Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Snuffy wpuszczający Landosia na front:

1452374369445175.gif
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Szanowni Państwo

Zwracam się do moich fanów.

Ponieważ zbliża się czas kolejnego zabiegu, to muszę wykorzystać jeszcze pozostałą chwilę przyzwoitego samopoczucia.
Wyjeżdżam dziś z moją piękną żonką na wycieczkę. Wracam w niedzielę rano.
Pilnujcie forum.
Gdyby coś pilnego kontakt priv w grze, będę klikał eko.
Tylko pilne sprawy.

Pozdrawiam serdecznie

@Landoś przez te 2.5 dnia nie zapomnę o Tobie, rozpocząłeś wojnę i będzie trwała.

Życzę miłej zabawy.
Pozdrawiam serdecznie po raz drugi.
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Szanowni Państwo

Zwracam się do moich fanów.

Ponieważ zbliża się czas kolejnego zabiegu, to muszę wykorzystać jeszcze pozostałą chwilę przyzwoitego samopoczucia.
Wyjeżdżam dziś z moją piękną żonką na wycieczkę. Wracam w niedzielę rano.
Pilnujcie forum.
Gdyby coś pilnego kontakt priv w grze, będę klikał eko.
Tylko pilne sprawy.

Pozdrawiam serdecznie

@Landoś przez te 2.5 dnia nie zapomnę o Tobie, rozpocząłeś wojnę i będzie trwała.

Życzę miłej zabawy.
Pozdrawiam serdecznie po raz drugi.
nie wiem czy się cieszyć czy płakać, że będę uczestniczył w trójkącie z Tobą i Twoją żoną skoro masz o mnie myśleć dzień i noc
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Masz rację, Brika nigdy nie miała skłonności do tworzenia ogromnych sojuszy. I Zicu też nie.
Przepraszam, że sobie wymyśliłem tą koalicję. To, że nie poinformowali plemienia o dogadaniu się, przekonuje mnie w zupełności.
A Snuffy siedzący z Briką na discordzie w czasie gdy Witam klepie pona ze Speed i zaczyna się potężne wycie na FO, to też zbieg okoliczności.
Dużo tego
W zasadzie to masz zły timestamp mój drogi, bo snuffy rozmawiał z Brika po weekendzie, a Speed z Pietrkiem przed weekendem.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
@Bl-ack sno-w = GENERATOR BZDUR

Policzmy wioski koalicji południowej. Zinfoanarchizuję statystyki fapcia.


Wioski !N!, TI, DUDU oraz LOH to łącznie 5686 wiosek.

Tymczasem na północy koalicja SPEED, APK, BCM, ARES liczy łącznie 6586 wiosek.

Dlaczego więc @Bl-ack sno-w oszukujesz użytkowników FO? Czy dlatego, że Witam nie należy do żadnej z koalicji? Czy dlatego że do większej koalicji należą plemiona które w nieuzasadniony sposób hejtujesz od początku gry czyli APK i SPEED?

Skomentuj to tchórzu!
Wszystko pięknie ładnie tylko na razie nie ma (na szczęście) koalicji żadnych, SPEED ma PoN z APK i tyle, LoH to nie wiem czy słyszało o TI i DUDU, żadna z "koalicji" nie ma wspólnego wroga/nie walczy między sobą. Koalicje by były gdyby (teoretycznie) !N! i TI podpisało się z WITAM i Wygami a SPEED z ARES, Muchami i ktokolwiek tam na południu bije się z LoH, na ten moment jeszcze trwa "podwórkowa" dyplomacja gdzie sąsiad sąsiadowi wrogiem lub sojusznikiem a w dalszej perspektywie jeszcze się nie wyklarowało kto z kim trafi do półfinału świata. Na razie jesteśmy na etapie eliminacji do fazy końcowej :p
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.933
Dlaczego apeka miałoby nie przychodzić tu i nie walić sobie konia do wyniku akcji, jeżeli obrona wyszła im niemal perfekcyjnie? (chyba na zero)
Tym bardziej, że po ostatniej akcji witam pojawiały się głosy o rzezi deffa i przełamaniu frontu xD nawrotka miała być gwoździem do trumny, tymczasem dwa razy większy potencjał, po kilku dniach, odbił się jak @Isarisu od drzwi lokalu providenta.

Za każdym razem niezmiernie dziwują mnie takie komentarze.
Kali krasć może, ale Kaliemu broń Boże xD

Nie wiem, kto w ogóle twierdził o przełamaniu APK jedną akcją, ale wyszukiwarka tego nie potwierdza.

1712252304878.png

1712252455248.png
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.446
Wszystko pięknie ładnie tylko na razie nie ma (na szczęście) koalicji żadnych, SPEED ma PoN z APK i tyle, LoH to nie wiem czy słyszało o TI i DUDU, żadna z "koalicji" nie ma wspólnego wroga/nie walczy między sobą. Koalicje by były gdyby (teoretycznie) !N! i TI podpisało się z WITAM i Wygami a SPEED z ARES, Muchami i ktokolwiek tam na południu bije się z LoH, na ten moment jeszcze trwa "podwórkowa" dyplomacja gdzie sąsiad sąsiadowi wrogiem lub sojusznikiem a w dalszej perspektywie jeszcze się nie wyklarowało kto z kim trafi do półfinału świata. Na razie jesteśmy na etapie eliminacji do fazy końcowej :p

szkoda mi było pikseli na wstawianie słowa koalicja w cudzysłów :)

jeśli jest koalicja na południu to taka sama jest na północy
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
nie zacznie..


jaka ja mam beke z ludzi co pisza glupoty tylko po to zeby nie napisac ze witam rozpierdoli to apk xDDDD beka z was xD
a ktos napisal ze ta akcja ich przelamie? to byla nasza 1 akcja, rozpoznawcza i uwazam ze to co apk odjebalo w obronie to porazka i tyle. No a wy pierdolicie ze to ich sukces xDDD
Choriel też wyglądał na bardzo pewnego siebie
 
Wynik reakcji
608
@ROCCATmateo kto pisał o przełamaniu APK? Nie wiem, wygląda mi na jakiegoś randoma, może ty go znasz?
"w jednym miejscu", a front jest dalej szeroki. Nie uważasz chyba, że zdjęcie Wam 2 graczy co od początku linie ustawiali nie jest w pewnym stopniu rozbiciem?

Nie mniej graty obrony dla APK. Pierwszy raz od czterech światów Witam odbiło się od murów, więc gratulacje tym bardziej. Proszę jednak nie zalatywać hipokryzja, bo akcje "dwóch członów" broniliście łącznie trzema plemionami, a de facto 4 członami.
 
Do góry