Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
6.958
ale o co ty się sapiesz, bo nie rozumiem, ci którzy mieli wiedzieć wiedzieli, że mnie wtedy nie będzie na koncie bo mam sesję i było tam killu zastepców podczas tego tygodnia, i co miałem zrobić/powiedzieć, że pierdole bo muszę akcje bronić na swiecie, który jest raczej przegrany? nikogo nie winiłem poprostu było widać, że Poziom zarządzania w Underach i Uwu był poprostu lepszy i tyle no co mam powiedzieć,, a jeżeli myślisz, że zmieniłem nick żeby ukryć tożsamość to w niezłym świecie żyjesz, bo nawet Jaca chyba wie co to twstats, a połowa graczy tutaj ma jakiś nick sytuacyjny xD, a co do gry w uwu to co, 3/4 ludzi się miesza między plemionami, chociażby bamber na 187 zgniótł Plemie Shotasa na froncie , a tutaj gra z nimi więc cóż wielki misterny plan, jeżeli cię to tak interesuje to tak złapałem się z Cybkiem na dc pogadaliśmy i gram sobie tutaj i świetnie się bawię =) Pozdrawiam

Szkoda tylko, że Cyrkowcy zapomnieli, że mieli propozycje od Deckusia żeby grać Under vs Cyrk to uciekli kasując się xD
Wybacz, zapomniałem o tobie

Hmm, wszystkiemu co napisałeś po prostu zaprzeczą te ssy, które wylądowały u nas po twoim rzucie, stąd mój post tutaj, a nie sapy.
1711968114554.png
1711968143122.png
1711968190912.png

Graj z kim chcesz i gdzie chcesz, mało mnie to obchodzi, po prostu dziwię się, że tam plułeś i wszystko przeszkadzało od PP po BOTY, a tutaj deszcz jednak padał i jest tęcza.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Wybacz, zapomniałem o tobie

Hmm, wszystkiemu co napisałeś po prostu zaprzeczą te ssy, które wylądowały u nas po twoim rzucie, stąd mój post tutaj, a nie sapy.

Graj z kim chcesz i gdzie chcesz, mało mnie to obchodzi, po prostu dziwię się, że tam plułeś i wszystko przeszkadzało od PP po BOTY, a tutaj deszcz jednak padał i jest tęcza.
pal gume zbieraj ekipe
 
Do góry