X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Kurdę wyglądasz mi na luka albo kogoś, kto pisze, że grał w xmass ale chyba jednak tak nie było.
Nie bronie filipa ale wygląda na to, że nie do końca pamiętasz co tam się zadziało.
Nie wódz zdecydował o wojnie z RAV tylko gracze w ankiecie, którzy najwidoczniej nie chcieli odetchnąć z ulgą, tak jak piszesz.
Z tego co pamiętam nikt na s 94 z finalnej ekipy xmass nie został wydymany.
Dzięki za życzenia w imieniu graczy black ale coś mi tu nie gra w twojej wypowiedzi :)

a ty coś napisałeś, to ci odpisze
ankieta była bujdą gościu
od początku byliście wrogo nastawieni i kombinowaliście z powstańcami pod koniec skoro u was grali to już wcześniej musieliście z nimi się dogadać co do wojny <lol>
temu nie zaprzeczysz
Kto tam grał tima, gax, melex i jeszcze pewnie paru by się znalazło ; tych trzech kojarzę z powstańców
dodatkowo copiki na kontach

Tak dla przyszłych pokoleń, którzy grają w sojuszu z X-mas przeciw wspólnemu wrogowi.

Czekaj to jeszcze screeny ci może odkopie z zewnętrznego dysku twardego z waszego chatu plemiennego, zachowałem dla niejakiego Jaśka kiedyś.
Pozdro
 

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Mówię o tym gdy już kruki padły...na froncie ja Miranda grze blue robiliśmy robotę a ten nie potrafił offów na czas wysłać...mnie jebał że murek mam 0 na froncie gdzie miałem zburzone zagrody...polityka plemienia oparta na manipulowaniu ludźmi pod obietnicami i słodkimi słowami których nigdy nie spełniał...

Pamiętam słynna CISZE W ETERZE czyli zakaz wypowiadania się na FO, a ten wszystkim mówił że tam nie ma z kim dyskutować...że to nie miejsce dla poważnych ludzi... że zakaz dla wszystkich...a sam co chwilę tam napierdalał posty pod nickiem Parada42 xDDDD

a tak był taki gościu, po stylu wiedziałem że to lord psiocha bo kombinował tak by poddymić....
<lol>
było minęło, nauczka na przyszłość

Hejka
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Najwięcej ma do powiedzenia jakiś bobek co ma offami tydzień drogi XD

edit.
nawet nie offami bo zasysa chuja na zapleczu, RA, RO, RW na poziomie graczy 500k PKT. Kolejny BlackSnow rośnie na FO xd
Co ma za znaczenie ile czasu drogi mam offami ?

Na początek to deklarowałem ze moge grać off jak i deff. Rada zdecydowała zebym grał deff wiec tym samym nie mam RA, RO tez nie mam bo jak sam zauważyłeś i napisałeś gram na zapleczu. RW nie mam bo od kilku miesięcy nie atakujecie. i jak dalej zdziwiony ze nie mam Pkt czy dotarło coś do twojego pustego łba ?

IQ na poziomie 0. Jak bym miał obstawiać to powiedział bym ze trzepiesz sie do tego co piszesz.
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
34
Co ma za znaczenie ile czasu drogi mam offami ?

Na początek to deklarowałem ze moge grać off jak i deff. Rada zdecydowała zebym grał deff wiec tym samym nie mam RA, RO tez nie mam bo jak sam zauważyłeś i napisałeś gram na zapleczu. RW nie mam bo od kilku miesięcy nie atakujecie. i jak dalej zdziwiony ze nie mam Pkt czy dotarło coś do twojego pustego łba ?

IQ na poziomie 0. Jak bym miał obstawiać to powiedział bym ze trzepiesz sie do tego co piszesz.

Dokładnie tak jest, IQ też mam 0. Możemy sobie 5 przybić. Jak nie wyłapałeś, że chodziło mi o to że chuja robisz a masz więcej do powiedzenia goście od was grający na froncie. Jak czegoś nie rozumiesz to poproś, a wytłumaczę.
 
Wynik reakcji
67
Odpowiedź na usunięty komentarz dotyczący szacunku do rolników.

Szacun dla rolników co ich żony stoją w kolejkach do kas w biedronkach,lidlach,kauflandach itp bo tanio a później mężowie bohaterowie chcą blokować ich centrum dystrybucyjne bo ci ( biedronka,lidl,kaufland) kupują ziemniaka z niemiec a nie polskiego :)
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Dokładnie tak jest, IQ też mam 0. Możemy sobie 5 przybić. Jak nie wyłapałeś, że chodziło mi o to że chuja robisz a masz więcej do powiedzenia goście od was grający na froncie. Jak czegoś nie rozumiesz to poproś, a wytłumaczę.
5ke mozesz przybić swoją ręką o swoją pustą głowe bo to ty dalej nie wyłapałeś, ja mam inne obowiązki jako deffowiec. Spróbuje ci to wytłumaczyć najprościej jak potrafie, To dzieki mnie ktoś moze swobodnie grać na froncie bo to moje wojska bronią jego wioch, wysłam też tysiące fejków. Dokładam troche burzaków + jakieś pojedyńcze offy w zależności czego potrzeba. Moje zadania nie są tak wymagające jak gra na froncie co nie zmienia faktu ze gram mniej. Nie ma za co wiem ze i tak nie dotarło.

Nawet poprawnie zdania nie skleiłeś wiec nie ma co za duzo od ciebie wymagać.
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
34
5ke mozesz przybić swoją ręką o swoją pustą głowe bo to ty dalej nie wyłapałeś, ja mam inne obowiązki jako deffowiec. Spróbuje ci to wytłumaczyć najprościej jak potrafie, To dzieki mnie ktoś moze swobodnie grać na froncie bo to moje wojska bronią jego wioch, wysłam też tysiące fejków. Dokładam troche burzaków + jakieś pojedyńcze offy w zależności czego potrzeba. Moje zadania nie są tak wymagające jak gra na froncie co nie zmienia faktu ze gram mniej. Nie ma za co wiem ze i tak nie dotarło.

Nawet poprawnie zdania nie skleiłeś wiec nie ma co za duzo od ciebie wymagać.
1711191943326.png

Debil XD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Mam dla was ciekawostkę:

Wiecie ile w chwili obecnej na świecie jest kont powyżej 100k punktów?
Dokładnie 254
1711195215913.png

A teraz absolutny hit.

Który w rankingu pokonanych jednostek jest @Czeski15, który ma 1.6 miliona punktów?
TEŻ 254
1711195368599.png

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Czeski15 chłopie, przecież Ty robisz mniej niż Ci, którzy nic nie robią.

mocna jazda
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Mam dla was ciekawostkę:

Wiecie ile w chwili obecnej na świecie jest kont powyżej 100k punktów?
Dokładnie 254

A teraz absolutny hit.

Który w rankingu pokonanych jednostek jest @Czeski15, który ma 1.6 miliona punktów?
TEŻ 254

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Czeski15 chłopie, przecież Ty robisz mniej niż Ci, którzy nic nie robią.

mocna jazda
Nie sądziłem ze tylu tu bez mózgów. Wyjaśnisz jednego zlatuje sie kolejny i pisze to samo co poprzedni :) Następnym razem zgadajcie sie wszyscy na raz nie bede musiał sie powtarzać. Chociaż wątpie ze uda wam sie napisać coś sensownego. Nie ważne ilu was bedzie bo x 0 dalej daje 0 tyle łacznie macie IQ.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Nie sądziłem ze tylu tu bez mózgów. Wyjaśnisz jednego zlatuje sie kolejny i pisze to samo co poprzedni :) Następnym razem zgadajcie sie wszyscy na raz nie bede musiał sie powtarzać. Chociaż wątpie ze uda wam sie napisać coś sensownego. Nie ważne ilu was bedzie bo x 0 dalej daje 0 tyle łacznie macie IQ.
bla bla bla

Jesteś absolutnie najgorszym ze wszystkich aktywnie grających ludzi na serwerze xD wsadź sobie w buty te swoje wyjaśnianie

jak idzie obserwacja chłopa, który łopatuje w cegielni?
Zdaje się, że to Twoje jedyne zajęcie na koncie.
 
Do góry