Dyskusja o sytuacji na świecie 200

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
No i ja się pytam, człowieku dumny ty jesteś z siebie? Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? Masz ty w ogóle szacunek i rozum dla narodu węgierskiego? Ja nie wiem, ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet, co robisz i kogo obrażasz. Możesz sobie obrażać tych, co na to zasłużyli, ale nie naszych Węgrów, naszych rodaków, tak wyjątkowych i ważnych. Bo to nie są ludzie tacy sobie, których możesz sobie wyśmiewać, bo tak ci się podoba.

Nie wiem, w jakiej ty się wychowałeś rodzinie, ale chyba ty nie rozumiesz, co to znaczy być dumny ze swojego kraju. Jeśli myślisz, że jesteś wspaniały, to jesteś zwykłym ignorantem, którego ktoś jeszcze nie odizolował od społeczeństwa. Nie wiem, co w tym jest takiego śmiesznego, ale czepcie się innych, którzy zasługują na krytykę, a nie obrażacie takiego dumnie stojącego narodu jak Węgrzy.

Jak można w ogóle publicznie wyśmiewać takie narodowe wartości? Ja się pytam, kto powinien za to odpowiedzieć? Bo chyba widać, że nie masz szacunku dla naszej historii, naszej kultury, naszej dumy narodowej. Może jesteś tylko kolejnym ignorantem, który nie zna historii ani nie rozumie, co to znaczy być Węgrem. Może nawet jesteś jakimś sługą chaosu, który nie ma pojęcia o naszej wielkości.

Weź pomyśl sobie, ile Węgry zrobiły dla świata. Są krajem o bogatej historii, kulturze i osiągnięciach. A ty? Kim jesteś, żeby nas obrażać, co? Kto dał ci prawo do tego? Pomyślałeś, że może to nie jest taki pomysł, który cię wywyższy? Bo dla ich serc i dusz, są dumni ze swojej historii i kultury.

Nie mam słów, ale jeśli chociażby sięgnąłbyś po historię, zrozumiałbyś, jak wielcy są Węgrzy. Idź, poznaj ich kulturę, ich historię, ich dumę. Bo wydajesz się być całkowicie oderwany od rzeczywistości, ignorując ich wielkość i bogactwo.

Węgrzy zawsze byli narodem dumy i honoru. A ty? Co w ogóle reprezentujesz? Wartość ich historii, ich osiągnięć, ich kultury nie jest na sprzedaż. Dlatego szanuj ich dumę, ich historię, ich kulturę. Bo tylko wtedy będziesz mógł zrozumieć, co to znaczy być prawdziwym Węgrem.

tl;dr weź się zamknij i do boju Węgry!
(also: low effort chatgpt)
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.412
Jakby Węgry wskoczyły na server w 2 człony + kilka członów darm rozwijanych na bocie to ciekawe czy bylibyście tacy mocni.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Dzień dobry. Dyscypliny sportu, od najciekawszej do najnudniejszej waszym zdaniem: kajakarstwo, łyżwiarstwo figurowe, formuła pierwsza, sumo, dart, snooker.

Imo

Sumo>kajakarstwo>dart>snooker>łyżwy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>F1
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Dzień dobry. Dyscypliny sportu, od najciekawszej do najnudniejszej waszym zdaniem: kajakarstwo, łyżwiarstwo figurowe, formuła pierwsza, sumo, dart, snooker.

Imo

Sumo>kajakarstwo>dart>snooker>łyżwy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>F1
Snooker raczej na drugim miejscu w zamian za kajakarstwo po łyżwach, z resztą mogę się zgodzić xD
 
Do góry