Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nom, BNK. Z tego co widze, to front Isarisu w tej relacji polegal glownie na obronie kobiety. Propsy
Nie aż tak obronie, bo akurat Leandere zawsze sobie radzi.
Ale nie ma u mnie możliwości, żebym komukolwiek pozwolił atakować kobietę, nawet jeśli jest to głupie gadanie na forum.
Dlatego z tymi lamusami co ich matki nie wychowały nigdy nie będzie pokoju :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ale nie ma u mnie możliwości, żebym komukolwiek pozwolił atakować kobietę,

Aha, ok

Hej, dobrze ci z tym że żona poroniła?

Obce dna to jedynie twoja żona miała dzisiaj po zabawach z kolegą :/

Pozbieraj teraz grzecznie zęby z podłogi.
Przypomnę Ci też, że gdy my Ci źli prawicowcy pisaliśmy o tym, że ze względu na naszą kulturę kobiety wymagają specjalnego traktowania, to Ty krzyczałeś o równouprawnieniu. Jak to szło? Strasznie dziś wieje
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
I co złego napisałem?
To ty napisałeś, że dobrze ci z tym że żona poroniła.
A ja uważam, że skoro jest nieszczęśliwa w związku, to bardzo dobrze że znalazła kolegę.

W dodatku zacznijmy od tego, że gumowa lalka to nie kobieta.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
W dodatku nie widzę tutaj twojej żony nawet jakby istniała, więc o czym w ogóle mówisz?
 

Zimny23

Chłop
Wynik reakcji
6
Nijak, wystarczy spojrzeć na ludzi starszych. Są i mądrzy i głupi, a jak byli młodsi to przecież nie było odwrotnie. Ale ten pomysł BudujMura z wymogiem że trzeba mieć powyżej 1:1 polubienia a posty bardzo ciekawy. Ależ by wtedy było liczone do 50 + mulciaki na FO do dawania lajków by szalały.

Ludzie starsi zwykle są głupi jak tego chcą. Tych naprawdę głupich jest promil. Tak patrzę to tu, co niektórym przydałby się naprawdę dobry psychiatra. Jak można tak non stop pisać, i to głupoty?
Chociaż z drugiej strony to dobrze, bo tacy ludzie się nie rozmnożą, ani nie upodlą życia innym poza monitorem. Jest to jeden wielki plus.
Należę do tych co wolą grać i czytać ciekawe wypowiedzi.
Miłego wieczoru przyjacielu.. ! :)
 
Do góry