Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
nie ma co się śmiać, graliśmy z histeria znamy zagrania i wiemy, że nie cofną się przed niczym byle jakkolwiek zwiększyć przewage. Paczo obrał sprytny schemat prowadzenia plemienia, podpinają się pod jakieś większe, robią syf, a on sobie kim innym mordę wyciera. Ale cóż kurestwo wyssane z mlekiem matki zostaje na zawsze
z czego Deckuś wyssał ta nienawiść do Histerii? xd
 
Wynik reakcji
115
Rozumiem że trochę boli tyłek bo mimo wydania tylu PP byłeś totalnym uselessem który rzucił kontem zanim nawet akcję dostał na 195 :p
Gdyby mnie bolał to bym płakał na FO 195 a nic takiego nie miało miejsca ;) Nie wiem czy widziałeś ale byliśmy gotowi grać na dwa fronty ale z takim sojusznikiem jak rybki trzeba było się zwijać bo mimo licznych zapowiedzi jacy to nie są mocni okazali się giga ściekami.
 
Wynik reakcji
58
Gdyby mnie bolał to bym płakał na FO 195 a nic takiego nie miało miejsca ;) Nie wiem czy widziałeś ale byliśmy gotowi grać na dwa fronty ale z takim sojusznikiem jak rybki trzeba było się zwijać bo mimo licznych zapowiedzi jacy to nie są mocni okazali się giga ściekami.
dobrze ze Ty jestes giga chadem
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.883
zeby tam jeszcze ktokowliek cos pokazal w tej naszej trzyplemiennej koalicji wielkiej kompromitacji to bym zrozumiał te spiny XDDD

kto wygrywa?
 

Sherrierei

Miecznik
Wynik reakcji
84
Przed chwilą 65/35 wam nie przeszkadzało a było mało to puu zaczęliście rekrutowac. Zabawni jesteście
ten co w przewadze wygrać świata nie potrafi a komuś wytyka grę w stracie xD
najlepiej to zakaz każdemu oponentowi na rekrutację narzucić, żebyś czasem i 197 nie przegrał
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Produkujesz się całe dnie na tym fo, krótkie pytanie, po co?
mało ci wstydu? szukasz atencji w gronie fontowców - reakcja ci ego podbije?

Nic tobie udowadniać nie muszę, wręcz przeciwnie.
Ja się na tym fo nie udzielałem dopóki wasze kółko nie zaczęło przeginac pały ( w ostatnim czasie to był sam rynsztok)tak to bym się nie odzywał bo najzwyczajniej mam to w dupie.

Jaki wstyd ? To że wam coś nie pasuje nie znaczy że to jest wstyd
Równie dobrze mogę napisać czy nie wstyd ci za to co z twojego obozu tutaj wypisują. Im też takie pytania zadajesz

Ja ciebie nie prosiłem byś cokolwiek mi udowadniał.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Przeciez on nawet nicku sie wstydzi podac w razie wywozu XD
Co ci da mój nick rycerzyku. Kto ma wiedzieć ten wie reszta nie musi wiedzieć a napewno nie taki kretyn jak ty.
Ja się o nic nie boje bo nie jestem zerem z obsesja na punkcie tej gry gdy mi nie wychodzi to zdolny jestem do wszystkiego czy w akcie flustracji wstawiam kogoś zdjęcie na FO bo nie jestem kretynem
 

Sherrierei

Miecznik
Wynik reakcji
84
Ja się na tym fo nie udzielałem dopóki wasze kółko nie zaczęło przeginac pały ( w ostatnim czasie to był sam rynsztok)tak to bym się nie odzywał bo najzwyczajniej mam to w dupie.

Jaki wstyd ? To że wam coś nie pasuje nie znaczy że to jest wstyd
Równie dobrze mogę napisać czy nie wstyd ci za to co z twojego obozu tutaj wypisują. Im też takie pytania zadajesz

Ja ciebie nie prosiłem byś cokolwiek mi udowadniał.
Był taki rynsztok, aż postanowiłeś się zacząć udzielać żeby przypadkiem poziom FO nie wzrósł. Winszuję i życzę powodzenia ;)
 
Do góry