Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
NeverLucky chyba zarobił bana, bo coś wioski z punktami stoją w miejscu, a jak rano mu zbili mur w jednej z nich to dalej nie buduje

Sprawiedliwość sięgnie każdego darmiarza, oby to był perma ban a nie 3 dniowe wakacje, coś ten support jednak potrafi :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Czy mam obsesję na temat debili którzy nie potrafią grać w grę przeglądarkową bez oszukiwania? Bardzo możliwe, jebać każdego takiego frajera i do spodu z wami bociarze

edit: Co usuwasz wiadomości sPecie? @skydwayler
Kolega, który skasował wiadomość zapytał się mnie czy mam jakąś obsesję i czy jestem multi blacka
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Nie martwię się o Ciebie, nie obchodzisz mnie, po prostu jeśli o 9 rano widzisz, że koleś po drugiej stronie świata nie buduje muru od godziny to... no nie powiem co ale chyba się domyślasz.
A jeśli chodzi o mnie to sprawdź czasem na czyj temat się wypowiadasz, bo uczciwszego gracza niż ja to Ty w życiu na oczy nie widziałeś, a zakładam, że codziennie patrzysz w lustro
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie martwię się o Ciebie, nie obchodzisz mnie, po prostu jeśli o 9 rano widzisz, że koleś po drugiej stronie świata nie buduje muru od godziny to... no nie powiem co ale chyba się domyślasz.
A jeśli chodzi o mnie to sprawdź czasem na czyj temat się wypowiadasz, bo uczciwszego gracza niż ja to Ty w życiu na oczy nie widziałeś, a zakładam, że codziennie patrzysz w lustro

Przeszłość: Pee, Speed i Rohan

Rzeczywiście, bo jeszcze uwierzę w Twoją prawdomówność
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Nie martwię się o Ciebie, nie obchodzisz mnie, po prostu jeśli o 9 rano widzisz, że koleś po drugiej stronie świata nie buduje muru od godziny to... no nie powiem co ale chyba się domyślasz.
A jeśli chodzi o mnie to sprawdź czasem na czyj temat się wypowiadasz, bo uczciwszego gracza niż ja to Ty w życiu na oczy nie widziałeś, a zakładam, że codziennie patrzysz w lustro
A no to mam obsesję, sprawdzam każdego frajera którego zgłosiłem :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Przyjrzyj się jeszcze plemieniu orki, strasznie przegrywają w wojnie z Wami, myślę, że profilaktycznie powinieneś zgłosić każdego gracza, który przejął wioskę temu plemieniu :)
Dlaczego uznałeś, że tak właśnie nie zrobiłem?
Tak jak wspominałem, zachęcam i nalegam do zgłaszania i publicznego ośmieszania każdego debila bez rączek który zaczyna z darmami, a plemię które robi 60 kont na bocie, jak to mówi stonoga:
 
Ostatnia edycja:
Do góry