Dyskusja o sytuacji na świecie 200

PanDa?

Zwiadowca
Wynik reakcji
309
Którego mojego zdania nie zrozumiałeś?
Nie siedzę non stop na plemionach, spójrz jak szła rozbudowa. Spichlerz dobę się nawet przelewał. I tak długo wytrwałem.

Ja siedzę na FO a tu wygrywam bezdyskusyjnie
Wygrywasz bezdyskusyjnie xD?
Jesteś zwykłym pajacem z którego ludzie się śmieją i biją brawo jak w cyrku. Zwykła małpa w ZOO z której można się pośmiać. W niczym nie wygrywasz ale myśl tak dalej jeżeli przynosi Ci to szczęście i radość.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.133
Tak z ciekawości zapytam co to ma być ten twój wpis ?
Pamiętaj że nie możesz wszystkiego zwalić na swój niedorozwój umysłowy.
Wszystko ma swoje granice

Szermet piszący o granicach.
Może faktycznie Pan od dawania ma rację, może to być cyrk.
Ma klapki na oczach, więc będę dalej nazywał ją koniem. To nie jest obraźliwe sformułowanie.
Pozdrawiam serdecznie i pozdrów Ecasa

--

Wygrywasz bezdyskusyjnie xD?
Jesteś zwykłym pajacem z którego ludzie się śmieją i biją brawo jak w cyrku. Zwykła małpa w ZOO z której można się pośmiać. W niczym nie wygrywasz ale myśl tak dalej jeżeli przynosi Ci to szczęście i radość.

Gdzie ja Cię przeczołgałem hmmm
To chyba był świat 186? Czy nie ten?
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Szermet piszący o granicach.
Może faktycznie Pan od dawania ma rację, może to być cyrk.
Ma klapki na oczach, więc będę dalej nazywał ją koniem. To nie jest obraźliwe sformułowanie.
Pozdrawiam serdecznie i pozdrów Ecasa

--



Gdzie ja Cię przeczołgałem hmmm
To chyba był świat 186? Czy nie ten?
Dzięki za pozdrowienia dla syna. Przy najbliższej okazji przekażę. Również pozdrów żonę. Mam nadzieję że powietrze nie schodzi i jesteś zadowolony z tego wyrobu made in china.
A przy okazji podobno brałeśja na raty i z kilkoma ratami zalegasz. Szybko spłać bo komornik ci się wpiepszy na zasiłek z MOPsu
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.387
@kmic a jak to jest w przypadku jeśli dwa ataki zostały wysłane na tą samą MS ale to ten drugi wysłany pokazuje że wejdzie jako pierwszy? Będzie tak na 100%? XD rozumiem że ma to związek z randomizerem i ten atak pierwotnie został wysłany na wcześniejsze MS ale randomizer sprawił że leci na te same
I jak? Weszło tak jak pokazywało?
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
HA PRZECIEŻ MOHEROWY BERECIE robisz to w każdym wpisie. Idź zajmij się rzeczami, które robią starsi ludzie np. poczekaj w kolejce do lekarza, bo coś z tym Fo to ci nie wychodzi
Chyba cie nie znam. Utworzyłeś konto na FO dopiero co. Moim zdaniem albo jesteś multi black scieka albo tym mitycznym bratem.
Jak by nie było napisz do mnie jak przestaniesz być chłopem bo na razie z chlopami nawet blisko spowinowacyjnymi że Sciekiem nie wypada mi gadać
Przykro mi. Pa buźka i spadaj
 

Trener Paweł

Miecznik
Wynik reakcji
107
Chyba cie nie znam. Utworzyłeś konto na FO dopiero co. Moim zdaniem albo jesteś multi black scieka albo tym mitycznym bratem.
Jak by nie było napisz do mnie jak przestaniesz być chłopem bo na razie z chlopami nawet blisko spowinowacyjnymi że Sciekiem nie wypada mi gadać
Przykro mi. Pa buźka i spadaj
Wypraszam sobie piszesz z Wielkim Chłopem. Miło ze mi odpowiedziałeś i nie uważasz mnie za ścieka, niestety stary pryku, ale ja ciebie już za niego TAK
Miej 70 lat
strzel ślepakiem
zrób Ecasa
Wejdź na forum
zrób z siebie debila
Nazywaj się sZERMET
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Wypraszam sobie piszesz z Wielkim Chłopem. Miło ze mi odpowiedziałeś i nie uważasz mnie za ścieka, niestety stary pryku, ale ja ciebie już za niego TAK
Miej 70 lat
strzel ślepakiem
zrób Ecasa
Wejdź na forum
zrób z siebie debila
Nazywaj się sZERMET
No pojechałeś mnie. Idę płakać
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.227
Chyba cie nie znam. Utworzyłeś konto na FO dopiero co. Moim zdaniem albo jesteś multi black scieka albo tym mitycznym bratem.
Jak by nie było napisz do mnie jak przestaniesz być chłopem bo na razie z chlopami nawet blisko spowinowacyjnymi że Sciekiem nie wypada mi gadać
Przykro mi. Pa buźka i spadaj
Blek ma brata?
 
Do góry