Dyskusja o sytuacji na świecie 200

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.493
Program da Ci przewage wyłącznie gdy wrog jest albo niekumaty

Czyli w 95% wojen daje przewagę


Nasi

Jesteś w stanie przy pomocy podstawowych formuł z excela przekonwertować sobie w minutę x notatek, nie mówiąc już o bardziej zaawansowanych rzeczach?

No wklejasz surówkę i ci wszystko wyliczy Excel co będziesz chciał, w korpo nie pracowałeś?

---—-----------------------------

Co do kretów to mi byłoby wstyd komuś to proponować z kim grałem. Jak ktoś sam z siebie się chce podzielić informacjami to proszę bardzo.

ALE

Boby z obrzeży często są sobie winne bo nie potrafią zarządzać i administrowac plemieniem. Jeśli gracze nie będą rozwijać się równomiernie, nie będzie osób, które podejmą się bycia KD, nie będzie rozpisywanych akcji, rada nie wykaże się aktywnością to założyciel takiego plemienia sam kręci na siebie bata i mu się prędzej czy później rozejdą ludzie do innych plemion.
 
Wynik reakcji
412
Jesteś w stanie przy pomocy podstawowych formuł z excela przekonwertować sobie w minutę x notatek, nie mówiąc już o bardziej zaawansowanych rzeczach?
Można nawet podczepić pod to ankietę google, gdzie gracze mogą wstawiać po etykietowane ataki, aby utrudnić pracę wrogowi na PW graczowi możesz dać unikalny ID ,który będą podawać przy odpowiedzi na jedno z pytań ankiety. Trzeba tylko dobrze napisać parsowanie tego w excelu i usuwanie duplikatów, jakby gracz wrzucał parę razy odpowiedzi. Wykonalne, ale trudniejsze niż dedykowany pod to program. Ludzie w excelach nawet dedykowane symulatory budowy wioski robią, więc parsowanie etykiet nie powinno być problemem. Ogólnie w excelu da się cuda robić.

Zrzut ekranu 2024-04-14 230147.png

O excelu do rozpisek jak w starym stylu to nie wspominam nawet.
Zrzut ekranu 2024-04-14 231417.png
Dalej po prawej generowany jest tekst dla graczy 1:1 jak w tych programach co teraz na necie generują.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Oni nie rozumieją, bo ich mózgi są na tyle wypłowiałe że nie widzą innego sposobu na grę. Dlatego zalecam każdemu przestanie grać w to gówno i niech te debile bez rączek i umiejętności gryzą się między sobą o blachy

Mam wrażenie, że to jednak Ty nie rozumiesz.

Krety są odrażające, to fakt. Należy ich piętnować i przypominać co robią.
Ale
To, że ktoś z nich korzysta? To raczej dziwne nie jest. Wykorzystać słaby punkt i głupotę wroga, to wręcz obowiązek. To Twoja wina, że pozwalasz by w Twoim plemieniu takie kretujące miernoty się znalazły.
Weź pewnych ludzi a nie zbieraninę a wtedy pewność jest.

Zabawne jest to jak najbardziej rozmowni i płaczliwi w temacie są tchórze i nieudacznicy z aPK.
Jakie tu meandry wygłaszają, normalnie wzory cnót.
Ale załgane toto do szpiku kości. Jak siedzicie w plemieniu z kretem zakalisem (@GreatKhaliS), który na kretowaniu został złapany, to wszystko ok, nie? To wam nie przeszkadza. Wy wolicie pouczać wszystkich dookoła a sami macie gówno we własnym plemieniu.
Jesteście obrzydliwi ze swoją obłudą i hipokryzją.
Najbardziej zakłamane gówno plemię ś200.
Tylko płakać i stękać potraficie, cała wasza umiejętność.
Tfu.

(Tak tak Dunkhell, wiem, że Ty z TI)
 

pogromcaap

Pikinier
Wynik reakcji
79
Wszedłem na chwilę i widzę dalej ból dupy o wszystko. I dalej czepiają się rekrutacji przez speed, a o świeżej rekrutacji innej ekipy już dawno zapomnieli..
I ten argument, że kret jest nieetyczny xd
Mięso jecie czy nie, bo to nieetyczne jest?
Roślin też nie ruszacie?
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.608
Mam wrażenie, że to jednak Ty nie rozumiesz.

Krety są odrażające, to fakt. Należy ich piętnować i przypominać co robią.
Ale
To, że ktoś z nich korzysta? To raczej dziwne nie jest. Wykorzystać słaby punkt i głupotę wroga, to wręcz obowiązek. To Twoja wina, że pozwalasz by w Twoim plemieniu takie kretujące miernoty się znalazły.
Weź pewnych ludzi a nie zbieraninę a wtedy pewność jest.

Zabawne jest to jak najbardziej rozmowni i płaczliwi w temacie są tchórze i nieudacznicy z aPK.
Jakie tu meandry wygłaszają, normalnie wzory cnót.
Ale załgane toto do szpiku kości. Jak siedzicie w plemieniu z kretem zakalisem (@GreatKhaliS), który na kretowaniu został złapany, to wszystko ok, nie? To wam nie przeszkadza. Wy wolicie pouczać wszystkich dookoła a sami macie gówno we własnym plemieniu.
Jesteście obrzydliwi ze swoją obłudą i hipokryzją.
Najbardziej zakłamane gówno plemię ś200.
Tylko płakać i stękać potraficie, cała wasza umiejętność.
Tfu.

(Tak tak Dunkhell, wiem, że Ty z TI)


na ktorym swiecie zostalem przylapany na kretowaniu ?
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Program do analizowania taktyki przeciwnika daje przewage bo skroca czas jaki trzeba poswiecic samodzielnie na to
no i jest jeszcze fakt ze sztuczna inteligencja potencjalnie dziala lepiej niz mozg czlowieka wiec moze popelnic mniej bledow

takie bardzo proste wnioski w sumie nie wiem czemu niektorzy probuja sie wypierac tego xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Wszedłem na chwilę i widzę dalej ból dupy o wszystko. I dalej czepiają się rekrutacji przez speed, a o świeżej rekrutacji innej ekipy już dawno zapomnieli..
I ten argument, że kret jest nieetyczny xd
Mięso jecie czy nie, bo to nieetyczne jest?
Roślin też nie ruszacie?

Najwięcej płacze aPK o wszystko i ich randomowy koalicjant Ares.
O ile płacz o boty był słuszny, tak teraz wszystko im przeszkadza. Tylko czekać jak od kmica zaczną się domagać kasacji kont kretów XDDDD

@Keymil LoveOrHate kolego jak tam? Czyż moje słowa się nie sprawdzają? aPK obrzuca gównem SPEED dzień dnia i dążą do tego, by was na FO zaszczuć.
Cel jest jeden - odciąć się możliwie najbardziej od was, żeby w razie czego stworzyć przeciwko wam duży układ.
Wyeliminuj ich w krótkim czasie taki jak Ci podpowiadałem, później będziesz żałował, że tego nie zrobiłeś.
To plemię buców, którzy gdy tylko są w minimalnie lepszej kondycji od razu pokazują różki.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Wszedłem na chwilę i widzę dalej ból dupy o wszystko. I dalej czepiają się rekrutacji przez speed, a o świeżej rekrutacji innej ekipy już dawno zapomnieli..
I ten argument, że kret jest nieetyczny xd
Mięso jecie czy nie, bo to nieetyczne jest?
Roślin też nie ruszacie?

ja to szcze rze mam mieszane uczucia co do sytuacji xd
troche wspolczuje ze sie robi ze speed kozlow ofiarnych, to obiektuwnie glupie kiedy wkolo jest mnostwo uzywaczy botow czy tam kretow
ale z drugiej strony to tylko gra i botowanie powinno byc zle odbierane kiedy ktos chce sobie po prostu poklikac dla przyhembosci..wiec niszczycie te rozrywke xd
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Zakalis mam
Na ś176 to było, tam dostałeś rozbiórkę i lotę

1000016257.png

Ty w ogóle tam to przeszedłeś samego siebie XD XD XD
Co Ty wtedy wyrabiałeś, to szok.
Że znaleźli się głupi, co jeszcze teraz Cię wzięli do plemienia...no ale to w końcu aPK XD

Ty chyba nawet z bELLUM na 186 lotę dostałeś. Tam za co? Bo nie pamiętam
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.608
Zakalis mam
Na ś176 to było, tam dostałeś rozbiórkę i lotę


Ty w ogóle tam to przeszedłeś samego siebie XD XD XD
Co Ty wtedy wyrabiałeś, to szok.
Że znaleźli się głupi, co jeszcze teraz Cię wzięli do plemienia...no ale to w końcu aPK XD

Ty chyba nawet z bELLUM na 186 lotę dostałeś. Tam za co? Bo nie pamiętam


dowiem sie komu kretowalem na s176 ?
podobno zostałem przylapany jest jakis dowód czy to tylko kolejna teoria blacka downa ?
 
Wynik reakcji
1.067
Mam wrażenie, że to jednak Ty nie rozumiesz.

Krety są odrażające, to fakt. Należy ich piętnować i przypominać co robią.
Ale
To, że ktoś z nich korzysta? To raczej dziwne nie jest. Wykorzystać słaby punkt i głupotę wroga, to wręcz obowiązek. To Twoja wina, że pozwalasz by w Twoim plemieniu takie kretujące miernoty się znalazły.
Weź pewnych ludzi a nie zbieraninę a wtedy pewność jest.

Zabawne jest to jak najbardziej rozmowni i płaczliwi w temacie są tchórze i nieudacznicy z aPK.
Jakie tu meandry wygłaszają, normalnie wzory cnót.
Ale załgane toto do szpiku kości. Jak siedzicie w plemieniu z kretem zakalisem (@GreatKhaliS), który na kretowaniu został złapany, to wszystko ok, nie? To wam nie przeszkadza. Wy wolicie pouczać wszystkich dookoła a sami macie gówno we własnym plemieniu.
Jesteście obrzydliwi ze swoją obłudą i hipokryzją.
Najbardziej zakłamane gówno plemię ś200.
Tylko płakać i stękać potraficie, cała wasza umiejętność.
Tfu.

(Tak tak Dunkhell, wiem, że Ty z TI)

Ale powiedz to randomom, które przyszły sobie poklikać, mieć jakąś zabawę z rozgrywki, może trochę nauczyć się gry, a dostają na łeb sromotnie, bo jakiś zjebek sobie wymyślił, że do zbieraniny przypadkowych ludzi wsadzi kilku swoich xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
dowiem sie komu kretowalem na s176 ?
podobno zostałem przylapany jest jakis dowód czy to tylko kolejna teoria blacka downa ?

Wie, że forum usunięte, to głupiego udaje XD
Dziwię się, że @Ochrona Wioski nie protestował, bo on przecież do pewnego momentu ś176 grał, więc nie było opcji, by nie wiedział co robiłeś XD XD
No ale może ma tyle do gadania w aPK.

Zaczniesz odpowiadać na moje pytania? Wylali Cię na 176 za kretowanie i ogólne działanie na szkodę plemienia.
Za co wyleciałeś na 186?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Ale powiedz to randomom, które przyszły sobie poklikać, mieć jakąś zabawę z rozgrywki, może trochę nauczyć się gry, a dostają na łeb sromotnie, bo jakiś zjebek sobie wymyślił, że do zbieraniny przypadkowych ludzi wsadzi kilku swoich xD

Randomy muszą się pogodzić z tym, że dostaną sromotnie na łeb, zanim coś ugrają.
Zobacz mnie, już 40 świat z rzędu zbieram po pysku a walczę dalej.
Spójrz na @Szeryf z Nottingham
Nie grał ileś czasu, potem wrócił, zagrał w Pee, dostał na łeb i gra dalej.
Można? Można.
Ta gra na tym polega, że częściej w łeb zbierzesz, niż Ty komuś dasz.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Randomy muszą się pogodzić z tym, że dostaną sromotnie na łeb, zanim coś ugrają.
Zobacz mnie, już 40 świat z rzędu zbieram po pysku a walczę dalej.
Spójrz na @Szeryf z Nottingham
Nie grał ileś czasu, potem wrócił, zagrał w Pee, dostał na łeb i gra dalej.
Można? Można.
Ta gra na tym polega, że częściej w łeb zbierzesz, niż Ty komuś dasz.

moze dla ciebie xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Na pewno wojsenom

Odezwał się ten co jechał z Zakalisem jak z furą gnoju XD
Toż go wtedy wyzywałeś od jakich tylko potrafiłeś, sam mu kretowanie wypominałeś XD XD
Ale cię boli dupsko po tym jak wiatrak tu z Ciebie zrobiłem, co?
Nawet zakalisowi w tyłek wejdziesz, żeby spróbować mi dogryźć:)
Piękne
 
Do góry