Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Już z jednym FOntowym wrogiem zostałem kumplem.
Nigdy nie mów nigdy.
Ale tylko jak podpiszesz sojek z TI na FO

Nie mam nic do TI, bardzo rzadko piszę o nich negatywnie.

Umowa z dnia 06.04.2024

Umowa podpisana między graczami @Nezus i @Bl-ack sno-w.


Gracz @Bl-ack sno-w zobowiązuje się nie wypowiadać w negatywnym świetle na temat plemienia TI.
Ponadto gracz Black Snow dodatkowo zobowiązuje się na czas nieokreślony wspierać plemię TI w dalszym rozwoju i panowaniu na forum plemion.
Wszelkie słowa krytyki będą złamaniem umowy.
Gracz @Nezus zobowiązuje się, że do czasu wywiązywania się z umowy przez stronę przeciwną, dołączy do przyjaciół Black Snowa i zgadza się na dołączenie do oficjalnej listy.

Podpisano
@Bl-ack sno-w
@Nezus
 
Ostatnia edycja:

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.656
Nie mam nic do TI, bardzo rzadko piszę o nich negatywnie.

Umowa z dnia 06.04.2024

Umowa podpisana między graczami @Nezus i @Bl-ack sno-w.


Gracz @Bl-ack sno-w zobowiązuje się nie wypowiadać w negatywnym świetle na temat plemienia TI.
Ponadto gracz Black Snow dodatkowo zobowiązuje się na czas nieokreślony wspierać plemię TI w dalszym rozwoju i panowaniu na forum plemion.
Wszelkie słowa krytyki będą złamaniem umowy.
Gracz @Nezus zobowiązuje się, że do czasu wywiązywania się z umowy przez stronę przeciwną, dołączy do przyjaciół Black Snowa i zgadza się na dołączenie do oficjalnej listy.

Podpisano
@Bl-ack sno-w
Podpisuje umowę, dołączając aneks odnośnie plemienia APK gdyż osobiście nie uważam graczy a także plemienia APK za obłudników i oszustów. W tym aspekcie polityka FOntowcow jest niezależna.
Mój lajk jest dowodem zatwierdzeniem umowy.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Podpisuje umowę, dołączając aneks odnośnie plemienia APK gdyż osobiście nie uważam graczy a także plemienia APK za obłudników i oszustów. W tym aspekcie polityka FOntowcow jest niezależna.
Mój lajk jest dowodem zatwierdzeniem umowy.

Uzupełniam umowę o Pański podpis
Dziękuję.

@Kuwejt tak się zyskuje przyjaciół, podziwiaj. Wzajemnym szacunkiem

--

@Warzywa z obrzeży i co pało, już Cię ograłem hehe.
Pisał o wojnie Witam - TI a ja właśnie załatwiłem pierwszego sojka i zyskałem przyjaciela.
Jeszcze tylko 199 umów i sojek Witam - TI klepnięty.
 

Osssi

Łucznik
Wynik reakcji
1.589
Widzę, że forum zostało zalane łzami wITAMÓW... i slusznie. Jak moich qmpli z APK (ten jedyny raz specjalnie z dużej) rzuca w 3 lokalizacjach mapy to każdy cisnął z nich szydere. Teraz fITAMY trafiają w centrum, deklarują się, że zrównają kleksy z ziemią i co? Nagle współczucie dla nich i płacz, bo kleksy dostały deffa od bambików? Gdzie ta dominacja językowa fONTOWCÓW fITAMÓW z początku świata? Cojones zmniejszyły się do wielkości orzeszków ziemnych? JW. #efektHuRjeLa
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Widzę, że forum zostało zalane łzami wITAMÓW... i slusznie. Jak moich qmpli z APK (ten jedyny raz specjalnie z dużej) rzuca w 3 lokalizacjach mapy to każdy cisnął z nich szydere. Teraz fITAMY trafiają w centrum, deklarują się, że zrównają kleksy z ziemią i co? Nagle współczucie dla nich i płacz, bo kleksy dostały deffa od bambików? Gdzie ta dominacja językowa fONTOWCÓW fITAMÓW z początku świata? Cojones zmniejszyły się do wielkości orzeszków ziemnych? JW.

No fajnie.
Tylko z tego co widzę, to łzami na temat Witam zalewa się tu wyłącznie aPK.
Nie wiem czy z jedna osoba z Witaczy coś tu pisała
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
910
Uzupełniam umowę o Pański podpis
Dziękuję.

@Kuwejt tak się zyskuje przyjaciół, podziwiaj. Wzajemnym szacunkiem

--

@Warzywa z obrzeży i co pało, już Cię ograłem hehe.
Pisał o wojnie Witam - TI a ja właśnie załatwiłem pierwszego sojka i zyskałem przyjaciela.
Jeszcze tylko 199 umów i sojek Witam - TI klepnięty.
Jestem pod ogromnym wrażeniem Panel @Bl-ack sno-w

Myślałeś o zostaniu trenerem personalnym z akrobatyki?

Fikołki w twoim wykonaniu to prawdziwe arcydzieło, sam chętnie wziąłbym kilka lekcji
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.754
Widzę że ostatnio na FO w miarę normalne dyskusje to można wrócić , coś poczytać i czasami odpisać :)
Dzisiaj weszło nasze burzonko na wygi , z całkiem niezłym rezultatem Ra do ro prawie 1;1 , dwie diodki jeszcze siadły
wysłaliście chociaz jeden atak recznie czy wszystko wysłał bot?
Ps: mogles chociaz napisac ze sporo tez weszlo burzakow na was od wyg

Screenshot_20240406_224426_Tribal wars.jpg
 
Do góry