Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
XDDD nie no wiadomo, najpierw trzeba dać się zkosować żeby podjąc akcję, kto to widzioł działać na podstawie informacji xD

Logiczne kosa w Ave Tomo na przyklad była pewna, dlatego Histeria siedziała u niego na zaście jak nie mógł bronić i miał komendy graczy KND i Histerii, no kurde logiczne ze wbijamy kosę za chwilę :D
 
Wynik reakcji
2.102
Logiczne kosa w Ave Tomo na przyklad była pewna, dlatego Histeria siedziała u niego na zaście jak nie mógł bronić i miał komendy graczy KND i Histerii, no kurde logiczne ze wbijamy kosę za chwilę :D
Wtedy co go atakowałem 3 dni temu? I tarany były opisane jako topory i zagrody deffa oraz offa padały bo nikt nie cofał? Rapki jeszcze mam. Zast godny podziwu
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Wtedy co go atakowałem 3 dni temu? I tarany były opisane jako topory i zagrody deffa oraz offa padały bo nikt nie cofał? Rapki jeszcze mam. Zast godny podziwu
Chuj mnie to obchodzi jakos z zasta, nie zawsze musi byc z winy zasta,cos przejąłes tobie ofy nie padaja albo połówki defa ,bo widziałem takie rapki. A co z komendnami?, dobrze rozczytujecie akcje czy mieliscie konfinndenta?. Teraz juz nikt tego nie zweryfikuje.
 

Tomoe Gozen

Chłop
Wynik reakcji
6
Elo, dobra dobra dobra

Ulice mówią, że jestem już blisko
I wpadłem żeby włożyć kij w mrowisko
Chcę pokazać Ci Hip Hop i wypuszczam tą epkę
Bo wiem że nikt nie zrobiłby tego lepiej
 

Snaki

Chłop
Wynik reakcji
2
Wtedy co go atakowałem 3 dni temu? I tarany były opisane jako topory i zagrody deffa oraz offa padały bo nikt nie cofał? Rapki jeszcze mam. Zast godny podziwu
Napisał że siedzieli na zaście nie że bronili

W ogóle co to ma do tego, to że siedzieliście na zaście to od razu znaczy że nie planujecie wbić kosy? XD To chyba oczywiste że bronisz (tutaj na pół gwizdka jak widać wyżej) żeby trzymać linie
 
Wynik reakcji
1.139
Nie wiem, co świat to powtórka z rozrywki. Weź Ty Pieniacz przerwę sobie zrób od koników, bo to już wjebało poza skalę. Przecież jedyne co wnosisz sobą, to wytworzenie CO2 dla roślin, bo pewnie łeb Ci paruje od rana, z resztą zakładam jak przy każdej odpowiedzi tutaj.

8mjbt3.jpg

8mje2m.jpg

8mjfft.jpg

8mjfw1.jpg

8meae0.jpg

8mjaom.jpg

i na koniec bonus o ulubieńcu:

8mjbz0.jpg


I jeszcze jedno odnośnie całej sytuacji:
8mdzbc.jpg
 

Tomoe Gozen

Chłop
Wynik reakcji
6
to ze ja od miesięcy SKUTECZNIE trzymam front, nie śpię po nocach po to, żeby rano wstać i widzieć jak za moimi plecami słodko wyspani frontowcy nie czytają wiadomości od 5h i tracą wioski na które grube szły 6h? No tak, wzięliscie zasta jak rzucilem kontem po tym jak stracilisice chyba z 8 diodek dla deckusia i po tym ubiliście mi połowe mobila i 3/4 offów.

a i wcale temat waszej kosy nie przewija sie gdzie sie nie pojawie od miesięcy?

1. Patus rzucil gre z tego co wiem przez KND wlasnie
2. KND robi mi problemy bo na NASZYCH obrzeżach przejmuje sobie barby
3. KND wyciąga od nas graczy, a zostawia ludzi którzy są zbedni
4. chyba najważniejsze - kilkukrotnie otwarcie mówi o kosie. To co? Ja mam trzymac deckusia i under, az oni sie spokojnie porozwijaja a jak będą na tyle mocni to mi na plecy wjadą bo blaszki chcą?
5. Nie dostałem ani jednej darmy - wszystko rozdawane dla "swojaków" co siedzą 15h dziennie na discordzie, albo dla grubych ryb, które mają świat zamykać. -> to pokazuje jak bardzo mieliście mnie i innych od nas w nosie. I teraz piszecie ze mi UNDER blachy nie da? A za co ma dac? Ze przeszedlem do nich w polowie obiadu? Nie wszystko sie robi dla blachy.
6. Brak organizacji - nie wiem co sie dzieje, jaki jest plan. Nic sie nie dzialo. Moze ja bede dla Was motywacją.

Różnica miedzy Under a KND w stosunku do Emotek jest taka, ze UNDER chociaz nigdy nie udawało naszych przyjaciół.
 

Tomoe Gozen

Chłop
Wynik reakcji
6
Odniosę się do zarzutu, że atakuje swoich.
Jak kolega Snaki powiedział - a na co mam czekać? Aż 1000 osobowa koalicja napisze 15 grupówek zeby wjeżdżać we mnie wszystkim co macie?

Grasz od wczoraj? Nie wiesz ze moja przewaga to pierwsze 2h? Potem jestem w zasadzie wrogiem publicznym nr 1, choć nie wiem dlaczego, bo nie tylko ja przeszedłem.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Bo idioto może dlatego że byłeś radnym ?

Jak się nie podoba to się kończy grę a nie wypina na ludzi z którymi się gra.
Kurewskie podejście to tak cię będą traktować.
I jak ciebie normalnie traktować jak ty bierzesz opinie szarego gracza jako stanowisko rady knd o jakieś kosie.
Druga sprawa byłeś radnym a pierdolisz o jakieś organizacji. Gdzie była ta twoja organizacja jak paczo akcje wam rozpisywał.
Zachowałeś się jak zachowałeś a z przyzwoitości powinieneś zamknąć gębę o się nie udzielać
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Odniosę się do zarzutu, że atakuje swoich.
Jak kolega Snaki powiedział - a na co mam czekać? Aż 1000 osobowa koalicja napisze 15 grupówek zeby wjeżdżać we mnie wszystkim co macie?

Grasz od wczoraj? Nie wiesz ze moja przewaga to pierwsze 2h? Potem jestem w zasadzie wrogiem publicznym nr 1, choć nie wiem dlaczego, bo nie tylko ja przeszedłem.

Taki szacunek masz do swoich współplemieników, nie lubisz KND ale wbijasz kosę swoim, nasrałeś sobie na nick, a reszta to lajkuje i tego faktu nic nie zmieni ;)
 
Wynik reakcji
2.102
Chuj mnie to obchodzi jakos z zasta, nie zawsze musi byc z winy zasta,cos przejąłes tobie ofy nie padaja albo połówki defa ,bo widziałem takie rapki. A co z komendnami?, dobrze rozczytujecie akcje czy mieliscie konfinndenta?. Teraz juz nikt tego nie zweryfikuje.
Nie mierz wszystkich swoją miarą, ale tyle co Tomo napsuł Krwi @rErlax Memiarz Podziemia to nikt inny. Teraz pod swoją narracje dasz komendy srendy itp itd.

Okropnie bawi jak sojusznik, który nie stronił od mowienia na prawo i lewo o skosowaniu danego plemienia teraz wyje
 

Tomoe Gozen

Chłop
Wynik reakcji
6
Nie byłem żadnym radnym. Byłem moderatorem czy adminem w plemieniu bo jak Patus grał to faktycznie istniała rada. Od nie wiem - 3 tygodni (?) w zadnej radzie nie bylem, nikt mi slowa nie pisal o niczym.
 
Wynik reakcji
2.102
Taki szacunek masz do swoich współplemieników, nie lubisz KND ale wbijasz kosę swoim, nasrałeś sobie na nick, a reszta to lajkuje i tego faktu nic nie zmieni ;)
Ty, ale ja coś ci powiem. wiesz ze dużo więcej osób chciało przejść? ale nie każdy się nadawał? tak mówię na 90%, że jakbym zaczął wypisywać do graczy to podejrzewam, że emotki by całe stronę zmieniły, bo z wami nikt nic wspólnego nie chce mieć. zarzucę ci jeden cytat z dzisiaj rana "nie chcę grać pod dowództwem bociarzy z Histerii". Nie wiem Pieniacz zebyś ty jeszcze jakikolwiek poziom reprezentował w tej grze, a ty jesteś taki szczekacz. 16 wiosek wezmiesz 3 na froncie 13 na zapleczu i pajacujesz. Ludzie chcą sobie normalnie pograć, mieć fajny front, ogarnięte osoby wokół siebie, plemie z organizacją. Jak przejmowalem wioski frontowe to deff stał po drugiej stronie mapy, wtf? Strefa mobila/strefa stałek coś mówi?

To jest wasz standardowy błąd, widzicie wine w wszystkich innych osobach, a jakby wziąć trochę autorefleksji zastanowic sie co jest nie tak, zeby to poprawić i zeby oddalo na innych swiatach to nie. Dalej ten sam brak organizacji dalej te same bledy dalej te same osoby na fronice co nic nie pokazują. Kolko wzajemnej adoracji, ktore ma za nic resztę. Od nas ludzie nie odchodzą, zauwazyles? Potrafimy wejsc na swiat w duzej stracie, grac bez deffa, poczatkowo taki Rysiek czy Krolik tracili wioski, bo serio nie bylo czym tego betonowac przy waszej przewadze. Na 185 mielismy strate wiosek, na 197 mielismy strate wiosek. Na obydwoch swiatach ludzie chcieli przejsc grając w stracie! Postaraj sie pomyslec dlaczego, moze to zaprocentuje w przyszlosci.

taki np player over player nigdy byśmy nie wzieli, typ na froncie co bez wiary gra.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Nie byłem żadnym radnym. Byłem moderatorem czy adminem w plemieniu bo jak Patus grał to faktycznie istniała rada. Od nie wiem - 3 tygodni (?) w zadnej radzie nie bylem, nikt mi slowa nie pisal o niczym.
Byłeś ale nie byłeś.
Porada odemnie na koniec więcej nie bierz się za coś żebyś potem swoich ludzi znowu ruchać nie musiał.
 
Do góry