Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
902
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

View attachment 63378
Tak to wyglądało
Obudź się, jesteście więksi tylko na mapie, w rzeczywistości tereny zrekrutowane i tak wkrótce wrócą do speed xD Tego nie można nazwać kunsztem strategii a zwyczajnie próbą podniesienia morali i tak w ledwie dychającym już tworze :)
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
черный, сколько раз мне приходится вам говорить, что мы не взяли с карты "все", но у нас было много набора, потому что скорости составили 3D-племя, занимающее все наши спины, и если бы это было так не при моем наборе у скоростей уже было бы занято 40% карты, понимаешь? не каждый герой носит плащ xd

View attachment 63378
Вот как это выглядело
mysz, napisałeś do nas w sprawie dyplomacji i jednocześnie 2 masa się nie powiodła i zacząłeś nas ignorować, zrekrutowałeś słabych graczy z mapy, idź do Arkadii, tam należysz
 
Wynik reakcji
1.026
Brawo speed kolejna brawurowa akcja! Kurwa ależ ta gra zeszła na psy. I pomyśleć że kiedyś Was podziwiałem
Takie są właśnie p0laczki, nie mówię tylko o speed, pewnie z 90 % oszukuje, ale nie dała się jeszcze złapać, japrdl, zeby w jakies grze przegladarkowej grac na bocie i potem sobie walic konia do wirtualnej blaszki, jak ja gardze tym narodem XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Takie są właśnie p0laczki, nie mówię tylko o speed, pewnie z 90 % oszukuje, ale nie dała się jeszcze złapać, japrdl, zeby w jakies grze przegladarkowej grac na bocie i potem sobie walic konia do wirtualnej blaszki, jak ja gardze tym narodem XD
czemu tak mówisz, Kmic napisał że Polska nie była największym beneficjentem banów .
ja gram doskokowo w plemiona od 15 lat i do dzis nie mogę zrozumieć na czym polega zabawa przy graniu z bota :) włączasz maszyne i lecisz na forum wrzeszcześć że jesteś zwycięzcą ?
ale ty przeciez wiesz że to gówno prawda, twoje zdanie o sobie interesuje Cię mniej niż innych przypadkowych ludzi z forum?
nie kumam tego
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
może kręci taki ludzi świadomośc że są sprytni. Wy w większosci nawet tego bota nie napisaliście ;/ mówię do bociarzy
 
Wynik reakcji
1.026
ja gram doskokowo w plemiona od 15 lat i do dzis nie mogę zrozumieć na czym polega zabawa przy graniu z bota :) włączasz maszyne i lecisz na forum wrzeszcześć że jesteś zwycięzcą ?
No na tym polega, niestety. Zobacz sobie, że 2 największych krzykaczy fo z witam dostało bana za bota, a wyzywali tutaj ludzi od warzyw, smietnikow, noobow.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

View attachment 63378
Tak to wyglądało


Miras zdecydowanie się pogubiłeś na tym świecie i nie wiem dlaczego.
Mając pewnych ludzi na froncie byś nie marnował deffa a i nikt by Ci z dnia na dzień nie przestał się logować, czy nie wpuścił Keymila na zast.
To Twoja wina i Twoja odpowiedzialność.
Przepraszam, ale tak.
Zobaczyłeś, że SPEED ma masę i uderzyłeś w to samo.
Tylko, że @Keymil LoveOrHate robi to co świat i ma w tym doświadczenie
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.288
Ciekawe czy doczekamy kiedyś świata gdzie Speed wygra walką xD bo to kolejny świat gdzie lecą boty, przekręty, krety, ustawione kontakty itd. Beka plemię xD ten sam poziom co Playersi, dyplo nie zagra po ich myśli, przekręty nie wyjdą i zawijka ze świata xD
Nie placz juz, Twoje plemie wcale lepszego poziomu nie pokazuje.


Krety i przekrety to element tej gry i kazdy z tego korzysta, lecz nie kazdy robi to z glowa.
 
Ostatnia edycja:

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.751
mysz, napisałeś do nas w sprawie dyplomacji i jednocześnie 2 masa się nie powiodła i zacząłeś nas ignorować, zrekrutowałeś słabych graczy z mapy, idź do Arkadii, tam należysz
A ty ruski trolu wyjazd na swoje serwery. I weź tego swojego Bota ze sobą co dogrywa antykliny na 5ms.
Screenshot_20240413_112426_Tribal wars.jpg
Jeszcze dobrze by było żeby wam offy cofał z wiosek jak lecą nasze "fejki" .
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.040
Mówiłem sobie ależ bym zagrał z tym wielkim speed, z najlepszą ekipą. No cóż, człowiek się całe życie uczy.
Zapytacie co się stało? Otóż keymil siedział na zaście u jednego z naszych i rozdał wszystkie jego wioski w środku nocy :)
Tak wiem wiem. Wszyscy tak robią. A wiecie czemu wszyscy tak robią? Dlatego że najlepsze ekipy tak robią. Brakuje mi czasów gdzie było plemię i akademia, ludzi byli wierni swoim plemionom. Wgl po tej grze widać takie zeszmacenie się społeczeństwa. Krety, oszuści, boty. Z jednej strony żałuję że skończyłem gierki przed tym światem bo z ostatniego mojego świata (Ave P! ❤️) mam fajne wspomnienia. Z drugiej, fajnie ze dowiedziałem się że jednak grałem już w najlepszej ekipie na plemionach :). Speedy, może i jesteście dobrzy, nie zabieram Wam tego, bo to byłby blamaż. Ale że Wasza legenda jest zbudowana na zakłamanych podwalinach, również nikt Wam nie zapomni. Ha tfu, I miłego weekendu :)
Typo sam mi napisał że rada wyg nie ogarnia i chętnie wrzuci mi zasta bo plemię jest zarządzane. A więc wina tutaj leży tylko po stronie Mirka :) oczywiście z chęcią skorzystaliśmy z kolejnych diod :)
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

View attachment 63378
Tak to wyglądało
Ta bo już na pewno wzięlibyśmy te 200 osób z 3d . Mieliśmy tam trochę graczy schowanych i tyle. A także dostęp do rady , to nie znaczy że to był nasz człon. To jest zawsze główny błąd plemion że zamiast pokonać takie plemię jak 3d walka to rekrutowałes na potęgę a teraz będziesz płacił za to cenę
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
А ты, русский тролль, иди на твоём сервере. И беру с собой своего бота, который играет антиклиническую 5мс.
View attachment 63382
Было бы хорошо, если бы он смог вывести ваши офы из деревень, когда наши "фейки" вылетели.
о mamy tych 100+ w Twoich wioskach
 
Wynik reakcji
399
Typo sam mi napisał że rada wyg nie ogarnia i chętnie wrzuci mi zasta bo plemię jest zarządzane. A więc wina tutaj leży tylko po stronie Mirka :) oczywiście z chęcią skorzystaliśmy z kolejnych diod :)

Ta bo już na pewno wzięlibyśmy te 200 osób z 3d . Mieliśmy tam trochę graczy schowanych i tyle. A także dostęp do rady , to nie znaczy że to był nasz człon. To jest zawsze główny błąd plemion że zamiast pokonać takie plemię jak 3d walka to rekrutowałes na potęgę a teraz będziesz płacił za to cenę
To ze Mirek zrekrutował całe k46 to nie bład. Błędem jest to że nie pozbył się warzyw oraz nie przerzucił swoich w tereny skw. Wystarczyło by aby wrzucił jednego oddychającego co 10 kratek to przynajmniej by jakies odbitki robili.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.170
Jesteśmy najlepsi BO mamy jego baze i umiemy wyciągać z niej wioski

Tak w zasadzie to to jest bardziej wada niz zaleta.
Każdy program/baza do analizy danych opiera się na tych samych założeniach i dokonuje podobnych wyliczeń. Wystarczy, że ktoś ruszy głową i przeprowadzi poprawnie wysyłkę atakow na akcje. Wtedy program zostanie oszukany a Wy, którzy opieracie się na jego analizach obstawicie wioski w złym obszarze frontu dostając jednocześnie łupnia na innym.
Samo ustalenie działania nie jest trudne więc pozostaje tylko czekać aż jakieś plemię ruszy głową i będzie trzeba edytować bazę lub zmienić system obrony :D
 
Do góry