Szlachcic po raz 9 z rzędu

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
'Długa walka o prawdę'

Podsumowanie

Dziś należy się wszystkim obserwatorom chronologiczne wyjaśnienie zdarzeń z ostatnich kilku miesięcy, gdzie trwała regularna zwycięska batalia o prawdę.

Nie będę się rozpisywał za mocno, bo to nie jest zbyt istotna osoba.

Zaczynamy.
Cała historia z lakiernikiem rozpoczęła się już od świata 184.
Na tamtym świecie sympatyzowaliśmy z dwoma odmiennymi obozami.
Regularnie na forum się podszczypywaliśmy, do czasu gdy lakiernik dostał lotę ze swojego plemienia i siłową rozbiórkę za podejrzenie kretowania. Wtedy na długi czas przepadł.

Wrócił na świecie 194, gdzie trwająca kampania wyborcza i odmienne poglądy poróżniły nas wyjątkowo mocno.
Ale zanim to nastąpiło był jeden piękny gwieździsty wieczór, gdy to moje relacje z lakiernikiem były poprawne. Tego wieczora postanowił on (prawdopodobnie pod wpływem alkoholu), zebrać się w sobie i wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje.
Usłyszeliśmy o kredycie który go dociska, o odwiedzającym komorniku, o problemach z MOPS-em, o nieudanej karierze zawodowej i wiele wiele więcej. Kwestii rodzinnych nie poruszam, bo to nie fair.
I wiecie co?
To są normalne problemy ludzi. Każdy na jakimś etapie życia ma jakieś zobowiązania, problemy i negatywne emocje.
I być może by przeszło to bez echa, gdyby nie fakt, że ten człowiek wcześniej znieważał i wyśmiewał ludzi ciężko pracujących za niewielkie pieniądze, wyśmiewał ludzi o konserwatywnych poglądach, szydził z normalności i przyzwoitości. Obrażał nawet wyjątkowo perfidnie zmarłą matkę gracza Choriel.
Czy ktoś kto wtedy przeczytał te wieczorne wyznania, mógł mieć opory w wykorzystywaniu ich przeciwko takiemu chamstwu i prostactwu?
Zdecydowanie nie!

Dalej to już państwo sami widzieli, ten człowiek stracił nad sobą kontrolę. Znieważał, obrażał, wyzywał, prowokował, zamienił forum w ściek.
Na szczęście nie dał rady. W ostatnich tygodniach ludzie otworzyli oczy, był z każdej strony merytorycznie obijany i prostowany.
Kłamstwo i wulgarność nie mogły wygrać. W forumowej walce poległ.
Żeby nie stracić jakiejś tam 'godności' stwierdził, że ograł wszystkich i że kończy z forum, bo wbił TOP 2 w liczbie postów.
Śmieszny argument, ale niech mu będzie.

Oczywiście to zwycięstwo to nie tylko moja zasługa. Powiem więcej - miałem w to drobny wkład.

To co zrobił @przemeczi, @Styl judasza x Amstaff, @TheSzumix x Ramajad , @Afrykański Czarodziej, @Trener Paweł a nawet @DMC.- i momentami @Kuwejt , to mistrzostwo świata w nokaucie merytorycznym.

Gratuluję
To koniec smutnej historii lakiernika. Po tym jak odszedł z forum, widać, że ono odżyło. W końcu nie ma komu spamować i zaczęła się dyskusja w temacie rozgrywki.

Lakiernikowi życzę refleksji przede wszystkim. Może kiedyś wróci i przeprosi za zniewagi i kłamstwa. Być może ktoś mu wybaczy.

Pozdrawiam serdecznie
 
Wynik reakcji
2.664
Podobno przerwa u @Isarisu jest spowodowana pójściem jego i żony na badania wariogragiczne.
Gość wierzy,że przynajmniej jedno dziecko jest jego xD.
+udowodni nam,że nie co dnia jest najebany xDDD


ISARISU CZEKAMY NA 30-STRONNICOWY DOKUMENT.
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.547
Jestem notorycznie zaczepiany o aktualizację słynnej listy obłudników i przyjaciół.
Nie ma problemu.

Kłamcy, obłudnicy i miernoty:
1. @Isarisu
2. @Szermet
3. @Leandere
4. @Satynowa
5. @szynkaa123

6. @Judersik
7. @Ceiter
8. @Snuffy83
9. @Ochrona Wioski
10. @Nitro Cee
11. @Frezee
12. @Kanarinios.
13. @BulwaZaglady
14. @Doktor Hałs312
15. @Kaszmirowa
16. @kochamTwojastara
17. @Świetlisty Władca
18. @Alek-
19. @husqa*strongmaman
20. @ego sum deus
21. @WhySoSerious? x Tosiek
22. @Bojszor
23. @CoJaTutajRobie**
24. @GreatKhaliS
25. @fanberbecia
26. @KACZELNIK
27. @Czarny Koń x Nuusiaq

28. @Buduj Mur
29. @Lord Miksa
30. @Joe01
31. @fopa
32. @Ecas
33. @husqagrubas200
34. @markozyraf666
35. @Pan Owca
36. @Sylwan23
37. @MAGICZNY CANARINHIO
38. @boh12prawdziwy
39. @ZderzaG
40. @g3rb3r
41. @skydwayler
42. @borgia
43. @Mojtek
44. @Mautrykill
45. @Blejkoo
46. @Polanek
47. @BADALAMBADA x ETHER (proszę nie robić screenów jego loginu)
48. @Hunter x Hunter
49. @Ruda tańczy
50. @Szeryf z Nottingham
51. @KRZYSZTOF III OSTRY
52. @Pogorzel2
53. @Ohtar1

Neutralni:
1. @Szeryf z Nottingham
2. @Kuwejt
3. @przemeczi
4. @Afrykański Czarodziej
5. @TheSzumix x Ramajad
6. @Styl judasza x Amstaff
7. @Sister Fister
8. @Wiedźma
9. @Lord Rajmund z Kałuży.
10. @NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC
11. @Fabcio
12. @KRZYSZTOF III OSTRY
13. @Choriel

14. @TypowyMirekHandlarz
15. @Landoś
16. @momomisiek
17. @poxop
18. @xUnc
19. @ukiyo

20. @Kleomenes I
21. @Fluxik
22. @Potężny Robert
23. @Czarna Szmata
24. @Forgiven Des
25. @Jurekn LXXIX
26. @Kobyłka.
27. @LetMeSign
28. @Gandalf x Sauron
29. @Nitro Cee
30. @CoJaTutajRobie**
31. @KACZELNIK
32. @Czarny Koń x Nuusiaq
33. @Satynowa

Przyjaciele
1. @Trener Paweł
2. @Afrykański Czarodziej
3. @Styl judasza x Amstaff
4. @Choriel
5. @szynkaa123
6. @Kanarinios.
7. @Wiedźma
8. @Keymil LoveOrHate


Najwspanialsi świata plemion
(czyli osoby, które darzę potężnym szacunkiem i uznaniem, ale nie chcę im szkodzić swoim językiem, więc nie zawieram przyjaźni).
W skrócie - ludzie, których podziwiam z wielu powodów.


1. @WIELKI SUŁTANAT
2. @ROCCATmateo
3. @Pietrek z Sosnowca
4. @xUnc
5. @ukiyo
6. @GoD oF PaiN
tak go przetyrałem że wpisał mnie na listę przyjaciół, żeby nie walczyć ze mną, ale frajer XD
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Czynię to bardzo niechętnie. Ale warto być przyzwoitym.

@Szermet - pragnę Cię przeprosić za wszystkie aluzje i złośliwości kierowane pod adresem Twojej rodziny. Przepraszam.
Spory między nami pozostaną na pewno, ale kiedyś trzymałem się zasady, że rodziny się nie tyka. Trochę poszły za daleko wzajemne ataki.
Względem Ciebie się zapędziłem. Nie byłeś tak bezczelny wobec innych ludzi jak lakiernik, żebym miał czynić tak z Tobą.

Pewnie teraz napiszesz 'wal się', albo coś w tym stylu.
A ja będę dalej każdego dnia Cię przepraszał, bo wobec Ciebie akurat zawiniłem.
I źle się z tym czuję, mimo, że nie mam w sobie zbyt wielu emocji.

Pozdrawiam serdecznie

XDDDDDDDD
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Najwspanialsi świata plemion
(czyli osoby, które darzę potężnym szacunkiem i uznaniem, ale nie chcę im szkodzić swoim językiem, więc nie zawieram przyjaźni).
W skrócie - ludzie, których podziwiam z wielu powodów.
1. @WIELKI SUŁTANAT
2. @ROCCATmateo
3. @Pietrek z Sosnowca
4. @xUnc
5. @ukiyo
6. @GoD oF PaiN
7. @Dooooonek
8. @BambusKFC

Doniu i Zuberek ale wstyd :D

Ale przestań się wtrącać pętaku do mojej listy. Wstyd to nie mieścić rogów w drzwiach wejściowych
 
Do góry