Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
No minęło równo 7 dni :D
Trochę zmian nastąpiło dlatego robię aktualizację dla was <3
  • Rozdzieliłem SGMT i TRD na 2 plemiona na wiele próśb SGMT (staty z poprzedniej UP'ki również podzieliłem więc przyrosty będą osobne)
  • z mapy i stat usunąłem plemiona, które się już ewakuują z tego świata (dzięki za grę i za to, że mogłem was dodawać do moich statystyk <3)
  • OB.
  • Forest
  • IN
  • LFC
  • XRZ
  • HUS


Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów!
----> discord.gg/g2QCW9essu


Dziękuję za poprzednie Lajki!
Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D





1711270251180.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Mapki w produkcji, będą za chwilę :cool:


No minęło równo 7 dni :D
Trochę zmian nastąpiło dlatego robię aktualizację dla was <3
  • Rozdzieliłem SGMT i TRD na 2 plemiona na wiele próśb SGMT (staty z poprzedniej UP'ki również podzieliłem więc przyrosty będą osobne)
  • z mapy i stat usunąłem plemiona, które się już ewakuują z tego świata (dzięki za grę i za to, że mogłem was dodawać do moich statystyk <3)
  • OB.
  • Forest
  • IN
  • LFC
  • XRZ
  • HUS


Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów!
----> discord.gg/g2QCW9essu


Dziękuję za poprzednie Lajki!
Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D



1711271890715.png
1711271882107.gif
1711271876966.gif
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
26
Nie zgrywajcie niewiniątek.
Kosą to można było nazwać to co zrobiliście do spółki z Venleve
Rozbiliscie nam plemie od środka, wykorzystując chwile destabilizacji daliście dwie opcje albo fuzja na chujowych zasadach, albo zrekrutujecie nam pół plemienia mimo wszystko, wtedy jeszcze mieliśmy podpisaną sztamke do końca świata i dzień dłużej, nie wiedząc że maczaliscie palce w sabotażu poszliśmy na tą fuzję, bo skoro i tak mieliśmy się połączyć no to czemu nie.
Ale gdy jawnie nam później mówicie że 'musieliscie' się w tą prowokacje/sabotaż zabawić żeby przyspieszyć fuzje, to chyba oczywiste że się wkurwilismy.
I snujcie sobie teraz teorie o kosach, ale sami temu jesteście winni.
Mieliśmy wiele sprzeczek, na dużo wcześniejszym etapie lud się buntował po obu stronach ale twardo staliśmy za początkowymi ustaleniami i się ich trzymaliśmy, ale jak nas robicie w chuja to nie oczekujcie że po prostu będziemy w tym tkwić.
Kumpel, ale że Ty kosę wbiłeś?
Powiedzenie, że z kim przystajesz, taki się stajesz, jednak ma znaczenie.
 

ferq

Chłop
Wynik reakcji
6
Chłop tyle czasu robi mapki a ustawia takie same kolory prawie na dwa plemiona haha
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
ktoś chętny jeszcze do TRD? robimy 10 członów i kończymy kabaret. Propozycje na priv :)
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
są dwie opcje, nie potrafisz liczyć albo jesteście tak potężni, że większość z tych 10 już pokonaliście
 
Do góry