Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Ważne że nie zawinąłem się na jednej wiosce jak niektóre przegrywy.
Niestety na akcjach pech prześladuje i nic nie wpadło jeszcze :(
nasze ataki wygladały jak paraolimpiada, obronca na bank wrzucił to w grupe fejk. Nikt by sie tego nie przestraszył a nawet jesli , to takie cos to wstyd na forum wrzucić z prosba o pomoc. To nie miało zadnego sensu <tanczy>
ale
w tym szaleństwie jest metoda, skutaczność 100% , wszystkie wyznaczone cele zdobyte za pierwszym podejściem ;P
 
Wynik reakcji
183
Malutkie APK czuje respekt przed WIELKIMI STEFANAMI.

Coś swoją drogą strasznie cicho dzisiaj siedzą, nie wiem o co chodzi.
@Makak Pałer, naczelny rzeczniku, jak sytuacja? Jak mobil?
Wszystko w porządku w tym APK?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240322_153255_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240322_153255_Samsung Internet.jpg
    180,8 KB · Wyświetlenia: 90

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
a powiesz jak jest realnie z gry ? czy to tajemnica

żeby uściślić jesli nie czytałeś , plemię 3D powiązane przez jednego czy więcej graczy z botami gracza Speed zostało wczoraj rozwiązane, twierdzą że przez kogoś od was .
Pytałam czy w ramach rekompensaty za ten niezbyt uczciwy start plemię Speed dałoby 5 dni pakt o nieagresji dla tych ludzi. Chyba nie brali udziału w całym przekręcie
 
Ostatnia edycja:

CHAPON.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.360
guys czy ktoś wrzuci poradnik jak tak dograć ataki?

1711124672153.png
@kmic czy mógłbyś określić zgodnie z tym screenem jaki jest nowy zakres ms? kiedyś było 000-999, a teraz? -999 do 2000?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.232
a powiesz jak jest realnie z gry ? czy to tajemnica

żeby uściślić jesli nie czytałeś , plemię 3D powiązane przez jednego czy więcej graczy z botami gracza Speed zostało wczoraj rozwiązane, twierdzą że przez kogoś od was .
Pytałam czy w ramach rekompensaty za ten niezbyt uczciwy start plemię Speed dałoby 5 dni pakt o nieagresji dla tych ludzi. Chyba nie brali udziału w całym przekręcie
Nic nie wiem na ten temat, zreszta po co mielibysmy swoj czlon rozwiazywac?
 
Do góry