Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Ale nuda.
Mogłem iść do pracy, bo myślałem, że akcja wyjdzie chłopakom z Witam słabo. A tu poszło bardzo dobrze i nie ma czego prostować.
Taka moja ocena.

--



Ty a ja na Ciebie czekam. Groziłeś mi, że mnie dorwiesz.

Pokaż gdzie napisałem że Cię dorwę mitomanie :)

Napisałem że nawet VPN ci się nie chciało używać i wiem kim jesteś ;)


A tak wgl to sklej pizde.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.830
Ale witam też będzie miało więcej wiosek bo będą masowo przejmować randomów z ares. Przecież front z nimi będzie dopiero za 2 tygodnie ułożony.

Ale spoko, przejmiecie barby i się odkujecie :D Jak widać po dyplomacji już speed się skapnęło, że apk jest słabsze niż się mogli spodziewać.
wITAM jakoś pojutrze skończą się szare na ich terenie, my mamy jeszcze pare tysięcy szarych i pewnie jeszcze z tysiąc-dwa neutralnych do przejęcia. ARESy jak widać defa mają dość żeby bunkrować nam wioski, swoje też zabunkrują i tyle będzie z akcji witam, nawet najlepszy gracz nie przejmie nic jak na atakach same czerwone raporty. Mówiłem, czas wITAMom kończy się szybciej niż myśleli a ustawienia świata nie pomagają, wojska 1,6 więc wolniej niż na światach z prędkością 2,0 (mniejsza częstotliwość akcji = więcej czasu dla nas do rozwoju), surka 3,2 więc obrzeża oddają szybciej niż na prędkości 2,0, dużo szybciej, a przejęte barby w zasadzie nie wymagają wysyłania do nich surowca, same się rozwijają.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.383
wITAM jakoś pojutrze skończą się szare na ich terenie, my mamy jeszcze pare tysięcy szarych i pewnie jeszcze z tysiąc-dwa neutralnych do przejęcia. ARESy jak widać defa mają dość żeby bunkrować nam wioski, swoje też zabunkrują i tyle będzie z akcji witam, nawet najlepszy gracz nie przejmie nic jak na atakach same czerwone raporty. Mówiłem, czas wITAMom kończy się szybciej niż myśleli a ustawienia świata nie pomagają, wojska 1,6 więc wolniej niż na światach z prędkością 2,0 (mniejsza częstotliwość akcji = więcej czasu dla nas do rozwoju), surka 3,2 więc obrzeża oddają szybciej niż na prędkości 2,0, dużo szybciej, a przejęte barby w zasadzie nie wymagają wysyłania do nich surowca, same się rozwijają.
Wystarczy że nie pluli by na resztę plemion to ktoś by ich wpuścił na te obrzeża
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Sprawdzałem staty wcześniej.
To niczego nie zmienia.
Dalej jest to ośmieszenie waszego nieudolnego tworu. Zaproście do koalicji kogoś jeszcze, żeby mieć stosunek wiosek 6:1
Może wtedy wyjdziecie na zero

161500749_parskajcmiechem.gif.c487aaa71ab6f4561816a25a1520ee9d.gif
Panie matematyk. Ale to Witam ma dwa większe człony od APK i atakują jeden mniejszy człon.

Aktualnie jest 2vs1 i wyszli na 0. Skoro sprowadzasz matematykę do tego poziomu to się dostosuję.

Ja rozumiem, że próbujesz bronić honoru Witam ale za to że nie dostałem oficjalnych przeprosin za bezpodstawne oskarżenia o oszukiwanie masz jechane po rajtach do spodu.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
my mamy jeszcze pare tysięcy szarych i pewnie jeszcze z tysiąc-dwa neutralnych do przejęcia.

1000015882.png

--

Panie matematyk. Ale to Witam ma dwa większe człony od APK i atakują jeden mniejszy człon.

Aktualnie jest 2vs1 i wyszli na 0. Skoro sprowadzasz matematykę do tego poziomu to się dostosuję.

Ja rozumiem, że próbujesz bronić honoru Witam ale za to że nie dostałem oficjalnych przeprosin za bezpodstawne oskarżenia o oszukiwanie masz jechane po rajtach do spodu.

Ale propaganda o szok, co jeszcze głupiego wymyślisz?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.394
Proporcje wiosek waszych i Randomów wobec Witam to jakieś 4:1
Powinniście wyjść +10 na tej akcji, żeby cokolwiek szczekać.
To moja ocena.
Jesteście kompromitacją świata plemion.
4:1 się bronią i wychodzą -4 wioski XDDDDD
Tak naprawdę to było 2:1 w wioskach na korzyść Witam, bo akcja poszła głównie w APK a nie można sobie pomagać między członami :p
 
Do góry