Dyskusja o sytuacji na świecie 197

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Wasze akcje ofensywnie nie są również miarodajne? O ile można było zastanawiać się nad akcją po roszadach, (która wyszła wam tragicznie, sam fakt RA do RO), natomiast akcja przed waszą aferą? Kogo Ty próbujesz oszukać? Chyba tylko siebie, wątpię że ktokolwiek od Was nadal wierzy w Twoje słowa. Brak przejęć, rzeź offów, ktoś jeszcze uważa, że wszystko idzie w dobrym kierunku?

Akcja dziś vs 10 dni wcześniej.

View attachment 62793View attachment 62794


View attachment 62796

Także pisz więcej, że UNDER złe, że grać nie potrafią oraz nie pomagają i nie szanują swoich graczy, może jak napiszesz te brednie jeszcze z x razy to ktoś kto nie gra na tym świecie to uwierzy w Twoje słowa.
Ale ja nic nie muszę pisać o was bo mi zwyczajnie latacie koło chujca.
A wy sobie sami laurkę wystawiacie.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
A no tak, brak argumentów jak poszła wymiana zdań i Cię nie ma, klasycznie to samo co świat u Ciebie.
Adios żołnierzu FOntowy.
Ale ja się nie będę z tobą przepychał czego ty nie rozumiesz będziemy się kłócić 5 stron i żaden drugiemu nie przyzna racji i co to da po za straconym czasem.

Te docinki o żołnierzu FOntowym to sobie zachowaj dla siebie
 

MaxmuS

Miecznik
Wynik reakcji
62
Paczo przynajmniej zawsze po akcji piszę grupówkę do ludu by nas podnieść na duchu po kolejnej udanej akcji w jego wykonaniu następne będą lepsze zobaczycie :D
 
Wynik reakcji
2.101
Paczo przynajmniej zawsze po akcji piszę grupówkę do ludu by nas podnieść na duchu po kolejnej udanej akcji w jego wykonaniu następne będą lepsze zobaczycie :D
A jakie ma wyjście? Ciekawe jakie wymówki znajdzie na 10 akcji. Tobie też gratuluję, świetny jesteś. Zobaczyć, że jestem top1 RW i rozjebac sobie wszystkie możliwe offy XDD
Co świat jakieś bambiki na froncie
 
Do góry