Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Swoją drogą lakiernik bardzo trzyma się narracji

- Kobiety powinny same decydować o sobie! Równouprawnienie! Dość innego traktowania kobiet!

5 minut później

- Jak można odzywać się do kobiety jak gbur?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Dziś wpadła nowa mapka od @Stuknięty
Piękna i bardzo czytelna, polecam!

Witam bardzo ładnie zagęszcza teren, ciekaw jestem jaki plan ma @Pietrek z Sosnowca na szybkie rozbicie plemienia na swoich plecach z obrzeży.
Nie wiem jak oni tam sobie radzą, ale muszą szybko zniknąć. W zasadzie Witam już musi tam przerzucać swoich graczy i tworzyć potężną bazę deffa, co będzie potrzebne wobec nieuniknionego konfliktu z APK. Jak nie dziś, to jutro.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
911
Szczerze? Napisałem długi post, ale właśnie wszystko usunąłem, bo uznałem że ta dyskusja i tak nie ma sensu.

W skrócie - można krytykować, ale z klasą, a nie jak gbur.

Wbijam top1 i robię przerwę od forum bo walenie głową w ścianę i tak nie ma sensu, skro typek który jest chory psychicznie ma tu jeszcze możliwość odzywania się :)

Nara, do jutra :)
Nie rób tego, jesteś świetnym chłopakiem słodziaku
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
No co, speedy autostradę mają.

Wiadomo jakimi metodami to robią, ale patrząc na mapę kapitalnie przygotowują sobie drogę do obrzeży.
Fatalna metoda, ale dyplomatycznie genialne.

Stawiają pod ścianą resztę mapy, która musi się dogadywać.
@TypowyMirekHandlarz już powinien mieć sojka z BCM przeciwko SPEED.
To by oznaczało, że SPEED będzie miało front z każdej strony a to by był ich koniec
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.292
RYJJJJJJJJ SMIETNIKU NIE MASZ SIE CO O MNIE WYPOWIADAC

MOJ PEAK: 900 WSI, FRONT CO SWIAT, ZAWSZE HONOROWA WALKA I OBRONA DO OSTATNIEJ WSI, KAZDY ZAST JAKI SIE DA JA BIORE

TWOJ PEAK: 2 WIOSKI W jUTRZE

NIE JESTESMY PARTNERAMI DO ROZMOWY O PLEMIONACH I NIE BEDZIEMY
 
Do góry