Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Makak Pałer

Miecznik
Wynik reakcji
319
@Makak Pałer, naczelny rzeczniku, jak sytuacja? Jak mobil?
Wszystko w porządku w tym APK?
Hej!
Miło, że pytasz. Czasem lepiej, czasem gorzej :)

Malutkie APK czuje respekt przed WIELKIMI STEFANAMI.

Coś swoją drogą strasznie cicho dzisiaj siedzą, nie wiem o co chodzi.
Siedziałem cicho nawet jak przejmowaliśmy od Was 15 wiosek w jeden dzień, nie mam ostatnio czasu być tu na bieżąco :p

Pozdrawiam
Makak
Rzecznik prasowy A.P.K
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
462
Dobry wieczór, kliny z cofki już działają, nie czytałem tego spamu, pewnie było pisane, ale ten post i tak, mam nadzieję, będzie lepszym zapychaczem dyskusji niż wypociny hejterów najlepszego forumowicza wszechczasów - Blacka Snowa.

Mam jedno pytanko, może ktoś wie - czy odstępy między atakami nie miały być 100+/-20ms? Bo jest teraz w temacie 200+/-20ms i zastanawiam się, czy to moja pamięć płata figle, czy ktoś inny płata figle...
Twoja pamięć. Od początku była mowa o 200ms
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Dobry wieczór, kliny z cofki już działają, nie czytałem tego spamu, pewnie było pisane, ale ten post i tak, mam nadzieję, będzie lepszym zapychaczem dyskusji niż wypociny hejterów najlepszego forumowicza wszechczasów - Blacka Snowa.

Mam jedno pytanko, może ktoś wie - czy odstępy między atakami nie miały być 100+/-20ms? Bo jest teraz w temacie 200+/-20ms i zastanawiam się, czy to moja pamięć płata figle, czy ktoś inny płata figle...
od początku miały być 200ms, i btw jest wybór kierunku :p
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
ej ale nie smiej się z umiejętności wroga bo wtedy z automatu zaniżasz swojego skilla
powiedz że są mega zgrani i ciezko z nimi ale jednak wy jesteście lepsi
 

kochamTwojastara

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
460
ej ale nie smiej się z umiejętności wroga bo wtedy z automatu zaniżasz swojego skilla
powiedz że są mega zgrani i ciezko z nimi ale jednak wy jesteście lepsi

akurat nabijanie sie ze skilla apekow daje 1000% wiecej exp na 24h godziny w plemionach
wszyscy tu powinni drzec z nich lacha zeby byc lepsi
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Sobota wieczór
Lakiernik znowu pochlał i zbiera mu się na szczerość.
Teraz przyznał, że jest sprzątaczką. Za 100 zł dziennie czyści, poleruje i pucuje.

A jutro będzie, że nic nie pisał XD

@Isarisu piłeś? Wyloguj się
Jak to nie? Zachowujesz się jakbym napisał cokolwiek czego można by się wstydzić xD
Już ci pisałem że takich ciot jak ty nie obsługuje.
Ale polerowanie lakieru to chyba najprzyjemniejsza robota.
Jakby wpadł do mnie taki @Landoś ,@momomisiek czy @Szermet to temat mają ogarnięty za darmo, ty byś pocałował klamkę jak ciota którą jesteś xD
Znalazłeś już moją działalność?
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Jak to nie? Zachowujesz się jakbym napisał cokolwiek czego można by się wstydzić xD
Już ci pisałem że takich ciot jak ty nie obsługuje.
Ale polerowanie lakieru to chyba najprzyjemniejsza robota.
Jakby wpadł do mnie taki @Landoś ,@momomisiek czy @Szermet to temat mają ogarnięty za darmo, ty byś pocałował klamkę jak ciota którą jesteś xD
Znalazłeś już moją działalność?
Wolisz obsługiwać mężczyzn, którzy są prawdziwymi samcami alfa? Czy takich typowych wariacików, dobrych chłopaków z więzienia?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.109
Jak to nie? Zachowujesz się jakbym napisał cokolwiek czego można by się wstydzić xD
Już ci pisałem że takich ciot jak ty nie obsługuje.
Ale polerowanie lakieru to chyba najprzyjemniejsza robota.
Jakby wpadł do mnie taki @Landoś ,@momomisiek czy @Szermet to temat mają ogarnięty za darmo, ty byś pocałował klamkę jak ciota którą jesteś xD
Znalazłeś już moją działalność?

Przestań mi się tłumaczyć, co mnie Twoje życie obchodzi XD XD
Gość niesamowity, on chyba myśli, że biografię tu pisze.
Napisałeś wczoraj, że zajmujesz się sprzątaniem.
Generalnie wstydzić nie ma się czego, kolejna z normalnych prac. Ale na kogoś kto wyśmiewał barbera, to jednak jest to śmieszne XD XD XD

--

@Nitro Cee hejka
Twój kolega Keymil mało rozmowny, zapytam zatem Ciebie.
Kiedy planowana rozbiórka @WhySoSerious? x Tosiek ?
No przecież wiemy, że po tym jak dogadywał okolicę żeby dołączyć do WYG i lać was, nie możecie zbyt długo go trzymać:)
Koń trojański będzie cały czas zagrożeniem:)
 
Do góry