Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Uważam, że Kaczyński powinien odejść na emeryturę i nie mam wobec niego żadnych emocji. Ani pozytywnych, ani negatywnych.
Uważam też, że trzeba być wieśniakiem, żeby wyśmiewać starszego człowieka z powodu wyglądu.

Ale jedną uwagę mam. Po stokroć wolę poglądowo Kaczyńskiego, niż Twoje lewactwo.
Nikt go nie wyśmiał z powodu wyglądu, napisała tylko - z resztą słusznie - że ma łupież xD
Kaczyński to stary brzydki kryptogej i ma ohydną mordę - masz, kolejny powód żeby biegać za mną :)

A to nie ty ciągle piszesz mi że jestem ulany pomimo że tak nie jest? XD
To jest właśnie kolejny dowody twojej hipokryzji :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nikt go nie wyśmiał z powodu wyglądu, napisała tylko - z resztą słusznie - że ma łupież xD
Kaczyński to stary brzydki kryptogej i ma ohydną mordę - masz, kolejny powód żeby biegać za mną :)

A to nie ty ciągle piszesz mi że jestem ulany pomimo że tak nie jest? XD
To jest właśnie kolejny dowody twojej hipokryzji :)

Oczywiście, że było to wyśmiewanie z powodu wyglądu.

--

Co do kryptogeja przypominam, że Ty mimo posiadania żony, regularnie rozwodzisz się nad męskimi przyrodzeniami...to raczej nie jest normalne. Choć znają wszyscy Twoje poglądy, więc zaskoczeniem wielkim to by nie było.

--

Ty nie jesteś starszym człowiekiem, któremu należy okazywać szacunek z racji sędziwego wieku.
A że jesteś szpetny to sam się 'chwaliłeś', więc nie miej teraz pretensji.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
O, kolejne kłamstwo, nie głosowałem na lewicę :)
Masz teraz godzinę spokoju bo wbijam do barberki, pozbieraj myśli bo słabo ci idzie <3
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
ale wy przynudzacie, Black zacznij grać w te plemiona, może w końcu będzie można z Tobą o czymś pogadać ,
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
A waszym zdaniem , co przynośi lepsze efekty . Piekne dogrywanie akcji , czy raczej symulowanie ?
 
Do góry