Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
blejko akurat na twoim miejscu nieudaczniku zamknal bym jape XDDD

szczekasz cos a wszyscy wiedza jakim to gownem jestes ;)

Mozesz wypierdalac nieudasie

Jak zaczynalem grać w tą grę to na chleb mówiłeś beb grubasie więc przez Pan do mnie albo sklej tą grubą dupę.

Zresztą nie zamierzam z tobą wchodzić w dyskusję jesteś kosownikiem, złodziejem i płaczkiem :)

Matkę byś sprzedał by tylko mieć lepszą sytuację w grze komputerowo pixelowej.


Nazywanie mnie nieudacznikiem gdzie to ty zapierdalasz na zmywaku za granicą brzmi mniej wiecej jak to że jesteś uczciwym graczem i nigdy nie wbiles kosy XD

Jesteśmy blisko Siebie na froncie także udowodnij cokolwiek a teraz spierdalaj :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
492
@ROCCATmateo kto pisał o przełamaniu APK? Nie wiem, wygląda mi na jakiegoś randoma, może ty go znasz?
1712296210854.pngWow, dlugo zajelo wam dojscie do tego ze Pietrek to tylko nic nieznaczacy gosc ktory o froncie to tylko z opowiadan slyszal. Chłop jak klina z cofki zobaczył co szedł 8h to napisał 1712296565827.png, on na pewno wie co to znaczy przelamac front XD



Co do pierwszego ss nie jestem w stanie powiedziec ile juz ma, ale pewnie ze 2 latka.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
@kmic Ty sie znowu bawisz czasem?
wieczorem w ratku pokazywało że kużnia stanie dziś po 13 , wstaje dzis rano i pokazuje że mam godzinne opóźnienie ;P
polscy budowlańcy ją stawiają czy jak?
 
Do góry