Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Nie ma co sie pierdolić z kurwami, co na akcjach zastami rzucają, a potem sojusznikom i swoim kosy sprzedają. Chuj im na imię.
 
Ostatnia edycja:

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
@Deckuś z Podziemia?
Może zmieńcie już nazwe na knd
Bierzesz odpowiedzialność za graczy którzy poszli do was grać pod waszym szyldem.
O to mi chodziło a skąd jest to mnie nie obchodzi. Czy ex graczy knd u was nie uważasz za swoich że tak nimi gardzisz no ładnie ten zjeb urządził swoich ludzi którzy mu ufali.
Szybko się zestarzało jak wiele innych cytatów.
Obecnie około 30 osób pisze do Nas, jakbyś chciał poznać ich opinie o Was bądź waszym zarządzaniu/organizacji to chętnie podrzucę na pv ciekawsze opinie.

Nie możesz waszych błędów organizacyjnych usprawiedliwiać tym, że ludzie są źli i uciekają. Każdy widzi jak wygląda sytuacja a przede wszystkim jak wewnątrz to wyglądało (takie przynajmniej odgłosy do Nas trafiają). Przy rekrutacji tak dużej części mapy na początku świata to trzeba się liczyć z tym, że sama rekrutacja nie wystarczy aby wygrać świat.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Beka z Under, werbują śmieci, bo są śmietnikiem
Ale chłopie weź już utkaj tam, grasz 17 świat z rzędu a suma Twoich wiosek ze wszystkich światów razem wziętych pewnie nadal nie przekroczyła 100 xD

Teraz siedzisz na 16 wioskach i jedyne co robisz to skomlesz na FO. Co zrobiłeś dla plemienia aby poprawić sytuację? Bo to, że na froncie nic to każdy wie.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
@Damszot x Szeri napisałem ci na 185 ze jesteś krzywym ryjem i nic sie nie zmieniło, można łatwo sprawdzić ile miałem na 185. Ty jak się pomylisz to prawdę powiesz.
Fałszywy chuj ci na imię.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
@Damszot x Szeri napisałem ci na 185 ze jesteś krzywym ryjem i nic sie nie zmieniło, można łatwo sprawdzić ile miałem na 185. Ty jak się pomylisz to prawdę powiesz.
Fałszywy chuj ci na imię.
No i co mi z Twoich wypocin? Miała być szybka weryfikacja i wywóz UNDER, a obecne statystyki i dotychczasowe akcje mówią zupełnie co innego. Na Twoim miejscu skupiłbym się na grze, pomocy w organizacji a nie robieniu z siebie błazna na FO na każdym świecie. Jeśli brakuje Ci argumentów do dyskusji to idź z Jacą na kwadrat zapijać smutki, poziom intelektualny i umiejętności w grze podobny.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
No i co mi z Twoich wypocin? Miała być szybka weryfikacja i wywóz UNDER, a obecne statystyki i dotychczasowe akcje mówią zupełnie co innego. Na Twoim miejscu skupiłbym się na grze, pomocy w organizacji a nie robieniu z siebie błazna na FO na każdym świecie. Jeśli brakuje Ci argumentów do dyskusji to idź z Jacą na kwadrat zapijać smutki, poziom intelektualny i umiejętności w grze podobny.
Chyba akcje rekrutacyjne i nie oszukujmy sie że jesteś gołoslownym pajacem,bo akcjami rekrutacyjnymi zdobyliście wielokrotnie wiecej niż w jakiś akcjach, z których do tej pory nie słyniecie. Jako krzywy ryj piszesz tylko o waszych podbojach a twoje słowa mało ważą bo jesteś tylko kłamliwym propagandowym szczekaczem.
Prawda jest taka ze po takich kosach jakie dostaliśmy i banach, twoja ekipa by dawno wywaliła konta w kosmos, tak jak to miało miejsce podczas twojego bana, aż żal było patrzeć na ten płacz na Fo.
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
386
Siedzę sobie spokojnie w piwnicy i nagle słyszę pisk. Straszny taki przeraźliwy, jakby się psy gryzły ale po chwili zobaczyłem nowy post pieniacza na forum. Chłopie nie strasz na drugi raz tak.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Chyba akcje rekrutacyjne i nie oszukujmy sie że jesteś gołoslownym pajacem,bo akcjami rekrutacyjnymi zdobyliście wielokrotnie wiecej niż w jakiś akcjach, z których do tej pory nie słyniecie. Jako krzywy ryj piszesz tylko o waszych podbojach a twoje słowa mało ważą bo jesteś tylko kłamliwym propagandowym szczekaczem.
Prawda jest taka ze po takich kosach jakie dostaliśmy i banach, twoja ekipa by dawno wywaliła konta w kosmos, tak jak to miało miejsce podczas twojego bana, aż żal było patrzeć na ten płacz na Fo.
No tak, u Nas były bany bezpodstawne, które zniknęły za 2 dni i dostaliśmy informację, że jesteśmy niewinni. To, że w waszej ekipie rada zostaje zbanowana za boty, niektórzy dostają kasację bo to już nie pierwszy ban na tym świecie to czyja wina? Nauczcie się grać bez botów, każdy kto używa syfu powinien dostać lotkę z tego świata, niezależnie od stron.

Odnośnie reszty o której piszesz to:
xD
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Nie umiecie sie podpisac z plemieniem co?, tylko je rozjebać, gracze którzy przechodzą do was sobie sraja na nick, mam nadzieję,ze ich dzielnie bedziecie nagradzać z kosy, które sprzedali.
 
Do góry