Analiza świata by ©Qorny

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
UPDATE SERWERA (pewnie jeden z ostatnich)

Po 1 miesiącu serwera, ranking ekip (subiektywny):

1. Speed
2. Witam
3. N!ki
4. TI
5. APK
6. WYGI

Jak sobie słucham opowieści z każdej z ekip to ilość bociarstwa rośnie, ilość skilla i czasu w dowództwie spada i to dramatycznie.
Pozostaje mi gromkie śmianko że nie ma to jak zebrać 200-300 graczy i nie mieć 2 KO i 2 KD <lol> Ciekawe te plemiona, ciekawe...

100 > 150 > 200 jak na razie

Słyszę też turbo dużo głosów (hehe, jak zawsze) że po 200 koniec, więc jestem ciekawy kto się doturla do świata 250.

Powodzenia w kwietniu, Wesołych Świąt (mimo braku przerwy) ! <jupi>

Chyba do bociarstwa czas się przyzwyczaić.
Ja bym postawił na pierwszym miejscu zarówno Witam, jaki i SPEED.
SPEED rzeczywiście ładnie to robi, ale wiemy w jaki sposób.
Z kolei od Witam oczekiwania pewnie są większe, ale mają bardzo trudny teren.

Ogólnie przeczytałem Twoje analizy, bardzo fajne
 

StaryVetowiec

Chłop
Wynik reakcji
2
Boże, co temat to tylko speed to, speed tamto.... naprawdę nie macie co robić? tak Wam dupę ściska?? i uprzedzę jakieś teorie spiskowe, nie, nie jestem darmą speed czy jakimś lizuzem :) zajmijcie się swoimi plemionami. Kto wygra to się okaże.... jest dużo zmiennych. Pozdro dla starych wrogów :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
Boże, co temat to tylko speed to, speed tamto.... naprawdę nie macie co robić? tak Wam dupę ściska?? i uprzedzę jakieś teorie spiskowe, nie, nie jestem darmą speed czy jakimś lizuzem :) zajmijcie się swoimi plemionami. Kto wygra to się okaże.... jest dużo zmiennych. Pozdro dla starych wrogów :)
Pozdrawiam veto ze 115 sw ;)
 

Nature Callz

Chłop
Wynik reakcji
20
Kto miał przewagę? Chyba nie mówisz o Vitam? Nie wiem co tam się ostatecznie stało, ale ponoć rada chciała skosować PDX i Veto, przynajmniej taką znam wersję i ludzie już po czasie stali na afku. Tyle mobila ile ja potracilem klinując jarzyny to nie policzę. Umówmy się, że nie byliśmy dla Was przeciwnikiem. Front na południu też w dużej mierze pchaliscie Wy.
 
Do góry