tyłek wejdziesz, żeby spróbować mi dogryźć:)
Piękne



czyli nie dowiem sie komu kretowałem ?
ech szkoda :(
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.258
No można przegrać, ale niech to się odbędzie na normalnych warunkach, serio zorganizowane plemiona z weteranami w składzie muszą odwalać takie krzywe akcje przeciwko ludziom, którzy o klinie w życiu nie słyszeli?

Dzisiaj czytam po łebkach, więc mogłem coś przegapić. O ile kret jest elementem gry i to wina plemienia, które da sobie go w składzie umieścić, tak jeśli ktoś tworzy konta w innym tworze, by później skosować, to tak - jest to obrzydliwe i haniebne.

--

czyli nie dowiem sie komu kretowałem ?
ech szkoda :(

Najpierw misiaczku odpowiesz na kilka moich pytań, które wiszą bez odpowiedzi. To ja tu ustalam zasady rozmowy z Tobą.
Jak już grzecznie odpowiesz, to może ja odpowiem na Twoje. A raczej na pewno odpowiem. Bo dla kogo to robiłeś nie pamiętam, ale ktoś z jutra pamięta na pewno, więc znajdę to.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.258
Czy ja cie kiedykolwiek wyzywałem za kretowanie na 176? XD

Tak, wielokrotnie. Miło, że zapocony czytasz każdy mój wpis i się odnosisz. Choć to ciekawe, że nie bezpośrednio. Nie wiem jak w głowie podrzędnego lakiernika bankruta się to układa, że czuje się wtedy moralnym zwycięzcą XDDDDD
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.611
Tak, wielokrotnie. Miło, że zapocony czytasz każdy mój wpis i się odnosisz. Choć to ciekawe, że nie bezpośrednio. Nie wiem jak w głowie podrzędnego lakiernika bankruta się to układa, że czuje się wtedy moralnym zwycięzcą XDDDDD



lepiej byc lakiernikiem niz dymac dmuchana zone i sie tym chwalic w internecie <rotfl>
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.258
to ty nie jesteś w stanie mi odpowiedziec komu kretowałem na s176 a sam zacząłeś temat xd

Kompletnie nie ma znaczenia komu, to jest drugorzędna sprawa. Najistotniejszy jest fakt, że kretowałeś.

Co to w ogóle za próba zmiany tematu XD
Komu heh
To tak jakbyś potrącił kogoś na pasach a dla policji kluczowe było czy masz felgi 17 czy 18 cali.
No zejdź na ziemię kreciku.

Idę spać.
Jak odpowiesz na moje pytania, ja odpowiem na Twoje. Ja ustalam zasady, nie Ty

Dobranoc
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.611
Kompletnie nie ma znaczenia komu, to jest drugorzędna sprawa. Najistotniejszy jest fakt, że kretowałeś.

Co to w ogóle za próba zmiany tematu XD
Komu heh
To tak jakbyś potrącił kogoś na pasach a dla policji kluczowe było czy masz felgi 17 czy 18 cali.
No zejdź na ziemię kreciku.

Idę spać.
Jak odpowiesz na moje pytania, ja odpowiem na Twoje. Ja ustalam zasady, nie Ty

Dobranoc


no jak kretowałem to powinienes wiedziec komu a jedyny dowód to opinia downa słabo.
 
Do góry