Dyskusja

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
@THEvMOLKA milo było Cie poznać. Mam nadzieje, ze na następnym świecie trafisz w bezpieczniejsza okolice a nie tu ledwo eko dobite i już karetuja :(
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Łącznie to macie tych członów tyle samo jak nie więcej niż my xd

Zawsze mnie to bawi jak wszyscy beczą o te masówki a potem robią taką samą i udają że wszystko jest git xd
o jakim konkretnie łącznie mówisz?
Z BK łączy nas PON.
jeśli bawisz się w taką matematykę, Twoich członów nie zmieścisz na obu dłoniach. Więc sam nie pomagasz sobie tą retoryką.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
o jakim konkretnie łącznie mówisz?
Z BK łączy nas PON.
jeśli bawisz się w taką matematykę, Twoich członów nie zmieścisz na obu dłoniach. Więc sam nie pomagasz sobie tą retoryką.

Przeskakiwanie na front, przesyłki na wzajem deffa i ty masz czelność gadać o ponie? W Analizie wyśmiewałeś PSS że skoro mają jakiś sojusz z kimś to na stówe są w koalicji a tutaj gadasz głupoty i strzelasz farmazonami xd

Nazywaj to jak chcesz ale to nie jest pon.
 

THEvMOLKA

Miecznik
Wynik reakcji
64
Przeskakiwanie na front, przesyłki na wzajem deffa i ty masz czelność gadać o ponie? W Analizie wyśmiewałeś PSS że skoro mają jakiś sojusz z kimś to na stówe są w koalicji a tutaj gadasz głupoty i strzelasz farmazonami xd

Nazywaj to jak chcesz ale to nie jest pon.
czyli mówisz, że PSS nie robiło koalicji przeciwko pewnemu plemieniu na południowym zachodzie?
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Przeskakiwanie na front, przesyłki na wzajem deffa i ty masz czelność gadać o ponie? W Analizie wyśmiewałeś PSS że skoro mają jakiś sojusz z kimś to na stówe są w koalicji a tutaj gadasz głupoty i strzelasz farmazonami xd

Nazywaj to jak chcesz ale to nie jest pon.
Jeżeli mam
Interes w tym, żeby Was spowolnić i powiesić czesc waszych karet- oczywiście ze to zrobię.
To ze wy podpisujecie pony, by tylko zamknąć się w rozwoju od północy -PG i pon z Mekha bez granic by spokojnie ich zjeść w późniejszym etapie nie znaczy, ze wszyscy się poruszają w dyplomacji jak słonie w składzie porcelany.
 
Ostatnia edycja:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Jeżeli mam
Interes w tym, żeby Was spowolnić i powiesić czesc waszych karet- oczywiście ze to zrobię.
To ze wy podpisujecie pony, by tylko zamknąć się w rozwoju od północy -PG i pon z Mekha bez granic by spokojnie ich zjeść w późniejszym etapie nie znaczy, ze wszyscy się poruszają w dyplomacji jak słonie w składzie porcelany.

Ale co ci do tego że się "zamykamy" . Jak nie płaczecie o człony to o dyplomacje a robocie dokładnie ten sam szajz xd
 
Do góry