Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Oczywiście, że nie ma nic w tym złego.
Niemniej opinia krąży taka, że jesteś od klikania budynków, bo na front się nie nadajesz:)
Podobno Pacika tym razem nie ma i nie miał Cię kto zadefować :)
Spoko, a teraz ryj bo właśnie cie jakiś bambik z obrzeży burzy, wczoraj - 300 punktów xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Spoko, coś jeszcze czy zamykacie już mordy przegrywy?
Bo nie wiem czy już sie zacząć śmiać z tego jacy żałośni jesteście w dwójkę lizodupy, czy jeszcze poczekać aż bardziej się skompromitujecie.
 

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
Jeśli magiczny canarinios dostał siłową rozbiórkę to chuj mui na morde, dobrze mu tak za zdrade stefanow. A wielki suna.pl stoi niepokonany wśród tych czerwonych kropków apk. Nie mają mocy by go przejąć.
 
Wynik reakcji
502
Jak możesz, to proszę zamilcz.
Nie jesteśmy wyjątkiem.
Gramy dla zabawy, nie łamiąc przy tym regulaminu. To tacy jak Ty stworzyli sztuczną aferę na temat SPEED. Wy stworzyliście tematy, które tak naprawdę zrobiły z forum totalny ściek.
Bez żadnych dowodów obrażacie większość graczy tego plemienia, wrzucacie wszystkich do jednego worka, bo ktoś stworzył niewiadomo ile kont z bota, które zostały ostatecznie skasowane. Udajecie "mądrych" a jesteście totalnie nierozumni.
(polecam przewietrzyć kask na dłuższym spacerku)
To się nazywa, po prostu ,,NAGONKA". Pokazywanie strachu przed plemieniem SPEED.
Jeden rzucił piłkę, a reszta pobiegła po nią jak psy.
Słyszałem o blokadach u innych, u nas jakoś tego nie widzę :)
Wiec też zastanów się, czy na odpowiednie osoby szczekasz.
Pozdrawiam serdecznie, dalej pucuj hełm do tych postów, załóż klapki tam gdzie ich miejsce, bo aktualnie nosisz na oczach. (Podpowiedź: stopy)
Trzymaj się ciepło.
Powodzenia!


/ETHER



Ps. Nie trzeba mieć żadnej "farmy", ponieważ wszyscy wiemy ile tutaj można zrabować surowców ;)
1711000974640.png
"to nie ja to coop"
 
Do góry