Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
124
Niebywale przewrażliwionym dzieckiem jesteś po porażce na 195. Jakiej piramidzie finansowej? Pluto ma bana i co do tego ma under? Jaki mały, spłakany człowiek xd
Przewrażliwiony? Ja to mam brazylijski luz aha czyli chcesz mi powiedzieć że nie brałeś od pluta pp i ich nie sprzedawałeś dalej, tylko wszystkim po kolei rozdawałeś jako jałmużna ?
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Przewrażliwiony? Ja to mam brazylijski luz aha czyli chcesz mi powiedzieć że nie brałeś od pluta pp i ich nie sprzedawałeś dalej, tylko wszystkim po kolei rozdawałeś jako jałmużna ?
Przez całe moje konto przeszło mniej PP niż Ty pewnie wydawałeś na 1 świecie :)
Zrobiłem w życiu 2-3 małe paczki (zbiórki plemienne) dla kolegów z plemienia, support dostał nawet historię przelewów konta i każde PP ze zbiórki poszło w tej samej cenie dla innych graczy. Sprawa wyjaśniona została przez Kmica, również dostałem odpowiedź jak ma to wyglądać na przyszłość. Był to mój 1 ban w tej grze (na szczęście bezpodstawny), gdyż nigdy nawet ostrzeżenia nie miałem.SS z odpowiedzi supportu nie wstawiam bo nie można. Dziękuję za pisanie kolejnych oszczerstw, miłego dnia i proszę więcej nie zawracać mi gitary w tej sprawie.
 
Wynik reakcji
124
Przez całe moje konto przeszło mniej PP niż Ty pewnie wydawałeś na 1 świecie :)
Zrobiłem w życiu 2-3 małe paczki (zbiórki plemienne) dla kolegów z plemienia, support dostał nawet historię przelewów konta i każde PP ze zbiórki poszło w tej samej cenie dla innych graczy. Sprawa wyjaśniona została przez Kmica, również dostałem odpowiedź jak ma to wyglądać na przyszłość. Był to mój 1 ban w tej grze (na szczęście bezpodstawny), gdyż nigdy nawet ostrzeżenia nie miałem.SS z odpowiedzi supportu nie wstawiam bo nie można. Dziękuję za pisanie kolejnych oszczerstw, miłego dnia i proszę więcej nie zawracać mi gitary w tej sprawie.
To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności. Nie ważne ile tych zbiórek było prawda jest taka że brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła on wam odsprzedawał je taniej lub po normalnej cenie a ty je opylałeś dalej i zacierałeś ślady dobrze wiedząć że łamiesz regulamin bo przecież skoro chciałeś prowadzić zbiórkę plemienną dla swoich to dlaczego nie kupiłeś tych że PP bezpośrednio od InnoGames?
 
Wynik reakcji
201
Ale teraz pierdolicie wszyscy o banach za sprzedaż PP xd

Od zawsze byli "handlarze" co sprzedawali PP i się od nich kupowało, bo nie każdy potrzebuje całej paczki(8,5k) PPków. Tym bardziej jak były eventy za które się dostawało jakieś pakiety i ludzie kupowali oporowo a potem sprzedawali te PPki byle by mieć pakiety. Jak można było kupić taniej niż 37,50 za 1k to niektórzy jeszcze zarabiali w swoim plemieniu na "kolegach" xd

Nie będę rzucał ksywkami ale na 195, "sojusznik" z koalicji przeciwnej też wam opierdalał ppki taniej niż 37,50 i kupowaliście oporowo. Doszło do tego nawet, że kupowaliście surki za PPki bo był wolny przesył xd I teraz co? Zgłosicie swoich sojuszników, że kupowali taniej ppki, albo surki czy moze przestaniecie z nimi grać?
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności. Nie ważne ile tych zbiórek było prawda jest taka że brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła on wam odsprzedawał je taniej lub po normalnej cenie a ty je opylałeś dalej i zacierałeś ślady dobrze wiedząć że łamiesz regulamin bo przecież skoro chciałeś prowadzić zbiórkę plemienną dla swoich to dlaczego nie kupiłeś tych że PP bezpośrednio od InnoGames?
Git, teraz jak będą problemy w grze to nie będziemy się zwracać do ludzi odpowiedzialnych za grę - Supportu tylko będziemy pisać do Ciebie abyś weryfikował każdego z Nas, dzięki.

PS Opisałeś to jakbyśmy byli grupą przestępczą, weź ty się dotleń i wyjdź na świeże powietrze bo aż skręca, a Twoim tokiem myślenia 3/4 osób z światów z PP powinna siedzieć w więzieniu xD
 
Wynik reakcji
20
To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności. Nie ważne ile tych zbiórek było prawda jest taka że brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła on wam odsprzedawał je taniej lub po normalnej cenie a ty je opylałeś dalej i zacierałeś ślady dobrze wiedząć że łamiesz regulamin bo przecież skoro chciałeś prowadzić zbiórkę plemienną dla swoich to dlaczego nie kupiłeś tych że PP bezpośrednio od InnoGames?,
Cześć,

Scyzoryk mam do Ciebie wielką prośbę, mógłbyś skontaktować się ze swoim coopem Mikołajem aby odblokował mnie na fb, pomagałem mu na froncie i pożyczyłem trochę pp które chciałbym odzyskać.
Ogólnie to mieliśmy dobry kontakt ale od momentu zwrócenia pp coś się popsuło.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 
Wynik reakcji
2.101
Przewrażliwiony? Ja to mam brazylijski luz aha czyli chcesz mi powiedzieć że nie brałeś od pluta pp i ich nie sprzedawałeś dalej, tylko wszystkim po kolei rozdawałeś jako jałmużna ?
detektyw debil xD

Tak, dokładnie tak było jak napisałeś, na całości procederu Damszot zarobił bodajże 4zł, bo ktoś mu wysłał "na harnasia" za fatygę.

#komercyjnadzialalnosc
#piramidafinansowa
 
Wynik reakcji
2.101
Ale teraz pierdolicie wszyscy o banach za sprzedaż PP xd

Od zawsze byli "handlarze" co sprzedawali PP i się od nich kupowało, bo nie każdy potrzebuje całej paczki(8,5k) PPków. Tym bardziej jak były eventy za które się dostawało jakieś pakiety i ludzie kupowali oporowo a potem sprzedawali te PPki byle by mieć pakiety. Jak można było kupić taniej niż 37,50 za 1k to niektórzy jeszcze zarabiali w swoim plemieniu na "kolegach" xd

Nie będę rzucał ksywkami ale na 195, "sojusznik" z koalicji przeciwnej też wam opierdalał ppki taniej niż 37,50 i kupowaliście oporowo. Doszło do tego nawet, że kupowaliście surki za PPki bo był wolny przesył xd I teraz co? Zgłosicie swoich sojuszników, że kupowali taniej ppki, albo surki czy moze przestaniecie z nimi grać?
Najlepsze jest to, że większość osób, która brała ponizej 37,50 nawet nie zdaje sobie sprawy od kogo te PP wychodziły. Jakby rzucić listę nicków kto od kogo miał to by utkali się szybko
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.600
To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności. Nie ważne ile tych zbiórek było prawda jest taka że brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła on wam odsprzedawał je taniej lub po normalnej cenie a ty je opylałeś dalej i zacierałeś ślady dobrze wiedząć że łamiesz regulamin bo przecież skoro chciałeś prowadzić zbiórkę plemienną dla swoich to dlaczego nie kupiłeś tych że PP bezpośrednio od InnoGames?

Klasyczne nie znam się ale się wypowiem, Pluto kupywał tylko i wyłącznie od InnoGames ppki ;p
 
Wynik reakcji
124
Cześć,

Scyzoryk mam do Ciebie wielką prośbę, mógłbyś skontaktować się ze swoim coopem Mikołajem aby odblokował mnie na fb, pomagałem mu na froncie i pożyczyłem trochę pp które chciałbym odzyskać.
Ogólnie to mieliśmy dobry kontakt ale od momentu zwrócenia pp coś się popsuło.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Wiesz co troszkę dziwne że po pół roku przypomniałeś sobie o jakiś zaległych PP czyżby tanie PP od Pluta się skończyły? Oczywiście jeśli wrzucisz dowód że jest Ci coś winien to dostaniesz swoje PP z powrotem. Ogólnie to jesteście giga żałośni bo teraz chciałeś się przypodobać swoim panom a robisz z siebie klauna ani nie jesteś zablokowany a nawet sobie pisaliście ostatnio jak gdyby nigdy nic xD
 

Załączniki

  • Messenger_creation_faada062-286e-4d89-a36a-f9e3e564ea01.jpeg
    Messenger_creation_faada062-286e-4d89-a36a-f9e3e564ea01.jpeg
    88,3 KB · Wyświetlenia: 113

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.470
Brawo dla innogames za rozbicie tej grupy przestępczej. Szkoda tylko, że titi i damszot poszli w koronę, ale rozumiem bez ich zeznań nie było możliwe zbanowanie głowy tego procederu.

Najlepsze jest to, że większość osób, która brała ponizej 37,50 nawet nie zdaje sobie sprawy od kogo te PP wychodziły. Jakby rzucić listę nicków kto od kogo miał to by utkali się szybko

Dla dobra dalszego śledztwa proszę nie ujawniaj tej listy nicków. Niech zostanie tam gdzie ją położyłeś, czyli na biurku kmica
 
Wynik reakcji
20

Wiesz co troszkę dziwne że po pół roku przypomniałeś sobie o jakiś zaległych PP czyżby tanie PP od Pluta się skończyły? Oczywiście jeśli wrzucisz dowód że jest Ci coś winien to dostaniesz swoje PP z powrotem. Ogólnie to jesteście giga żałośni bo teraz chciałeś się przypodobać swoim panom a robisz z siebie klauna ani nie jesteś zablokowany a nawet sobie pisaliście ostatnio jak gdyby nigdy nic xD
Dziwna ta interpretacja, nawet jeśli mi się to teraz przypomniało i nawet jeśli to było 1pp to natura ludzka jest taka aby oddać :(
Kwestię blokady już sobię wyjaśniamy na PW
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Brawo dla innogames za rozbicie tej grupy przestępczej. Szkoda tylko, że titi i damszot poszli w koronę, ale rozumiem bez ich zeznań nie było możliwe zbanowanie głowy tego procederu.



Dla dobra dalszego śledztwa proszę nie ujawniaj tej listy nicków. Niech zostanie tam gdzie ją położyłeś, czyli na biurku kmica

Kmic był laskowy .
Choć ich tłumaczenia to że kupowali od handlarza paczki ,żeby sprzedać swoim znajomym na zasadzie składki to komedia.
Ale cóż ważne że obsługa gry robi znowu czystki.
I ta nielegalna spółka dostała odpowiednie kary...
 
Wynik reakcji
124
Dziwna ta interpretacja, nawet jeśli mi się to teraz przypomniało i nawet jeśli to było 1pp to natura ludzka jest taka aby oddać :(
Kwestię blokady już sobię wyjaśniamy na PW
No widzisz i można miło załatwić sprawę :) Następnym razem nie pomawiaj nikogo o nic jeśli nie masz dowodów. Ja rozumiem że chciałeś być fajny przy kolegach ale no nie wyszło.
Powodzonka!
 

Załączniki

  • Screenshot_20240321-123155_Chrome.jpg
    Screenshot_20240321-123155_Chrome.jpg
    104,3 KB · Wyświetlenia: 101

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Lubię takich bobasów jak Ty co wszystko łykają..
Prawda jest taka że na ten świat ma 1 rozdział :)
Wasze durne manipulacje i wstawienie ss knd czy moich knd itd już nic nie zmieni .
Bo każdy was już zna...
 
Do góry