Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.401
Wytłumaczę ci to prościej, gdybyś dbał o tą wiarygodność nie napisałbyś nie wrzucajcie wszystkich z witam do jednego wora bo przy innych plemionach sobie sam na to pozwalasz. Tylko byś napisał od razu zweryfikuje informacje odniosę się jutro a na ten moment zrobiłeś z siebie sędziego kiedy do tej pory robiłeś wszystko pod witam. Nie atakuje cię, poprostu oczekiwałem, że skoro tak chcesz być szeryfem fo to się zachowasz w porządku a tego nie zrobiłeś.
Nie zniżyłby się do tego, szeryf to kłamca i obłudnik
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.386
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.634
Dobra wymyśliłem nowy czelendż tzw. Kłódka czelendż
Każdy z założycieli z top 20 plemion wrzuca przegląd członków plemienia u tego który będzie miał najmniej kłódek przy nickach wygrywa moje gratulacje
@Keymil LoveOrHate
@Małpa Yea Banana z Briką
@pajton.88.
@Pietrek z Sosnowca
@ktoś z dudu
@Interion
@TypowyMirekHandlarz
@Snuffy83
@AdiosMtherF
@OdKlEJoNy Architekt
@Sh1roo
@ExpertoCredite
@Makser
To jest genialne

Choć na miejscu Witam bym nie grał w te grę xD
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
Przecież nikt na wstępie nie napisze, że ma bota. Wręcz przeciwnie. Dobrze, że żaden ze zbanowanych nie zarzekał się na matkę czy coś. A gdyby plemię wiedziało to by i tak plotka wyciekła ;p
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
 
Do góry