Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.102
Jeden rabin powie tak, a drugi nie. Dużo sprzecznych informacji, rzekomo powstał nowy system który wyłapuje automatycznie skrypty automatyzujące grę. Z marszu poszło kilkaset banów, liczby są podane 300-1500. Czy działa prawidłowo? Wg mnie nie, bo dostały konta które miały po 26pkt. Czy wyciekła baza danych? Za samo w niej bycie bana być nie powinno. Czy normalne jest zbanowanie ludzi z blokadą na ataki po czym zdjęcie jej po godzinie? Gorszej rzeczy zrobić się nie da. Czy ludzie rzeczywiście używali czegoś? Nikt się nigdy i tak nie przyzna xd
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności.
Git, teraz jak będą problemy w grze to nie będziemy się zwracać do ludzi odpowiedzialnych za grę - Supportu tylko będziemy pisać do Ciebie abyś weryfikował każdego z Nas, dzięki.
Cześć, miałem się odzywać jak będą problemy. Możesz polecić jakieś protipy dla kolegów z wrogiej koalicji jak rozwiązać problemy z banami? Ewentualnie sam zweryfikować ich słuszność?
 

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.470
Do mnie kiedyś Jaca napisał, uwierzyłem mu w każde słowo, czemu miałbym mu nie wierzyć?

Jak możesz to odnieś się do oskarżeń, bo zapomniałeś odpisać na wcześniejszą wiadomość.
Nie pamiętasz jak lich dawał Mikołajowi 80k pp za wbicie kosy w @DefinitelyRlyTheD0orek ?

Twój argument, że nie gral w under jest śmieszny. Jak twój znajomy zgwałciłby kogos w innym mieście, a ty byś gadał że no ta ale to w innym w mieście, w moim tego nie robi
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Byku od jakiegoś miesiąca nawet tutaj nie graliśmy, a jak damy z siebie całe 30% jak wczoraj od razu wioski tracicie.

@TiTinight x ChinaHacker chyba musisz znowu powiedzieć waszej maskotce żeby była cicho i grzeczna dla nas.
Bo nawet jak się nie podpiszemy, lepiej żebyśmy nie zaczęli grać na poważnie…

Jak to leciało nie ilość, a jakość??? ;)
xD to ze dostajecie szanse podpiac sie pod akcje omerty nie znaczy ze jednak cos znaczycie spokojnie
 
Do góry