Dyskusja o sytuacji na świecie 196

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Ej dobra asasin, powiedz o co Ci chodzi, tak Cię uraziło to że nie czytałem Twoich grupówek na 176?

Obiecywałeś grę na wiele frontów, później skończyłeś latając od jednej masówki do drugiej łącznie z pokusą od liptonka i aby było tego mało, to oszukałeś wspaniałego khalisa
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Obiecywałeś grę na wiele frontów, później skończyłeś latając od jednej masówki do drugiej łącznie z pokusą od liptonka i aby było tego mało, to oszukałeś wspaniałego khalisa
No ale załatwiłem Ci posadę rekrutera w czołowym plemieniu na obrzeżach, jak się trzymają twoi dzielni wojownicy?
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Obiecywałeś grę na wiele frontów, później skończyłeś latając od jednej masówki do drugiej łącznie z pokusą od liptonka i aby było tego mało, to oszukałeś wspaniałego khalisa
Przecież nikogo nie oszukałem, miałem grać krótko i krótko graliśmy :D

Przynajmniej wesoło było XD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Jak dobrze pamiętam to sam mi na PW pisałeś, że chcesz go podbić..

a to całe plemię to chyba było topowe w rankingu straconych wiosek w wojnie i na każdą osobę co doszła to dwie odchodziły do wroga bo koordynatorem byłem Mirek xD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Jak dobrze pamiętam to sam mi na PW pisałeś, że chcesz go podbić..

a to całe plemię to chyba było topowe w rankingu straconych wiosek w wojnie i na każdą osobę co doszła to dwie odchodziły do wroga bo koordynatorem byłem Mirek xD
No to jak? Miałeś ich prowadzić ku zwycięstwu... ;/
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Tutaj wieże są to diody za straszne nie są, bardziej w defensywie pod wieże się nadają niż żeby coś podbić :p
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
@SurFer.RM A Ty w jakimś plebiscycie startujesz typu "rozrzuć swoje wioski po mapie najbardziej jak się da"/postanowiłeś że zaczniesz farmić. Czy o co chodzi?

140h grubym między najdalej położonymi wioskami, robi wrażenie... XD
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Jak mu miałem pomóc jak tutaj jest blokada składów i przesył deffa tylko do plemienia? XD
Niby wyedukowany i wykształcony Doktor House od zębów, a jednak sarkazmu nie wyłapał.

A ty jesteś w gabinecie dentystycznym "tą panią co zawsze robi mieszankę na plombę" czy prawdziwym "lekarzem-dentystą"? xD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Niby wyedukowany i wykształcony Doktor House od zębów, a jednak sarkazmu nie wyłapał.

A ty jesteś w gabinecie dentystycznym "tą panią co zawsze robi mieszankę na plombę" czy prawdziwym "lekarzem-dentystą"? xD
Wyłapałem, ale asasin pewnie nie zna ustawień świata bo tutaj nie gra.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
@tu rambo jak już wrzucasz staty to resztę koalicji też może warto dodać? Czy nikt nie zauważy jak znikną z mapy i będziecie grać dalej bez zmian bez nich?
 
Do góry