Dyskusja - zaczynamy ;)

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
Wioski SGMT za 5h


fawela.jpg
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
1710814834789.png
1710814861917.png

Jak Twoi koledzy też będą tak burzyć to może zdążymy na zbiórkę 202 <cisza>


.. a tak totalnie serio to zobaczymy co z tego wyjdzie. Jestem dobrej myśli mimo Waszego potencjału ;)
 

rehab

Chłop
Wynik reakcji
39
Tak to nawet koalicja ugiętych kolan nie klękła ostatnio jak masówka akcje zrobiła.
Ładnie weszło, gratulacje.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
EEE ŚMIETNIKI Z jUTRA O TYM, ŻE MNIE SCIĄGNELI Z FRONTU 2X BD MOGLI PISAĆ DOPIERO PO 24 DZISIAJ JAK AKCJA KOTÓW WEJDZIE PÓKI CO TO WIERUTNE KŁAMSTWO ALE U wAS TO NORMALNE NA 170 TEZ TWIERDZILISCIE, ŻE WYGRALISCIE A PRAWDA BYŁA TAKA, ŻE P! WYGRALO SOLO MOŻNA ZOBACZYĆ NA BLASZCE, ŻE NIE MA TAM MOWY O ŻADNYM jUTRZE XDD

TU W SUMIE PODOBNIE JAK NA 170 BD JECHANE NA PLECACH WARIATOW TAK JAK TAM JECHALISCIE NA PLECACH WIELKIEGO P!
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
EEE ŚMIETNIKI Z jUTRA O TYM, ŻE MNIE SCIĄGNELI Z FRONTU 2X BD MOGLI PISAĆ DOPIERO PO 24 DZISIAJ JAK AKCJA KOTÓW WEJDZIE PÓKI CO TO WIERUTNE KŁAMSTWO ALE U wAS TO NORMALNE NA 170 TEZ TWIERDZILISCIE, ŻE WYGRALISCIE A PRAWDA BYŁA TAKA, ŻE P! WYGRALO SOLO MOŻNA ZOBACZYĆ NA BLASZCE, ŻE NIE MA TAM MOWY O ŻADNYM jUTRZE XDD

TU W SUMIE PODOBNIE JAK NA 170 BD JECHANE NA PLECACH WARIATOW TAK JAK TAM JECHALISCIE NA PLECACH WIELKIEGO P!
Hahah naczelny gbur i prymityw w całej krasie.

Już zauważyliśmy, że twoim znakiem rozpoznawczym jest sprowadzanie każdej dyskusji do poziomu dna i wodorostów.
Jak już skompromitowałeś się po raz kolejny, to możesz odmaszerować z powrotem do swojej jaskini.
Dzięki za udział młotku.

XD
 
Do góry