Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.857
"w jednym miejscu", a front jest dalej szeroki. Nie uważasz chyba, że zdjęcie Wam 2 graczy co od początku linie ustawiali nie jest w pewnym stopniu rozbiciem?

Nie mniej graty obrony dla APK. Pierwszy raz od czterech światów Witam odbiło się od murów, więc gratulacje tym bardziej. Proszę jednak nie zalatywać hipokryzja, bo akcje "dwóch członów" broniliście łącznie trzema plemionami, a de facto 4 członami.
hej zrobisz ankietę w końcu?
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.818
"w jednym miejscu", a front jest dalej szeroki. Nie uważasz chyba, że zdjęcie Wam 2 graczy co od początku linie ustawiali nie jest w pewnym stopniu rozbiciem?

Nie mniej graty obrony dla APK. Pierwszy raz od czterech światów Witam odbiło się od murów, więc gratulacje tym bardziej. Proszę jednak nie zalatywać hipokryzja, bo akcje "dwóch członów" broniliście łącznie trzema plemionami, a de facto 4 członami.
te dodatkowe "trzy człony" jak wspominasz wzięły na siebie 25% akcji, 75% odbiło APK jednym członem a połowę pozostałych offów wzięło nasze PPK, Muchy i Aresy razem przyjęły jakoś 12-13% waszej akcji więc już nie dramatyzuj jak to w cztery człony ją odbijaliśmy, koledzy nas trochę odciążyli, chwała im za to i na pewno dołożyli cegiełkę do dzisiejszego wyniku ale 3/4 defa było z APK, wszystkie kliny od nas, większość odbitek też (15 z 19, pozostałe odbitki PPK))
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.277
Nigdzie nie napisałem, że ta akcja nam wyszła, bo nie wyszła. Bilans jak na razie jest taki, że jedna wyszła, jedna nie wyszła.



PON ze SPEED raczej nie był trudny do przewidzenia, patrząc na to, co działo się na południu (mówię o dogadaniu się N i TI, resztę pominę).



No tego bym nie był taki pewien.



xD nie wiem, skąd wziąłeś ten mit o hejkach czy reszcie, ale chętnie zapoznam się z jego genezą. No a co do kretów, ja bym go nie wsadził, bo po prostu mi się nie chciało, ale są takie osoby (i nie dotyczy to tylko nas), które takie akcje robią.

Przeciez oni sie nie dogadali, to jest fikcja :p
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.818
"w jednym miejscu", a front jest dalej szeroki. Nie uważasz chyba, że zdjęcie Wam 2 graczy co od początku linie ustawiali nie jest w pewnym stopniu rozbiciem?

Nie mniej graty obrony dla APK. Pierwszy raz od czterech światów Witam odbiło się od murów, więc gratulacje tym bardziej. Proszę jednak nie zalatywać hipokryzja, bo akcje "dwóch członów" broniliście łącznie trzema plemionami, a de facto 4 członami.
Swoją drogą dzięki za słowa uznania, miło wiedzieć że WITAM (tym razem z dużej bo szacunek za szacunek) po raz pierwszy spotkało godnego przeciwnika w postaci APK :) Powodzenia w obronie bo chyba wasza kolej i tym razem mam nadzieję nie będziemy skupiali się tylko na burzeniu.
 

Aerodynamiczny

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
773
"w jednym miejscu", a front jest dalej szeroki. Nie uważasz chyba, że zdjęcie Wam 2 graczy co od początku linie ustawiali nie jest w pewnym stopniu rozbiciem?

Nie mniej graty obrony dla APK. Pierwszy raz od czterech światów Witam odbiło się od murów, więc gratulacje tym bardziej. Proszę jednak nie zalatywać hipokryzja, bo akcje "dwóch członów" broniliście łącznie trzema plemionami, a de facto 4 członami.

Przecież APK glownie się swoim deffem broniło tak jak hals pisał więc w sumie to dwoma członami biliście w jeden i się odbiliście
 
Wynik reakcji
2.625
Kurde...
Gratulację dla APK ładnej obrony

Po pierwszej akcji Witam obstawiałem,że dziś wykręca wynik 2/3 krotnie lepszy niż ostatnio


Jednak apk stanęło na wysokości zadania i nic tylko czekać jak Witam poradzi sobie w obronie.
 
Wynik reakcji
2.392
jak zrobiłeś że def ares nabija ci rw?
Deff ARES odbił z 5% tego co odbiło APK. Tak średnio się przydaliśmy w sumie, liczyłem, że chociaż z pół miliona pęknie, może milion.

Dlaczego apeka miałoby nie przychodzić tu i nie walić sobie konia do wyniku akcji, jeżeli obrona wyszła im niemal perfekcyjnie? (chyba na zero)
Tym bardziej, że po ostatniej akcji witam pojawiały się głosy o rzezi deffa i przełamaniu frontu xD nawrotka miała być gwoździem do trumny, tymczasem dwa razy większy potencjał, po kilku dniach, odbił się jak @Isarisu od drzwi lokalu providenta.

Za każdym razem niezmiernie dziwują mnie takie komentarze.
Kali krasć może, ale Kaliemu broń Boże xD
Nie pisz takich rzeczy bo mam dylemat moralny przed lajkowaniem.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Co to za różnica kto się kogo deffem broni ;) Każdy by skorzystał z pomocy sojuszniczego plemienia jeśli by była taka potrzeba przecież ta gra nazywa się plemiona i nikt solo nie wygra świata xD Ja bym piętnował jeszcze graczy którzy się nie bronią tylko i wyłącznie swoim deffem ale wykorzystują deff współplemieńców :)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Co to za różnica kto się kogo deffem broni ;) Każdy by skorzystał z pomocy sojuszniczego plemienia jeśli by była taka potrzeba przecież ta gra nazywa się plemiona i nikt solo nie wygra świata xD Ja bym piętnował jeszcze graczy którzy się nie bronią tylko i wyłącznie swoim deffem ale wykorzystują deff współplemieńców :)
W konteksie rozliczania jaka masa poszła na jaką masę to jednak dośc istotne . nie wiem ile tam graczy przeszło po deff więc nie wiem jaka skala
czysto matematycznie
 
Do góry