Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
1.077
Nie ma co sie oszukiwać. Jeżeli ekipy chcą myśleć o zwycięstwie na tym świecie to wszyscy powinni zjednoczyć sie przeciwko SPEED. Dogadanie się na finałową walkę z nimi nie wchodzi w grę, bo 1 vs 1 raczej nikt sobie z nimi nie poradzi z powodu nagromadzenia duzej ilosci botów, ludzi, którzy będą ciągle zagęszczać im teren, kretów, których mają pewnie w każdym plemieniu.

This.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Nie ma co sie oszukiwać. Jeżeli ekipy chcą myśleć o zwycięstwie na tym świecie to wszyscy powinni zjednoczyć sie przeciwko SPEED. Dogadanie się na finałową walkę z nimi nie wchodzi w grę, bo 1 vs 1 raczej nikt sobie z nimi nie poradzi z powodu nagromadzenia duzej ilosci botów, ludzi, którzy będą ciągle zagęszczać im teren, kretów, których mają pewnie w każdym plemieniu.
odruch przegrywa
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.277
ty to jesteś takim kononowiczem plemion

-nic ci się nigdy nie udało, a zachowujesz się jakbyś we wszystkim był najlepszy
-wymyślasz nieprawdziwe historie
-w swojej głowie masz zawsze racje
-jak coś ci nie po drodze to lamentujesz identycznie jak konon

ostatni twój lament na temat apk i speed tylko to potwierdza

Przestań mi o jakimś Kononowiczu, chłopie ja mam 33 lata, nie interesują mnie takie contenty. Może dla Ciebie drogie dziecko to szczyt intelektualnych wrażeń, ale jak widzisz gramy w innych ligach.

--

* Pokonuję każde plemię, które chcę pokonać. Tu rozgniotę jak robala obrzydliwe aPK i randomów z Ares

* Nigdy nie wymyśliłem niczego. Zawsze przedstawiam prawdę i tylko prawdę. Wam jest zawsze głupio i wstyd, gdy okazuje się, że szydziliście bezpodstawnie. Ale nikt nigdy nie przeprosi.

* Nie tylko w głowie.

* Lamentujesz XDDD
Ja po prostu piszę jak będzie
 

Asdereq

Miecznik
Wynik reakcji
211
Przestań mi o jakimś Kononowiczu, chłopie ja mam 33 lata, nie interesują mnie takie contenty. Może dla Ciebie drogie dziecko to szczyt intelektualnych wrażeń, ale jak widzisz gramy w innych ligach.

--

* Pokonuję każde plemię, które chcę pokonać. Tu rozgniotę jak robala obrzydliwe aPK i randomów z Ares

* Nigdy nie wymyśliłem niczego. Zawsze przedstawiam prawdę i tylko prawdę. Wam jest zawsze głupio i wstyd, gdy okazuje się, że szydziliście bezpodstawnie. Ale nikt nigdy nie przeprosi.

* Nie tylko w głowie.

* Lamentujesz XDDD
Ja po prostu piszę jak będzie

skróć to do "Pokonuję każde plemię, które chcę pokonać. Nie tylko w glowie".
Wyjdzie na ten sam farmazon a mniej czytania
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.410

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.214
Ja już dzisiaj jadłem kiełbasę z dzika. Co prawda nie z ogniska, ale i tak w pytę
oj kurwa teraz to masz kłopot, chyba nie wiesz jakie motto panuje w OS od niedawna. niedługo aktywujemy sleeper agenta w twojej okolicy i położy cię do snu wiecznego, nie masz nawet co spać z jednym okiem otwartym bo to ci nie pomoże. Jesteś po prostu skończony, masz na S200 teraz wroga w każdym plemieniu i nawet nie wiesz z której strony dostaniesz kozika +9 w plecy1712774844924.png
 
Do góry