Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Wynik sprzed chwili:

View attachment 62216

Wydaje mi się, że statystyki są dość dobre jak na to, że biliśmy plemię, które miało wojska we wioskach praktycznie cały czas. Nie rozumiem z kolei zachwytu APK, przecież przejęli mniej wsi na akcji w upadłe już Stefany niż my dzisiaj, w dodatku patrząc na stosunek RO:RA, to coś jednak tego wojska padło, a wiadome jest, że offy odrobią się szybciej niż def, a barby na obrzeżach z kolei potrzebują co najmniej tygodnia, by zacząć produkować większe ilości wojska. Nasze podbite wioski z kolei po tygodniu już będą mogły stanowić zagrożenie, bo nawet z 1/3 offa można dograć jakiegoś grubasa czy polować na puste wioski kratka w kratkę.
+16 dość dobry wynik, zadowoleni z akcji?
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.903
+16 dość dobry wynik, zadowoleni z akcji?

Ja tam nie narzekam, a innych osób się nie pytałem, gdyż nie pozwolił mi na to czas, także wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu.

PS. Zapomniałem jeszcze o burzeniu, ale z tego, co widziałem, to były jakieś kliny czy po prostu cofnięte wojsko, może ktoś u nas podliczy punkty przed i po burzeniu.
 
Ostatnia edycja:

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Jedni mówią że pierwsza rozpoznawcza akcja, inni mówią że padły wioski graczy których następnym razem już nie będzie i nie padną, jedni że dobre RA do RO.. inni ze teraz był deff, a zaraz go nie będzie.. poczekajcie do północy, wrzućcie statystyki i za przeproszeniem przestańcie... że tu to, tu tamto, każdy potrafi spojrzeć sobie statystyki które go interesują i je sobie przestudiować, te kolorowe bajki zostawcie dla siebie na propagandy wewnątrz własnych grupek wzajemnych adoracji.

<shrug>
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Jedni mówią że pierwsza rozpoznawcza akcja, inni mówią że padły wioski graczy których następnym razem już nie będzie i nie padną, jedni że dobre RA do RO.. inni ze teraz był deff, a zaraz go nie będzie.. poczekajcie do północy, wrzućcie statystyki i za przeproszeniem przestańcie... że tu to, tu tamto, każdy potrafi spojrzeć sobie statystyki które go interesują i je sobie przestudiować, te kolorowe bajki sobie zostawcie na propagandy wewnątrz własnych grupek wzajemnych adoracji.

<shrug>
Fakt a tu niech wypisują kolejne bzdety jakieś fanyberbecia i satynowe czy kłótnie Blacka z lakiernikiem, masz typie staty i spojrzenie innych na pierwszą większą akcje tego serwa a i tak się splakales, jakie to polskie xd
 
Wynik reakcji
1.021
+16 to bardzo ładny wynik, my na 196 przy przewadze 2000 wiosek nad rywalem tyle nie osiągaliśmy XDDD zwłaszcza że off generalnie produkuje się szybciej i zakładam, że przejęte wioski są w miarę rozbudowane w przeciwieństwie do barbek na obrzeżach.
 
Wynik reakcji
607
Jedni mówią że pierwsza rozpoznawcza akcja, inni mówią że padły wioski graczy których następnym razem już nie będzie i nie padną, jedni że dobre RA do RO.. inni ze teraz był deff, a zaraz go nie będzie.. poczekajcie do północy, wrzućcie statystyki i za przeproszeniem przestańcie... że tu to, tu tamto, każdy potrafi spojrzeć sobie statystyki które go interesują i je sobie przestudiować, te kolorowe bajki zostawcie dla siebie na propagandy wewnątrz własnych grupek wzajemnych adoracji.

<shrug>
Dokładnie. Napisałem swoje stanowisko, Witam jest zadowolone z akcji z powodu sieki deffa jaka nastąpiła w APK i przełamaniu w paru odcinkach ustawianego od początku gry frontu. Z akcji na akcji albo będzie coraz lepiej - bo mniej deffa i większe pole do bicia, albo coraz gorzej z powodu zjadania dziennie przez APK 60 barb (bo my już ich nie jemy). Kto ma racje to czas pokaże.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
Czas na TI

1000015635.png

W mojej ocenie, szanowanego eksperta świata plemion, TI powinno postawić na nierozerwalny sojusz z eNkami i pewnie tak już jest.
To naturalni sojusznicy, którzy mają świetne położenie potrzebne do współpracy.
W mojej ocenie TI nie powinno się pchać mocno na północ, bym raczej wybrał kierunek północno zachodni. W centrum jest kocioł i gdy tam dojdą na pewno trafią na bardzo silnego rywala. Czy to potrzebne w jakiejś szybszej perspektywie? Na pewno nie.
Mogą spokojnie pchać się na obrzeża i na południu i na zachodzie, a nawet północnym zachodzie. Położenie mają kapitalne.
Jestem więcej niż pewien, że razem z eNkami stworzą kolosa, który po opanowaniu południa będzie dopiero parł w górę mapy.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.824
Wynik sprzed chwili:

View attachment 62216

Wydaje mi się, że statystyki są dość dobre jak na to, że biliśmy plemię, które miało wojska we wioskach praktycznie cały czas. Nie rozumiem z kolei zachwytu APK, przecież przejęli mniej wsi na akcji w upadłe już Stefany niż my dzisiaj, w dodatku patrząc na stosunek RO:RA, to coś jednak tego wojska padło, a wiadome jest, że offy odrobią się szybciej niż def, a barby na obrzeżach z kolei potrzebują co najmniej tygodnia, by zacząć produkować większe ilości wojska. Nasze podbite wioski z kolei po tygodniu już będą mogły stanowić zagrożenie, bo nawet z 1/3 offa można dograć jakiegoś grubasa czy polować na puste wioski kratka w kratkę.
Walicie w 1500 wsi na jeden człon APK które połowę wsi ma jeszcze nierozwiniętych i zachowujesz się jakbyście 5x większego wroga na akcję jedną zdjęli a rzeczywistość jest taka że macie teraz +16 po największej akcji serwera w jeden człon APK. Dobra akcja, ale to my nie rozumiemy waszego zachwytu bo akcja jest zwyczajnie dobra, bez fajerwerków i wiwatów, nic na co nie bylibyśmy przygotowani broniąć się w takiej przewadze wroga.

Tak podbita barba potrzebuje tygodnia na rozruch, tylko chyba nie liczysz że my te barby jemy od wczoraj, tylko od dwóch tygodni żremy na potęgę i każdego dnia podbijamy kilkadziesiąt nowych, a kilkanaście starych zaczyna pracę. Powodzenia w dalszych wojnach, tylko nie pompuj balonika za bardzo jak to wam świetnie idzie kiedy idzie wam zwyczajnie średnio, przewidywalnie bym powiedział w obecnym układzie bo może być potem wstyd się tłumaczyć gdzie zniknęła przewaga jeśli uda nam się odwrócić sytuację, na co nie ukrywam liczę.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
Walicie w 1500 wsi na jeden człon APK które połowę wsi ma jeszcze nierozwiniętych i zachowujesz się jakbyście 5x większego wroga na akcję jedną zdjęli a rzeczywistość jest taka że macie teraz +16 po największej akcji serwera w jeden człon APK. Dobra akcja, ale to my nie rozumiemy waszego zachwytu bo akcja jest zwyczajnie dobra, bez fajerwerków i wiwatów, nic na co nie bylibyśmy przygotowani broniąć się w takiej przewadze wroga.

Tak podbita barba potrzebuje tygodnia na rozruch, tylko chyba nie liczysz że my te barby jemy od wczoraj, tylko od dwóch tygodni żremy na potęgę i każdego dnia podbijamy kilkadziesiąt nowych, a kilkanaście starych zaczyna pracę. Powodzenia w dalszych wojnach, tylko nie pompuj balonika za bardzo jak to wam świetnie idzie kiedy idzie wam zwyczajnie średnio, przewidywalnie bym powiedział w obecnym układzie.

Nie chcę się w wasze spory mieszać, ale jak zwykle bredzisz.
Gdzie oni tutaj jakieś fajerwerki odpalili? Napisali, że są zadowoleni.
To APK kreuje narrację jakoby Witam chciało zwinąć ich na strzała i się nie udało.
To wy, APK tworzycie tutaj chaos twierdząc, że Witam w zasadzie nic nie ugrało tą akcją.

Rozumiem złośliwości, ale to co teraz wypisujesz to zwykła bezczelność.

To moja ocena postronnego obserwatora, który nie jest związany z żadną ze stron
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
580
Wynik sprzed chwili:

View attachment 62216

Wydaje mi się, że statystyki są dość dobre jak na to, że biliśmy plemię, które miało wojska we wioskach praktycznie cały czas. Nie rozumiem z kolei zachwytu APK, przecież przejęli mniej wsi na akcji w upadłe już Stefany niż my dzisiaj, w dodatku patrząc na stosunek RO:RA, to coś jednak tego wojska padło, a wiadome jest, że offy odrobią się szybciej niż def, a barby na obrzeżach z kolei potrzebują co najmniej tygodnia, by zacząć produkować większe ilości wojska. Nasze podbite wioski z kolei po tygodniu już będą mogły stanowić zagrożenie, bo nawet z 1/3 offa można dograć jakiegoś grubasa czy polować na puste wioski kratka w kratkę.


Obiektywnie patrząc ze była to akcja o potencjale 2:1, o prawdopodobnie największym potencjale po obu stronach,a APK ma dostęp do obrzeży to raczej jednak bym na korzyść Apk postawil. Chyba ze w najbliższych dniach wpadnie jeszcze drugie tyle z dobitek co nie zmienia faktu, że obrzeza na dluzsza mete stawiaja ich w bardziej komfortowym położeniu.
 
Do góry