Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
6.958
Knd normalne plemię ? Jak oni się kasują na światach 50:50 XD
Żabek czy tam ten drugi gigalad wiem, że nick zmieniliście po 195 tracąc 50 wiosek do 12:00, robiac zero odbitek, mówiąc, że to przez brak defa bo wasza obrona kończy się na zasysaniu defa, a na końcu widzę, że tak płakaliście o te pp Pluta do tego wyzywajac jego osobe i jego przewagę zbudowana na pp, że poszliście grać u niego^^ Nie sądzisz, że nie powinieneś śmiać się z jakiegoś knd poddającego światy 50/50 mając historie gry jaka masz i pokazując, a raczej nie pokazując nic?

Pozdro, zmiana nicku nie wymazuje historii swojej gry^^ community pamięta.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Ale nie kasuj postów w których wyzywasz inne kobiety w ten sposób ok? Niech wszyscy widzą jaki piękny rynsztok prezentuje każda ze stron.

View attachment 61554
Ale wiadomo kto wjeżdzal na rodzinę i na kobiety i grasz z tym typkiem 3 świat i jest u Ciebie radnym i nie skasował swojego posta bo się go nie wstydził,więc przestań być arbitrem elegancji
 
Wynik reakcji
2.102
kurde usunalem, bo zle zacytowałem.

Ale to ty tu przychodzisz i wyzywasz inne kobiety od dziwek psie jebany xD jak cie kurwa wychowała to do niej pretensje miej, a nie wyżywasz się na innych.
odbiło się to, że z kurwą ślub bierzesz i na każdą tak samo patrzysz?XD
 
Wynik reakcji
2.102
Zrób mi przysługę bo mnie chyba ta dziwka zablokowała.. napisz tak cytuję „ Ej czarna nie chcesz być może ciężarna” bo mi przestała odpisywać, a ważne to dla mnie jest kumplu zrób dla mnie tą przysługę. A za te wyzwiska to pchasz się w gips kolego.
jakie wyzwiska? to jakbym księżyc księżycem nazwał.
W ogóle fajnie sie ukazaliscie histeria i knd, teraz zapraszam wszystkich, którzy pisali o naszym poziomie na FO o zapoznaniu się z postami waszego psa xD
 
Do góry